Dnia Thunder Type-C Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Güç 

Dnia Thunder C, 3 Ampere kadar olan güçleri kusursuz desteklemesi için tasarlandı. Thunder C USB 2.0  desteği sayesinde 480 mbps’ye kadar data aktarım hızını destekler. Dnia Thunder C, tüm konektörleri takılı olduğu sürece aynı anda şarj ve data aktarımını destekler. Örgü yapısı sayesinde Thunder C düğümlenmez ve karışmaz. Ters çevrilebilir konektör ile çift taraflı rahat kullanım sunar.

5x Daha Dayanıklı

Thunder serisi bağımsız test kuruluşlarında yapılan testlerde 5.000+ bükme testi sonrası herhangi bir problem olmadan çalışmaya devam etmiş böylelikle diğer USB Type-C kablolardan 5x kata kadar daha güçlü olduğunu ispatlamıştır. 

Kanserojen, Alerjen ve Azo Bulunmaz

Dnia ürünlerinde üç temel özelliği bir araya getirmeye çalışıyor. Tasarım, Güvenlik ve Teknoloji. Dnia tüm ürünleri ROSH 3'ü* standart olarak benimser. Özellikle küçük çocukların sağlığını düşünür. Thunder serisinin bileşenleri gözden geçirilip sağlıklı bir gelecek için bağımsız test kuruluşlarında onaylanmıştır. Dünya’nın ilk Kanserojen, Alerjen ve Azo boya bulundurmayan kablosudur. *Rosh: Restriction of Hazardous Substances Directive (Belirli Zararlı Maddelerin Kullanımını Kısıtlama Direktifi)

Özellikler

Uzunluk: 1.2 m
Ağırlık: 35 gr
Uyumluluk: Tüm Type-C girişe sahip cihazlar
Dnia Thunder C kablolar 2 yıl garanti kapsamındadır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CA3212 10THUNDER C TYPEC KABLO
Üretim Yeri
Çin
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
DNIA
Henüz yorum yok