Mcdodo Manta 1.5m Type-C to Type-C PD Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DEYTECH GROUP İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-137742

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ergonomik Kullanıcı Deneyimi

Mcdodo tarafından üretilen şarj ve veri kablosu 1,5 metre uzunluğa sahiptir. Bağlantı kurarken elektronik aygıtların yan yana olması zorunluluğunu ortadan kaldıran ürün, ergonomik kullanıcı deneyimi yaratma açısından son derece başarılıdır.

3A Hızlı Şarj Desteği

Manta etiketli 1,5 metre uzunluğundaki kablo 3A akım değerine kadar güç dağıtımını destekleyerek PD hızlı şarj desteği sunar. Kablo aracılığıyla akıllı telefonlarınızı güvenli şekilde şarj ederek günlük yaşamın yoğun temposuna kolayca ayak uydurabilirsiniz.

LED Işıklı Gösterge

Ürünün her iki bağlantı ucunda da LED ışıklı gösterge mevcuttur. Kabloyu karanlık ortamlarda kullanmanızı kolaylaştıran söz konusu gösterge, dilediğiniz her an akıllı telefonunuz ve bilgisayarınız arasında bağlantı kurmanıza yardım eder.

İki Adet Type-C Konnektör

Şarj ve veri kablosunun her iki ucunda da iki adet Type-C konnektör yer alır. Kablonun bir ucundaki Type-C konnektörü Android cihazlar için uygunken diğeri ise Type-C girişine sahip masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için uygundur. Ürün telefon ve bilgisayar arasında veri aktarımı sağlamak amacıyla üretilmiştir.

Kablo Dolaşma Sorununa Son

Örgü kablo tipinde üretilen Mcdodo Manta PD Type-C to Type-C kablo dolaşma sorununu ortadan kaldırır. Üst düzey esneklik vadeden yapısıyla dikkat çeken ürün kıvrılma, kopma ve bükülme benzeri durumlara karşı son derece dayanıklıdır.

Uzun Ömürlü Kullanım

Dijital cihazlara yönelik tasarladığı kaliteli aksesuarlar ile teknoloji tutkunlarından tam not alan Mcdodo, uzun ömürlü kullanım avantajı ortaya koyar. Kullanıcı gereksinimlerinden yola çıkarak hareket eden marka, Type-C çıkışlı cihazlar arasında bağlantı kurmanızı ve Type-C (Android) akıllı telefonları şarj etmenizi mümkün kılan kablo ile kalite odaklı üretim anlayışını bir kez daha kanıtlamaktadır.

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: Type-C (Android)
  • Kablo A ucu: Type-C
  • Uzunluk: 1,5 metre
  • Led ışıklı gösterge: Var
  • PD hızlı şarj desteği: Var
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • Kablo tipi: Örgü
  • Akım: 3A

Genel Özellikler

Kablo
Örgü
Kablo Uzunluğu
1.5m

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Type-C

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.