Ixtech Wall Charger - 2.1A Type-C Kablo Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

i-xtech Duvar Tipi Şarj Seti

Duvar tipi şarj seti, bir adet adaptör ve kablodan oluşur. Elektronik cihazların enerji ihtiyacını karşılayan şarj seti sayesinde dilediğiniz an yüksek verimlilik ile cihazlarınızın bataryasını doldurabilirsiniz. 


Hızlı Şarj Teknolojisi

i-xtech duvar tipi şarj seti, 2.1A enerji gücü sayesinde hızlı şarj teknolojisi ile elektronik cihazlarınızı, oldukça kısa sürede şarj ederek tüm işlerinizi, gecikme yaşamadan devam ettirmenizi mümkün kılar. 

USB Type-C Uyumluluğu

Şarj seti, tüm USB type-C konnektöre sahip elektronik cihazlarda kullanılabilir. Akıllı cep telefonu, tablet, dijital kamera ve benzeri cihazlarınızın enerji ihtiyacını, maksimum verimlilik ve hızda karşılayabilirsiniz. 

Şarj ve Data Kablosu

i-xtech duvar tipi şarj seti içerisinde yer alan kablo, üstün hızda şarj ayrıcalığı sunarken aynı zamanda veri aktarımına da olanak sağlar. Dizüstü veya masaüstü bilgisayarlarınıza, USB-C uyumlu cihazlarınızdan kolay bir şekilde fotoğraf, video, dosya ve daha birçok data gönderimi yapabilirsiniz. 

Modern ve Kompakt Tasarım

i-xtech wall charger, beyaz renk ile kaplı adaptörü ve kablosu ile modern bir görünüme sahip. Aynı zamanda minimal boyutları ve hafifliği sayesinde kolay kullanma ve taşıma avantajlarını da beraberinde sunar. Ergonomik şekilde tasarlanan adaptör, cihazı şarja takma sırasında pratiklik sağlar. 

Dayanıklı Donanım

i-xtech şarj seti, birinci sınıf kaliteye sahip materyaller ile üretilen adaptör ve kablo sunar. Üstün dayanıklılığa sahip olan donanım sayesinde uzun yıllar boyunca i-xtech ayrıcalığını deneyimlemeyi mümkün kılar. 

İdeal Kablo Uzunluğu

i-xtech duvar tipi şarj seti, adaptör ile sağladığı kolaylığı şarj kablosunun ideal uzunluğu ile sunar. Böylece şarj sırasında elektronik cihazlarınızı kullanmaya devam etmenize olanak tanır. 

Teknik Özellikler

  • Marka: i-xtech
  • Ürün Tipi: Duvar Şarj Kablo Seti
  • Renk: Beyaz
  • Uyumluluk: USB Type-C
  • Şarj Gücü: 2.1A
  • Hızlı Şarj: Evet
  • Set İçeriği: Şarj Kablosu ve Adaptörü

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.