Ixtech Wall Charger - 2.1A Type-C Kablo Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

i-xtech Duvar Tipi Şarj Seti

Duvar tipi şarj seti, bir adet adaptör ve kablodan oluşur. Elektronik cihazların enerji ihtiyacını karşılayan şarj seti sayesinde dilediğiniz an yüksek verimlilik ile cihazlarınızın bataryasını doldurabilirsiniz. 


Hızlı Şarj Teknolojisi

i-xtech duvar tipi şarj seti, 2.1A enerji gücü sayesinde hızlı şarj teknolojisi ile elektronik cihazlarınızı, oldukça kısa sürede şarj ederek tüm işlerinizi, gecikme yaşamadan devam ettirmenizi mümkün kılar. 

USB Type-C Uyumluluğu

Şarj seti, tüm USB type-C konnektöre sahip elektronik cihazlarda kullanılabilir. Akıllı cep telefonu, tablet, dijital kamera ve benzeri cihazlarınızın enerji ihtiyacını, maksimum verimlilik ve hızda karşılayabilirsiniz. 

Şarj ve Data Kablosu

i-xtech duvar tipi şarj seti içerisinde yer alan kablo, üstün hızda şarj ayrıcalığı sunarken aynı zamanda veri aktarımına da olanak sağlar. Dizüstü veya masaüstü bilgisayarlarınıza, USB-C uyumlu cihazlarınızdan kolay bir şekilde fotoğraf, video, dosya ve daha birçok data gönderimi yapabilirsiniz. 

Modern ve Kompakt Tasarım

i-xtech wall charger, beyaz renk ile kaplı adaptörü ve kablosu ile modern bir görünüme sahip. Aynı zamanda minimal boyutları ve hafifliği sayesinde kolay kullanma ve taşıma avantajlarını da beraberinde sunar. Ergonomik şekilde tasarlanan adaptör, cihazı şarja takma sırasında pratiklik sağlar. 

Dayanıklı Donanım

i-xtech şarj seti, birinci sınıf kaliteye sahip materyaller ile üretilen adaptör ve kablo sunar. Üstün dayanıklılığa sahip olan donanım sayesinde uzun yıllar boyunca i-xtech ayrıcalığını deneyimlemeyi mümkün kılar. 

İdeal Kablo Uzunluğu

i-xtech duvar tipi şarj seti, adaptör ile sağladığı kolaylığı şarj kablosunun ideal uzunluğu ile sunar. Böylece şarj sırasında elektronik cihazlarınızı kullanmaya devam etmenize olanak tanır. 

Teknik Özellikler

  • Marka: i-xtech
  • Ürün Tipi: Duvar Şarj Kablo Seti
  • Renk: Beyaz
  • Uyumluluk: USB Type-C
  • Şarj Gücü: 2.1A
  • Hızlı Şarj: Evet
  • Set İçeriği: Şarj Kablosu ve Adaptörü

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
IXTECH IX-IXT20 2.1 AMPER TYEP-C SEYEHAT SARJI BEYAZ
Üretim Yeri
Çin
Ürün Tipi
SEYAHAT / EV
Kablo Çıkış Arayüzü
YOK
Kablo Giriş Arayüzü
YOK
Kablo Dahili Mi
EVET
Çıkış Gücü (w)
YOK
Çıkış Akımı (a)
YOK
Çıkış Gerilimi (v)
YOK
Usb Port Sayısı
1
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
IXTECH
Henüz yorum yok