Mcdodo 18W PD Flexible Type-C to Lightning Data ve Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Uzun Kablosu Sayesinde Konforlu Kullanım

1.2 metre kablo uzunluğuna sahip Mcdodo flexible data-şarj kablosu, size çok konforlu bir kullanım imkanı tanır. İstediğiniz her yerde cihazınıza bağlayarak işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Hızlı Şarj Özelliği ile Farkı Keşfedin

Mcdodo flexible data-şarj kablosu, hızlı şarj olma özelliğiyle ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde çözümler sunarak sizi mutlu eder. PD 18 Watt özelliğine sahip kablo cihazı 30 dakikada %50, 60 dakikada %80 ve 100 dakikada %100 oranında şarj eder.

Yıldırım Hızında Veri Transferi

480Mbps hıza ulaşabilen Mcdodo flexible data-şarj kablosu ile verilerinizi cihazlarınız arasında hızlı bir şekilde transfer edebilirsiniz. Yüksek aktarım hızıyla dikkat çeken kablo, 50 adet fotoğrafı 1 saniye içerisinde aktararak yüksek performansıyla dikkat çeker.

iPhone Telefonlar ve Mobil Cihazlar ile Muhteşem Uyum

Mcdodo flexible data-şarj kablosu, iOS Lightning girişli tüm cihazlar ile muhteşem bir uyum sağlar. Öte yandan yeni nesil Type-C çıkışlı şarj adaptörleri ile de uyum sağlayan kablo; bilgisayar, tablet gibi cihazlar ile telefonunuz arasında kusursuz bir bağlantı oluşturur.

Koruma Kılıflarına Uygun Uçlar

Mcdodo flexible data-şarj kablosu, telefonunuzun koruma kılıfına uyum sağlayan ince uçları sayesinde rahat bir kullanım olanağı tanır. Böylece kabloyu cihazınıza takmak istediğiniz zaman kılıfı çıkarmanıza gerek kalmadan kolayca kullanabilirsiniz.

Esnek Kablo Yapısıyla Ergonomik Kullanım

A sınıfı esnek bir yapıya sahip olan Mcdodo flexible data-şarj kablosu, eğilme ve bükülmelere karşı direnç gösterir. Bu özelliği sayesinde efektif bir kullanım sunarak rahat taşıma ve saklama imkanı tanır. 

Kaliteli ve Dayanıklı Malzeme

Mcdodo flexible data-şarj kablosu, son teknoloji kaliteli malzemelerden üretilir. Darbelere ve kopmalara karşı üstün koruma sağlayarak uzun ömürlü bir kullanım vadeder.


Mcdodo Farkıyla Şık Bir Tasarım

Teknolojik özelliklerinin yanı sıra şık tasarımıyla da kullanıcıların beğenisini toplayan Mcdodo flexible data-şarj kablosu, Mcdodo farkıyla sizi mutlu eder. Telefon aksesuar dünyasının öncülüğünü yapan Mcdodo ile tanışmanın şimdi tam zamanı!

Teknik Özellikler

  • Kullanım Alanı: Şarj ve Veri Aktarımı
  • Kablo Uzunluğu: 1.2 Metre
  • Akım: PD 18W, 2A

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var
Kablo Uzunluğu
1.2 m

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Lightning

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.