Ldnio LS35 Type-C Hızlı Şarj Kablosu 2 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Hızlı Şarj ve Veri Aktarımı

Yüksek performanslı şarj ürünleri tasarımcısı LDNIO tarafından üretilen LS35 hızlı şarj kablosu, Type-C girişli mobil cihazlar için özel olarak tasarlanır. Yüksek iletkenlik, mekanik dayanıklılık gibi özellikleriyle dört dörtlük kullanıcı deneyimi sunan şarj kablosu, yüksek hızlı şarjın yanı sıra sorunsuz veri iletiminin de kapısını aralar.

Güvenli Şarj Kablosu Deneyimi

İleri hızlı şarj teknolojileri ile donatılır. Model, akıllı cihazlarınızı bataryalarına zarar vermeden güvenli biçimde şarj eder. 2,4A akım değeri ile çalışan kablo, Type-C girişine sahip akıllı cihazlar ile %100 uyumlu olarak çalışır.

Güçlendirilmiş Kablo Gövdesi

Kablo gövdesi güçlendirilmiş yapısıyla uzun ömürlü kullanımı garanti altına alır. Dört katmanlı gövde tasarımıyla dayanıklılığı artırılan modelde yüksek iletkenlik özelliğiyle bilinen bakır tellerden faydalanılır. Güçlendirilmiş kablo yapısı, modelin hareket hâlindeyken kullanımını destekler.

Kopma ve Bükülmelere Dayanıklı Tasarım

Modelin dış katmanında tercih edilen PVC materyal esnek bir yapıya sahiptir. Elastik PVC tabaka kopma ve bükülmelere karşı dayanıklılık gösterir. Ürünün konnektör uçları paslanmaya ve yüksek sıcaklığa karşı dayanıklıdır. Üründe konnektör uçları ile kablo gövdesi kırılmalara ve kopmaya karşı özel olarak güçlendirilir.

Otomatik Bağlantı Kesme

Yüksek enerji tüketimini önleyen ve cihazın kullanım ömrünü artıran otomatik bağlantı kesme teknolojisi bulunur. Akıllı cihazınızın şarjı tam doluluğa ulaştığında güç otomatik olarak kesilir.

Uzun Kablo Deneyimi

2 m uzunluğuna sahip olan kablo ile şarj esnasında prize yakın olmanıza gerek kalmaz. Kablo ile evde, iş yerinde ya da araçta, nerede olursanız olun mobil cihazınızı hareket kabiliyetiniz kısıtlanmadan şarj edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: LDNIO
  • Model: LS35
  • Ürün tipi: Şarj ve veri aktarımı
  • Uzunluk: 2 m
  • Renk: Beyaz
  • A kablo ucu: Type C
  • B kablo ucu: USB-A
  • Kutu boyutu: 220 x 45 x 20 mm
  • Akım: 2,4A

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.