Mcdodo iPhone 1.8m Şarj Data ve Çift Yönlü Oyun Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her Durumda Kullanıma Uygun Uzun Kablo

1.8 metre kablo uzunluğuna sahip Mcdodo iPhone şarj ve data çift yönlü oyun kablosu, konforlu bir kullanım imkanı vadeder. Cihazınızı her durumda ve her yerde şarja takarak eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.  

L Dirsek Tip Kablo Tasarımıyla Oyun Keyfini Zirveye Taşıyın

Mcdodo iPhone şarj ve data çift yönlü oyun kablosu, 90 derece L dirsek tip tasarımıyla oyun oynamayı çok daha kolay ve eğlenceli hale getirir. Bu özelliğiyle kablo çıkıntısı yapmadan, telefonunuzun elinize tam olarak oturmasını sağlar. 

Hızlı Şarj Özelliği İle Mükemmel Performans 

Mcdodo iPhone şarj ve data çift yönlü oyun kablosu, 2 ampere kadar hızlı şarj desteği sağlar. Powerbank veya oto şarj aletlerinde hızlı şarj için kullanabileceğiniz kablo, PC USB voltajına uyumlu cihazlar ile de uyumlu bir şekilde çalışır. 

Yıldırım Hızında Veri Transferi

Hızlı şarj özelliğiyle üstün bir performans sunan Mcdodo iPhone şarj ve data çift yönlü oyun kablosu, aynı zamanda veri aktarımı için de uygundur. Mcdodo kablo, cihazlarınız arasında kusursuz bir şekilde bağlantı kurarak verilerin hızlı bir şekilde aktarılmasına yardımcı olur.

iPhone Cihazlar ile Muhteşem Bir Uyum Yakalayın

Mcdodo kablo, lightning girişli iPhone cihazlar ile muhteşem bir uyum içerisinde çalışır. Kablonun diğer ucu ise USB girişine uygundur. Bu iki giriş ucu sayesinde cihazlarınız arasında kolayca bağlantı kurabilirsiniz. 

Led Göstergesi ile Karanlığa Meydan Okuyun 

Led göstergeye sahip olan Mcdodo kablo, size 7/24 kullanım imkanı vadeder. Led göstergesi sayesinde kabloyu karanlık ortamda cihazınıza kolaylıkla takarak, sınırsız bir eğlenceye kavuşabilirsiniz. 

Örgü Halat Tip Kaplama ile Üstün Koruma

Mcdodo iPhone şarj ve data çift yönlü oyun kablosu, örgü şeklindeki halat dokumalı kaplama özelliğiyle üstün bir koruma sağlar. Bu özelliği sayesinde aşınma ve kopmaya karşı ekstra dayanıklılık gösterir.

Yüksek Kalite Alüminyum Başlıklar

Mcdodo iPhone şarj ve data çift yönlü oyun kablosu, yüksek kaliteli malzemeden üretilen alüminyum başlıkları ile güvenilir bağlantılar kurar. Bu başlıklar oksitlenme ve korozyona dayanıklı yapısıyla cihazlarınıza zarar vermez.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Alanı: Şarj ve Veri Aktarımı
  • Türü: Lightning uyumlu
  • Kablo Uzunluğu: 1.8 Metre
  • Akım: 2A

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.