Mcdodo CA-8820 Type-C to Type-C 100W 5A PD Dijital Ekranlı Şarj ve Data Kablosu 1.2m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DEYTECH GROUP İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-137742

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mcdodo Type-C to Type-C 100W PD Dijital Ekranlı Data Şarj Kablosu 5A 1.2m  CA-8820

Type-C'den Type-C'ye PD100W, hızlı şarjı destekler. Akıllı çekirdek ,yeni yükseltildi ve şarj gücü gerçek zamanlı olarak görüntülenebilir. Bazı modeller yalnızca maksimum 5V giriş voltajını desteklediğinden, hızlı şarj durumunda PD logosu görüntülenmez.
Hızlı şarj ile doğru veya yanlış ne gördüğünüzü tahmin etmenize gerek kalmaz. E-marker akıllı çip ile donatılmış, güvenli ve hızlı şarj, makineye zarar vermez. Çeşitli cihazların hızlı şarj ihtiyaçlarını karşılamak için akım ve voltajın akıllı adaptasyonu daha güvenli ve emniyetlidir. MacBook Pro'nun tamamen şarj olması, yaklaşık 1,8 saat sürer. Yüksek saflıkta çinko alaşımı tek parça kalıplama, hassas el hissi, aşınmaya dayanıklı ve hızlı ısı dağılımı ile kullanımı kolaylaştırır. Naylon örgülü telin yükseltilmiş bir versiyonu kullanılarak tel yapısı gerginliğe karşı sıkı bir şekilde dirençlidir ve dolaşmaz. Örgü kuyruk, bükülmeye dayanıklı takviye tasarımına sahiptir.

Özellikler

  • Stil: Type-C'den Type-C'ye
  • İşlev: Şarj etme/Veri aktarma/Dijital ekran
  • Malzeme: Alüminyum alaşım + Naylon örgü
  • Akım: 5A 100W maks.
  • Uygulanabilir: Type-C  arabirimi
  • Hat uzunluğu: 120cm

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
1.2m

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Örgü

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Lightning

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.