Mcdodo 1.2 m iPhone Lightning Şarj Kablosu

5,0
RENK

TUNA İLETİŞİM DAY.TÜK.MALL.İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Veri Transfer Desteği

Lightning (8 pin) uca sahip iPhone modelleri için tasarlanan Mcdodo kablo, veri transferi desteği sunar. iPhone’unuz ile standart USB girişli cihazlar arasında çift taraflı veri aktarımını mümkün kılan ürün doküman, fotoğraf ve videolarınızı düzenlemenizi hatırı sayılır seviyede kolaylaştırır.

Hızlı Şarj ile Gün Boyu Yanınızda

Mcdodo CA-5091 iPhone Lightning şarj kablosu 2A hızlı şarj desteği ile daima yanınızda yer alır. iPhone’unuzu dilediğiniz yerde şarj etmenize imkân tanıyan ürün gün boyu çevrim içi olarak iş akışlarınızı verimli şekilde yönetmeniz  için biçilmiş kaftan niteliğindedir.

LED Aydınlatmalı Kablo Ucu

Ürünün Lightning (8 pin) kablo ucundan LED aydınlatma mevcuttur. Kabloyu karanlık ortamlarda rahatça kullanmanızı sağlayan ışıklı yapı, özellikle aksesuar seçiminde pratiklik sunan fonksiyonlara önem veren kullanıcıların beğenisini kazanır. Ayrıca kablo LED aydınlatma özelliği ile vadettiği inovatif çözümler ile dikkat çeken Mcdodo’nun üretim anlayışını da yansıtır.

Kıvrımlı Kablo Çıkışı, Dayanıklı Yapı

Ürünün kablo çıkışı kıvrımlı yapıda tasarlanır. Fiziksel açıdan elverişsiz yerlerde bile iPhone’unuza zahmetsizce takabileceğiniz kablo aynı zamanda oldukça dayanıklıdır. Kablo ucunun kıvırılarak kullanılması şarj ve veri aktarım performansını olumsuz etkilemez.

Ayna Alüminyum Alaşım

iPhone Lightning şarj kablosu, ayna alüminyum alaşımdan üretilir. Yüksek kaliteli alüminyum ayna kabuk gelişmiş anti-oksidasyon özelliği sayesinde kablonun pas tutmasını engeller. Böylece uzun ömürlü ve işlevsel kullanıcı deneyimine sahip olursunuz.

Optimum Kablo Uzunluğu

Ayna alüminyum alaşım ve bükülmelere karşı özel tasarımı aracılığıyla dört dörtlük kullanıcı deneyimi ortaya koyan Mcdodo iPhone Lightning şarj kablosu 1,2 metre uzunluğa sahiptir. Optimum kablo uzunluğunun yardımıyla dilediğiniz yerde rahatça kullanabileceğiniz ürün şarj ve veri aktarımı sırasında diğer elektronik aygıtın iPhone’unuzun yanında olması zorunluluğunu ortadan kaldırır.

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: Lightning (iPhone)
  • Kablo A ucu: USB-A
  • Uzunluk: 1.2 metre
  • Bağlantı tipi: Lightning (8 pin)
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • Kablo tipi: Örgü
  • Akım: 2A

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CA 5091 LIGHTNING LEDLİ BÜKÜLEBİLEN ÖRGÜ KABLO 1.2M 2A
Üretim Yeri
ÇİN
Kablo Çıkış Soket Tipi
LİGHTNİNG
Kablo Materyali
IŞIKLI
Kablo Uzunluğu (m)
1.2 M
Mfı Lisansı
YOK
Akım Gücü Kapasitesi
2A
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
MCDODO

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı