Mcdodo Micro USB Çinko Alaşım Yassı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan az ürün kalmıştır
RENK

OKAN OKUMUŞ-120936

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Enerji İletim Performansı ile Kesintisiz Güç

Mcdodo hızlı şarj kablosu sahip olduğu 2.4 A enerji çıkış oranı ile cihazınızın üstün verimlilik ile şarj olmasını sağlar. Elektronik cihazların enerji ihtiyacını, ultra güçlü akım kapasitesi sayesinde hızla karşılar.

Yeni Nesil Veri Aktarım Performansı ile Tanışın!

Mcdodo hızlı şarj kablosu, elektronik cihazlarınız arasında data/veri paylaşımı yapmanızı üstün bir hız ile mümkün kılar. Cihazlarınızda bulunan müzik, video, dosya ve çeşitli dökümanlara dilediğiniz an farklı bir cihazınızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Hızlı Şarj Teknolojisi ile Kolay Batarya Dolumu

Mcdodo Micro USB data kablosu, hızlı şarj desteği ile elektronik cihazlarınızın en kısa sürede pil dolumunu gerçekleştirir. Ultra hızlı enerji aktarımı sayesinde cihazlarınızı, aralıksıza yakın bir sürede kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kolay ve Uyumlu Bağlantı Olanağı

Mcdodo hızlı şarj kablosu, Micro USB giriş ve USB bağlantı ucu ile cihazlarınıza pratik bir şekilde bağlanır. Uyumlu ve üstün performansı ile hızlı şarj teknolojisini hemen keşfedin!

Cihaz Kullanım Fırsatı Sunan Şarj Kablosu

Mcdodo Micro USB şarj ve data kablosu, 1 metre uzunluğa sahip olması sayesinde cihazlarınızı, konforlu bir şekilde kullanma imkânı sağlar. Hızlı bir şekilde batarya dolumu gerçekleşirken cihazınızı rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Güçlü Materyaller ile Donatılan Özgün Detaylar

Kullanışlı özelliklere sahip olan hızlı şarj kablosu, çinko alaşımdan oluşan bağlantı uçları sayesinde üstün bir dayanıklılık performansı yansıtır. Şarj kablosuna, olağanüstü bir uzun kullanım ömrü katar. Korozyona olan direnci ve kopmayı engelleyen yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Estetik ve Modern Tasarım Bir Arada

Beyaz kaplamalı kablo detayı ve estetik görünümü ile gözünüze hitap eden bir tasarımı bulunur. Teknolojisini ve kalitesini de dış görünümüne yansıtan şarj kablosu ile eşsiz deneyimler sizleri bekliyor!

Teknik Özellikler

  • Model: CA-1250
  • Materyal: Çinko Alaşım
  • Ürün: Şarj ve Data Kablo
  • Hızlı Şarj: Var
  • Veri Aktarımı: Evet
  • Enerji Çıkış: 2.4 A
  • Bağlantı: Micro USB - USB
  • Uzunluk: 1 m

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ZINC ALLOY MICRO USB HIZLI ŞARJ KABLO 1 METRE
Üretim Yeri
ÇİN
Kablo Çıkış Soket Tipi
MİCRO USB
Kablo Materyali
PLASTİK
Kablo Uzunluğu (m)
1 M
Mfı Lisansı
YOK
Akım Gücü Kapasitesi
2.4A
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
MCDODO
Henüz yorum yok