Baseus Cafule 1.5A Micro USB Şarj ve Data Kablosu 2m Siyah

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Kalite ile İşlevsel Kullanıcı Deneyimi 

Baseus Cafule serisi 1,5A Micro USB şarj data kablosu, dayanıklı, uzun ömürlü ve işlevsel yapısıyla kullanıcılardan tam not alır. Micro-USB girişli tüm aygıtlarınızı uyum sorunu yaşamadan şarj edebilen kablo, günlük kullanım için idealdir.  

Hızlı Şarj ve Veri Aktarımı Deneyimi

Kablo 1,5 amper değerindeki akım gücüyle hızlı şarj deneyimini garanti altına alır. Micro-USB ile uyumlu kablo hızlı şarj ve veri aktarımı için tasarlanır. Baseus Cafule Micro-USB şarj data kablosu; telefon, tablet, fotoğraf makinesi ve oyun konsolu gibi cihazları sadece şarj etmekle kalmaz aynı zamanda veri aktarımını da mümkün kılar. 

Uzun Ömürlü Kullanım

Modelin kablo kısmı örgülü tasarım sistemiyle güçlendirilir. Kablo kopmasının önüne geçen örgü yapısı, esnek yapısıyla kıvrılma ve bükülmeden olumsuz şekilde etkilenmez. Kablonun konnektör uçlarında alüminyum alaşım materyal tercih edilir. Yüksek iletim kabiliyetiyle dikkat çeken materyal, aşınmaya karşı dayanıklı tasarımıyla kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşır. 


Güvenli Şarj Avantajı

Güvenli şarj akım özelliğine sahiptir. Kablo cihazınızın şarj dolumu tamamlandığında güç kaynağı ve cihaz arasındaki akım transferini otomatik olarak durdurur. Böylelikle cihazınızın bataryasına zarar gelmez ve uzun süre aynı batarya performansını gösterebilir. 

480 Mbps Veri Aktarımı 

Baseus Cafule şarj data kablosu, 480 Mbps veri aktarım hızıyla pratik kullanıcı deneyimini destekler. Tüm formatlardaki dosyaları hızlı şekilde transfer edebilen model, aktarım sırasında dosyalarınızda herhangi bir hasara neden olmaz.


Uzun Kablo ile Pratik Kullanım

Baseus tarafından üretilen model tam 200 cm uzunluğundadır. Kablo prizden uzak konumlarda bile hızlı şarj ve veri aktarımı performansından ödün vermez.  

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: USB
  • Kablo A ucu: Micro USB
  • Uzunluk: 2 metre
  • Hızlı şarj desteği: Var
  • Kablo ucu: Alüminyum alaşım
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • Kablo tipi: Örgü
  • Akım gücü: 1,5A

Genel Özellikler

Kahve Tipi
Micro-USB
Hızlı Şarj Özelliği
Var

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.