K.Fulai Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre CH-07T

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.04.2022
RENK

ŞAHİN FİDAN

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

K.Fulai Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu

Ürettiği mobil telefon aksesuarları ile kendini kanıtlamış olan K.Fulai markası, yüksek performans gösteren, modern tasarımlı şarj ve data kabloları ile dikkat çeker. Yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip olan bu kablolar, dayanıklı yapıları ile uzun ve güvenli bir kullanım sağlar. Üst düzey dayanıklılık ve performans vadeden Type-C Kablo, ani voltaj değişimleri, yüksek sıcaklık, düşme ve darbelere karşı dirençli yapıdadır. Cihazınızı şarj ederken hızdan ödün vermemesinin yanı sıra veri aktarımı da yapabilen başarılı kablo, hızlı şarjı destekleyen Type-C girişli tüm mobil telefonlar ile uyumludur.

Teknik Özellikler

  • Uzunluk: 1 Metre
  • Bağlantı Tipi: Type-C/USB
  • Kablo Hızı: 480 Mbps
  • Uyumluluk: Oyun Konsolu, Mobil, Tablet, MP3 Çalar, Akıllı Saat 

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
1m

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.