Joyroom S-1230N4 3A iPhone Lightning Gaming Hızlı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Konforlu Kullanım Sağlayan Dirsek Portu

Joyroom S-1230N4, kablonun telefona 90 derecelik açıyla bağlanmasını sağlayan dirsek biçiminde bir bağlantı noktasına sahiptir. Telefonun şarj olurken rahatça kullanılmasına imkân veren bu bağlantı noktası sayesinde mobil oyunlarınızı kablo sıkıntısı çekmeden oynayabilirsiniz.

Kılıf Dostu Kablo Tasarımı

iPhone marka akıllı telefon ve tablet modelleri ile uyumlu olan şarj kablosu, koruyucu kılıflar ile birlikte kullanılabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. 3,2 milimetrelik ince giriş kısmı ile cihazınızdaki kılıfı çıkarmanıza gerek bırakmayan Joyroom kabloyu pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Alüminyum Kablo Girişleri

Uçak sınıfı alüminyum alaşımdan üretilen giriş kısımları ile ekstra dayanıklılık sunan şarj kablosu, uzatılmış dahili kırılma önleyici aparatları sayesinde kablonun uç kısımlarından bükülerek zarar görmesini önler.

Bükülmelere Karşı Dayanıklı Örgü Kaplama

Kaliteli polyester malzemeden üretilen örgü kaplaması sayesinde ekstra dayanıklılık gösteren Joyroom kablo, 10000 kereden fazla bükülse bile yıpranmadan ilk günkü performansı ile çalışabilir.

Kopmaya Karşı Ekstra Direnç

TPE gövdesi ve örgü kaplaması ile çekme/sürükleme gibi hareketlere karşı direnç gösteren kablo, 80 kiloya kadar olan çekme güçlerinden etkilenmeden sorunsuz olarak çalışmaya devam edebilir.

Çok Yönlü Kullanım Sağlayan Şarj Kablosu

Şarj etme özelliğinin yanı sıra veri aktarımı da yapabilen Joyroom S-1230N4 ile iPhone telefon veya tabletinizdeki resim video ve ses dosyalarını başka cihazlara aktarabilir, iki işlevi tek kablo ile yaparak pratiklik sağlayabilirsiniz.

Hızlı Şarjı Destekleyen Kablo

Cihazınızdaki hızlı şarj modlarını destekleyen kablo, iPhone 11 veya üzeri telefonları sadece 30 dakikada %0'dan %50'ye kadar şarj edilmesini sağlayabilir. Ortalama bir şarj kablosundan iki kat daha fazla hız sunan bu özellik ile zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Yüksek Hızda Veri Transferi

480 Mbs’ye ulaşabilen veri aktarım hızı sayesinde büyük boyuttaki dosyaları kısa sürede aktarabilen Joyroom kabloyu kullanarak film, müzik ve fotoğraflarınızı saniyeler içinde dilediğiniz uyumlu cihaza taşıyabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 1,2 m
  • Akım: 3A
  • Malzeme: Alüminyum Alaşım, Naylon
  • İşlev: Data Aktarımı/Şarj
  • Uyumlu Modeller: iPhone, iPad

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
JOYROOM S-1230N4 3A İPHONE LİGHTNİNG HIZLI ŞARJ VE DATA KABLOSU GAMİNG
Üretim Yeri
Çin
Mfı Lisansı
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
JOYROOM
Henüz yorum yok