Baseus Cafule 3A QC 3.0 Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 50 cm

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Cihazları Hızlı Şarj Edin

Baseus Cafule şarj kablosu, hızlı şarj desteği sayesinde cihazları kısa sürede şarj eder. Hızlı bir şekilde şarj olması işlerinizi aksatmadan yapabilmenizi sağlar.


Yüksek Performansı ile İş Temposuna Ayak Uydurur

Uzun süreli kullanımda bile yüksek performans sergileyebilmek için qc 0.3 desteği ile tasarlanmıştır. Bu sayede en yoğun çalışmalarınızda bile maksimum verim elde edebilirsiniz.

Akıllı Şarj Teknolojisi

Akıllı şarj teknolojisine sahip olan ürün, mobil cihazların sabit bir akımla şarj olmasını sağlar. Bu sayede cihazlar gerektiğinden fazla şarj almadığı için cihazların pil ömrü uzar. 

Elektromanyetik Alan Koruma Özelliği

Baseus Cafule şarj kablosu, manyetik alan koruma özelliği sayesinde yüksek akım, aşırı şarj, deşarj, yüksek voltaj, aşırı ısınma yüzünden cihazda hasar oluşmasını engeller. Böylece cihazınızı güven içinde kullanabilirsiniz. 

Type-C Girişi ile Akıllı Çözümler

Type-C girişli cihazlarla uyum sağlayan data ve şarj kablosu, mobil cihazlarınızın bağlantısı için akıllı bir çözüm türüdür. Baseus 50 cm uzunluğunda olan şarj kablosu ile cihazlar arası bağlantıyı kolayca kurabilirsiniz.

Kaliteli Malzemeden Üretilmiş Bir Kablo

Kaliteli malzemeden üretilen data ve şarj kablosunun etrafı, örgü tipi özel dokuma fiber kumaş ile çevrilidir. Bu sayede kırılma, bükülme ve kopmalara karşı dayanıklı hale getirilmiştir.

Alüminyum Alaşım Bağlantı Uçları

Baseus Cafule 3A Type-C 50 cm hızlı şarj kablosu bağlantı uçları alüminyum alaşım malzemesinden üretilmiştir. Alüminyum alaşım, kolay aşınmayan bir materyal olduğu için uzun ömürlüdür. 


Data Kablosu Olma Özelliği

Sadece şarj etme özelliği değil, veri aktarımı da sağlayan kablo sayesinde cihazlar arasındaki bağlantıları kurabilirsiniz. Bu avantajı ile ses ve görüntü dosyaları hızlı bir şekilde aktarılabilir. 

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: Type-C
  • Kullanım Tipi: Şarj & Data
  • Uzunluk: 50 cm
  • Güç: 3 Amper

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CAFULE TYPE-C HIZLI ŞARJ 3A KABLO 0.5 METRE
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
TYPE-C
Kablo Materyali
ÖRGÜ
Kablo Uzunluğu (m)
0.5 M
Mfı Lisansı
YOK
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BASEUS
Henüz yorum yok