Mcdodo 1.2 m iPhone Lightning Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TUNA İLETİŞİM DAY.TÜK.MALL.İNŞ.TİC.LTD.ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Veri Transfer Desteği

Lightning (8 pin) uca sahip iPhone modelleri için tasarlanan Mcdodo kablo, veri transferi desteği sunar. iPhone’unuz ile standart USB girişli cihazlar arasında çift taraflı veri aktarımını mümkün kılan ürün doküman, fotoğraf ve videolarınızı düzenlemenizi hatırı sayılır seviyede kolaylaştırır.

Hızlı Şarj ile Gün Boyu Yanınızda

Mcdodo CA-5091 iPhone Lightning şarj kablosu 2A hızlı şarj desteği ile daima yanınızda yer alır. iPhone’unuzu dilediğiniz yerde şarj etmenize imkân tanıyan ürün gün boyu çevrim içi olarak iş akışlarınızı verimli şekilde yönetmeniz  için biçilmiş kaftan niteliğindedir.

LED Aydınlatmalı Kablo Ucu

Ürünün Lightning (8 pin) kablo ucundan LED aydınlatma mevcuttur. Kabloyu karanlık ortamlarda rahatça kullanmanızı sağlayan ışıklı yapı, özellikle aksesuar seçiminde pratiklik sunan fonksiyonlara önem veren kullanıcıların beğenisini kazanır. Ayrıca kablo LED aydınlatma özelliği ile vadettiği inovatif çözümler ile dikkat çeken Mcdodo’nun üretim anlayışını da yansıtır.

Kıvrımlı Kablo Çıkışı, Dayanıklı Yapı

Ürünün kablo çıkışı kıvrımlı yapıda tasarlanır. Fiziksel açıdan elverişsiz yerlerde bile iPhone’unuza zahmetsizce takabileceğiniz kablo aynı zamanda oldukça dayanıklıdır. Kablo ucunun kıvırılarak kullanılması şarj ve veri aktarım performansını olumsuz etkilemez.

Ayna Alüminyum Alaşım

iPhone Lightning şarj kablosu, ayna alüminyum alaşımdan üretilir. Yüksek kaliteli alüminyum ayna kabuk gelişmiş anti-oksidasyon özelliği sayesinde kablonun pas tutmasını engeller. Böylece uzun ömürlü ve işlevsel kullanıcı deneyimine sahip olursunuz.

Optimum Kablo Uzunluğu

Ayna alüminyum alaşım ve bükülmelere karşı özel tasarımı aracılığıyla dört dörtlük kullanıcı deneyimi ortaya koyan Mcdodo iPhone Lightning şarj kablosu 1,2 metre uzunluğa sahiptir. Optimum kablo uzunluğunun yardımıyla dilediğiniz yerde rahatça kullanabileceğiniz ürün şarj ve veri aktarımı sırasında diğer elektronik aygıtın iPhone’unuzun yanında olması zorunluluğunu ortadan kaldırır.

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: Lightning (iPhone)
  • Kablo A ucu: USB-A
  • Uzunluk: 1.2 metre
  • Bağlantı tipi: Lightning (8 pin)
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • Kablo tipi: Örgü
  • Akım: 2A

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
1.2m

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Örgü

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Lightning

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.