Mcdodo Micro USB Çinko Alaşım Yassı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Enerji İletim Performansı ile Kesintisiz Güç

Mcdodo hızlı şarj kablosu sahip olduğu 2.4 A enerji çıkış oranı ile cihazınızın üstün verimlilik ile şarj olmasını sağlar. Elektronik cihazların enerji ihtiyacını, ultra güçlü akım kapasitesi sayesinde hızla karşılar.

Yeni Nesil Veri Aktarım Performansı ile Tanışın!

Mcdodo hızlı şarj kablosu, elektronik cihazlarınız arasında data/veri paylaşımı yapmanızı üstün bir hız ile mümkün kılar. Cihazlarınızda bulunan müzik, video, dosya ve çeşitli dökümanlara dilediğiniz an farklı bir cihazınızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Hızlı Şarj Teknolojisi ile Kolay Batarya Dolumu

Mcdodo Micro USB data kablosu, hızlı şarj desteği ile elektronik cihazlarınızın en kısa sürede pil dolumunu gerçekleştirir. Ultra hızlı enerji aktarımı sayesinde cihazlarınızı, aralıksıza yakın bir sürede kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kolay ve Uyumlu Bağlantı Olanağı

Mcdodo hızlı şarj kablosu, Micro USB giriş ve USB bağlantı ucu ile cihazlarınıza pratik bir şekilde bağlanır. Uyumlu ve üstün performansı ile hızlı şarj teknolojisini hemen keşfedin!

Cihaz Kullanım Fırsatı Sunan Şarj Kablosu

Mcdodo Micro USB şarj ve data kablosu, 1 metre uzunluğa sahip olması sayesinde cihazlarınızı, konforlu bir şekilde kullanma imkânı sağlar. Hızlı bir şekilde batarya dolumu gerçekleşirken cihazınızı rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Güçlü Materyaller ile Donatılan Özgün Detaylar

Kullanışlı özelliklere sahip olan hızlı şarj kablosu, çinko alaşımdan oluşan bağlantı uçları sayesinde üstün bir dayanıklılık performansı yansıtır. Şarj kablosuna, olağanüstü bir uzun kullanım ömrü katar. Korozyona olan direnci ve kopmayı engelleyen yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Estetik ve Modern Tasarım Bir Arada

Beyaz kaplamalı kablo detayı ve estetik görünümü ile gözünüze hitap eden bir tasarımı bulunur. Teknolojisini ve kalitesini de dış görünümüne yansıtan şarj kablosu ile eşsiz deneyimler sizleri bekliyor!

Teknik Özellikler

  • Model: CA-1250
  • Materyal: Çinko Alaşım
  • Ürün: Şarj ve Data Kablo
  • Hızlı Şarj: Var
  • Veri Aktarımı: Evet
  • Enerji Çıkış: 2.4 A
  • Bağlantı: Micro USB - USB
  • Uzunluk: 1 m

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
1m

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
TPE

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Micro USB

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.