Mcdodo Manta 1.5m Type-C to Type-C PD Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Ergonomik Kullanıcı Deneyimi

Mcdodo tarafından üretilen şarj ve veri kablosu 1,5 metre uzunluğa sahiptir. Bağlantı kurarken elektronik aygıtların yan yana olması zorunluluğunu ortadan kaldıran ürün, ergonomik kullanıcı deneyimi yaratma açısından son derece başarılıdır.

3A Hızlı Şarj Desteği

Manta etiketli 1,5 metre uzunluğundaki kablo 3A akım değerine kadar güç dağıtımını destekleyerek PD hızlı şarj desteği sunar. Kablo aracılığıyla akıllı telefonlarınızı güvenli şekilde şarj ederek günlük yaşamın yoğun temposuna kolayca ayak uydurabilirsiniz.

LED Işıklı Gösterge

Ürünün her iki bağlantı ucunda da LED ışıklı gösterge mevcuttur. Kabloyu karanlık ortamlarda kullanmanızı kolaylaştıran söz konusu gösterge, dilediğiniz her an akıllı telefonunuz ve bilgisayarınız arasında bağlantı kurmanıza yardım eder.

İki Adet Type-C Konnektör

Şarj ve veri kablosunun her iki ucunda da iki adet Type-C konnektör yer alır. Kablonun bir ucundaki Type-C konnektörü Android cihazlar için uygunken diğeri ise Type-C girişine sahip masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için uygundur. Ürün telefon ve bilgisayar arasında veri aktarımı sağlamak amacıyla üretilmiştir.

Kablo Dolaşma Sorununa Son

Örgü kablo tipinde üretilen Mcdodo Manta PD Type-C to Type-C kablo dolaşma sorununu ortadan kaldırır. Üst düzey esneklik vadeden yapısıyla dikkat çeken ürün kıvrılma, kopma ve bükülme benzeri durumlara karşı son derece dayanıklıdır.

Uzun Ömürlü Kullanım

Dijital cihazlara yönelik tasarladığı kaliteli aksesuarlar ile teknoloji tutkunlarından tam not alan Mcdodo, uzun ömürlü kullanım avantajı ortaya koyar. Kullanıcı gereksinimlerinden yola çıkarak hareket eden marka, Type-C çıkışlı cihazlar arasında bağlantı kurmanızı ve Type-C (Android) akıllı telefonları şarj etmenizi mümkün kılan kablo ile kalite odaklı üretim anlayışını bir kez daha kanıtlamaktadır.

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: Type-C (Android)
  • Kablo A ucu: Type-C
  • Uzunluk: 1,5 metre
  • Led ışıklı gösterge: Var
  • PD hızlı şarj desteği: Var
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • Kablo tipi: Örgü
  • Akım: 3A

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MANTA TYPE-C TO TYPE-C PD 1.5 METRE KABLO
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
TYPE-C TO TYPE-C
Kablo Materyali
ÖRGÜ
Kablo Uzunluğu (m)
1.5 M
Mfı Lisansı
YOK
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
MCDODO
Henüz yorum yok