Baseus Cafule 3A Type-C Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DEYTECH GROUP İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-137742

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güvenli Şarj İmkânı

Akıllı telefonlara yönelik ürettiği aksesuarlar ile kullanıcıların beğenisini kazanan Baseus, Cafule serisindeki Type-C şarj data kablosu ile teknoloji tutkunlarından tam not alır. Akıllı şarj teknolojisine sahip olan ürün, sabit akım sağlayarak mobil cihazınızın aşırı ısınmasını önler. Ayrıca telefonunuzun şarjı dolduğunda akımı keserek şarj etme işlemini bitirir. 

Şık ve Zarif Tasarım

Hızlı şarj data kablosu zarif tasarımıyla dikkat çeker. Kablo bağlantı noktalarında kırmızı renk detayına yer verilen ürün gün boyu yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz, işlevsel ve şık bir akıllı telefon aksesuarıdır. 

Gün Boyu Yanınızda

Ürün 0,5 metre uzunluğu ile optimum kablo uzunluğu sunar. Ergonomik yapısı ile gün boyu zahmetsizce yanınızda taşıyabileceğiniz model hızlı şarj ve veri aktarımı özellikleri ile işlerinizde daima yardımınıza koşar. 

Her Zaman Maksimum Performans

Type-C hızlı şarj data kablosu her zaman maksimum performans sergilemek amacıyla geliştirilir. Ürün gelişmiş teknik özellikleri sayesinde uzun süreli ve yoğun kullanımlarda bile beklentilerinizi tamamen karşılar. 

Örgü Fiber Kumaş ve PVC Kaplama

Baseus Cafule 3A Type-C Şarj Data Kablosu, örgü fiber kumaştan imal edilir. Üst düzey dayanıklılık vadeden örgü fiber kumaş kırılma ve bükülmelere karşı yüksek performans sergiler ve uzun ömürlü kullanıcı deneyimini destekler. Öte yandan bağlantı noktalarında kullanılan PVC kaplama ise ürüne ekstra esneklik kazandırır. 

Hızlı Şarj Teknolojisi

Üründe Qualcomm hızlı şarj teknolojisinden yararlanılır. Quick Charge 3.0 ile akıllı telefonunuzu kısa süre içinde şarj etmenize olanak tanıyan kablo güvenli ve hızlı veri aktarımı için de idealdir. 

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: Type-C
  • Kablo A ucu: USB-A
  • Uzunluk: 0,5 metre
  • Hızlı şarj desteği: Var
  • Qualcomm teknolojisi: Quick Charge 3.0
  • Kablo bağlantı noktası materyali: PVC
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • Kablo tipi: Fiber örgü
  • Akım: 3A

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Type-C

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.