Philips DLC2518C Micro USB Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZTELKUM TELEKOMÜNİKASYON SAN VE TİCA.Ş.-100819

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tüm Micro USB Girişli Cihazlarla Bağlanın

Philips şarj ve data kablosu, Micro USB konnektörlü tüm elektronik cihazlarınızla uyumlu olarak çalışıyor.

Yanınızda Taşıyın ve Kolayca Şarj Edin 

Philips şarj kablosunu evinizde, iş yerinizde veya dışarıda, USB bağlantısı kurulan her yerde kolayca kullanabilirsiniz. Mevcut kablonuz bozulduğunda veya kaybolduğunda yedek kablo olarak kullanarak da avantaj elde edebilirsiniz. 


Hızlı Şarj Teknolojisi ile Üstün Performans

Philips Micro USB şarj kablosu, hızlı şarj kapasitesi ile cihazlarınıza minimum süre içerisinde pil doluluk oranı sağlayarak sürekli bağlı kalmanıza olanak veriyor. 

USB-Micro USB Konektör ile Tüm Cihazlarınıza Bağlanın 

Cep telefonunuzu PC’ye bağlayın ve senkronize edebilirsiniz. Multimedya dosyalarınızı, belgelerinizi diğer cihazlarınıza kolay ve hızlı şekilde aktarabilirsiniz. Dijital kamera ve tablet gibi cihazlarınızı, masaüstü veya dizüstü bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Güncelleme ve indirme işlemlerinin tamamını pratik şekilde gerçekleştirin!

Çarpıcı ve Modern Tasarım

Philips şarj ve data kablosu, kırmızı rengi ile kalbinizi çalar. Ortaya koyduğu üstün performans ve sahip olduğu tasarım ile sizlere ideal bir şarj deneyimini sunuyor.

Uzun Yıllar Güvenle Kullanım

Dayanıklı malzemesi ve kopmaya karşı koruma sağlayan yassı detayı ile kullanım ömrünü uzatan tasarım! Güvenli ve konforlu kullanım olanakları sağlıyor.

Hem Şarj Edin Hem Bağlı Kalın

1.2 metre kablo uzunluğu sayesinde cihazınız şarj olurken işleriniz yarım kalmıyor. Bağlantı kurulduktan sonra bile cihazınızı, rahatça kontrol edebilirsiniz. 

Size ve Yaşamınıza Uyum Sağlıyor

Philips şarj ve senkronizasyon kablosu USB girişli enerji kaynakları (duvar, araç şarj cihazları) ile dizüstü, masaüstü bilgisayarlar, MP3 çalarlar, akıllı telefonlar ve tabletler ile tamamen uyumludur. Her alanda sizlere ayak uyduruyor ve üstün teknolojisinden faydalanmanıza imkân veriyor.

Teknik Özellikler

  • Marka: Philips
  • Model: DLC2518C
  •  Renk: Kırmızı
  • Materyal: TPE
  • Kablo: Düz
  • Bağlantı: USB-Micro USB
  • Uzunluk: 1.2 m
  • Hızlı Şarj: Evet
  • Uyumluluk: Evrensel (Cep Telefonu, MP3 Çalar, PC, Dizüstü Bilgisayar, GPS Birimleri)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.