Mcdodo iPhone Çift Işıklı Led Switch 2A Lightning Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TELKO TELEKOM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş-17059

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

iPhone Serisi ile Uyum

Mcdodo tarafından geliştirilen şarj kablosu Lightning girişine sahip iPhone cihazlar ile %100 uyumludur. Kullanıcı deneyimini işlevsel hâle getirmek amacıyla tasarlanan ürün, akıllı cihazlara yönelik aksesuar üretiminin öncü markası Mcdodo’nun kullanıcı gereksinimlerine odaklanan kurumsal kimliğini başarıyla yansıtır.

İki Farklı Konnektör Ayrıcalığı

Ürünün A ve B uçlarında iki farklı konnektör yer alır. A ucunda standart USB girişine sahip olan şarj kablosunun B ucunda ise Lightning (iPhone) girişi mevcuttur. Model iPhone’unuz ile USB-A girişini bünyesinde barındıran elektronik aygıtlar arasında bağlantı kurmanız amacıyla üretilir.

On Parmağında On Marifet

Mcdodo iPhone şarj kablosunun on parmağında on marifet vardır. Tek kablo ile hem hızlı şarj hem de veri aktarımı imkânı sunan model günün her anında yardımınıza koşar. Dijital cihazları kullanırken kişisel asistanınız hâline gelen ürün teknoloji tutkunlarından tam not alır.

Alüminyum Alaşım Farkını Hissedin

Şarj ve veri kablosunun  iki ucu da alüminyum alaşım ile güçlendirilerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Alüminyum alaşım aracılığıyla desteklenen kablo uçları dayanıklılık vadederek ürünün kullanım ömrünü hatırı sayılır seviyede artırır.

Karanlıkta Rahat Çalışma Olanağı

Mcdodo şarj kablosu iPhone’unuzu ve bilgisayarınız kullanarak karanlık ortamda da rahat çalışmanızı sağlar. Uç kısmında LED ışıklı yapı bulunan kablo geç saatlerde veri aktarımı yapmak istediğinizde ya da telefonunuzu bilgisayara bağlayarak şarj etmeniz gerektiğinde işinizi bir hayli kolaylaştırır.

Kopmaz Örgü Kablo

Kopmaz örgü kablo teknolojisinin kullanıldığı Mcdodo iPhone Switch 2A Lightning Şarj Kablosu Çift LED Işıklı, 1,2 metre uzunluğa sahiptir. Kopmaz şekilde üretilmesinin yardımıyla farklı fiziki ortamlarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürün, dört dörtlük deneyimin kapısını aralar.

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: Lightning (iPhone)
  • Kablo A ucu: USB-A
  • Uzunluk: 1,2 metre
  • Hızlı şarj desteği: Var
  • Kablo uçları: Alüminyum alaşım
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • Kablo tipi: Örgü
  • Akım: 2A

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
IPHONE ÇIFT IŞIKLI LED SWITCH 2A LIGHTNING ŞARJ KABLOSU
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
LİGHTNİNG
Kablo Materyali
ÖRGÜ
Kablo Uzunluğu (m)
1.2 M
Mfı Lisansı
YOK
Renk
TURUNCU
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
MCDODO
Henüz yorum yok