Philips DLC2508W MFi Lisanslı Lightning TPE Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güvenli Kullanım Sunar

Cep telefonlarınızı şarj ederken enerji kaybı yaşamaktan ve güvenlikten endişe mi ediyorsunuz? Philips DLC2508W MFi lisanslı lightning şarj kablosu tüm sorunlarınızı çözmeye geliyor.


Kaliteli TPE Materyal

Saklama ve taşıma koşullarından kaynaklı ya da cihaz şarjda iken hareket ettirdiğiniz için kablo kopmasından çekinmeniz gerekmez. Kaliteli ve dayanıklı TPE malzemeden üretilen Philips DLC2508W, kırılma ve kopmalara karşı ekstra dirençlidir.

Apple MFi Lisansına Sahip

Apple markalı cihazlarda kullanabileceğiniz Philips DLC2508W Lightning kablo lisanslı bir üründür. Orijinal Apple MFi lisansına sahip ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

%100 Şarj ve Senkronizasyon Uyumu

Cihazınıza data ve enerji transferi yaparken kayıp yaşamazsınız. %100 uyumlu şarj ve senkronizasyon sunan DLC2508W kablonun güçlü performansından yararlanın!

Destekleyen Apple Cihazlara Uyum

Apple markasına ait lightning girişi destekleyen çeşitli cihazlarınızı şarj etmek ve veri transferi için kullanabilirsiniz.

Kesintisiz Bağlantı Kurar

Cihazlar arası ve enerji kaynağı ile kesintisiz bağlantı sunan model, yüksek performansı ile işinizi tam zamanında bitirmek için ideal!

Hızlı Şarj ile Zaman Kazanın

Vaktiniz az ise hemen hızlı şarj özelliği sunan Philips DLC2508W MFi lisanslı lightning kablo ile cihazınızı şarja takın ve kısa sürede bataryanızı doldurun.

Özgür Hareket İmkanı

Dayanıklı, esnek ve 1.2 m uzunluğa sahip kablo tasarımı ile özgürce hareket edebilir, prizin yanında ayakta durmak zorunda kalmazsınız.

Özellikler

  • Marka: Philips
  • Model: DLC2508W
  • Uyumluluk: Apple
  • Lisans: Apple MFi
  • Ürün: Lightning şarj kablosu
  • Ölçü: 1.2 m
  • Malzeme: TPE
  • Özellik: Hızlı şarj, veri aktarımı, kesintisiz bağlantı, %100 uyumluluk

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
1.2m

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
TPE

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Lightning

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.