Baseus Cafule 2A Örgü Tasarım Lightning Şarj ve Data Kablosu 3m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DEYTECH GROUP İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-137742

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hızlı ve Güvenli Şarj 

Hızlı ve güvenli şarj deneyiminin yanı sıra 2 amperlik akım gücüne sahip olan kablonun bakır telleri, yüksek iletkenlik özelliğiyle kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkarır. Hızlı ve güvenli şarjı garanti eden kablo ile telefonunuzun bataryası zarar görmez. 

Uzun Ömürlü Kullanıcı Deneyimi

Modelin tasarımında üst seviye kalitedeki materyallerden faydalanılır. Ürünün konnektör uçlarında kullanılan alüminyum alaşım, oksidasyon ve korozyona karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Eğilme direnci ve elastikiyetinin yüksek olması naylon örgü kablonun kırılmasını önler ve bu sayede ürün uzun süre güvenli şekilde kullanılabilir. 

Şık Tasarım

Şık gövde ve konnektör ucu tasarımıyla dikkat çeken iPhone lightning data şarj kablosu, cırt cırtlı yapısıyla pratik kullanımı destekler. Cırt cırtlar sayesinde kablonuzu istediğiniz uzunlukta kullanabilir ve evdeki kablo karmaşasının önüne geçebilirsiniz.

Kayıpsız Veri Aktarımı  

Lightning girişine sahip cihazlarla sorunsuz biçimde çalışan model, hızlı ve güvenli veri aktarımı işleviyle kullanıcılardan tam not alır. Tüm veri formatlarıyla uyumlu olan ürünü kullanarak verilerinizi telefonunuzdan bilgisayarınıza kolaylıkla aktarabilirsiniz. 

Eş Zamanlı Şarj ve Veri Transferi

Model aynı anda şarj ve veri aktarımı yapabilmenize olanak sağlar. Baseus Cafule data şarj kablosu aracılığıyla telefonunuzu bilgisayarınız üzerinden şarj ederken verilerinizi de aktarabilirsiniz. 

Uzun Kablo ile Prizden Uzakta Şarj İmkanı

Model tam 3 metre uzunluğundaki şarj kablosuyla prizden uzak yerlerde şarj sorununu ortadan kaldırır. Ürünün cırt cırtlı tasarımı sadece ihtiyacınız kadar uzunlukta kablo kullanmanıza yardım eder.

Teknik Özellikler

 • Kablo B ucu: USB-A
 • Kablo A ucu: Lightning
 • Uzunluk: 3 metre
 • Kablo tipi: Naylon örgü
 • Kablonun iç yapısı: Saf bakır tel
 • Akım: 2A
 • Hızlı şarj desteği: Var
 • Kablo ucu: Alüminyum alaşım
 • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
 • Üretim materyali: Naylon, alüminyum ve TPE
 • İşlevsel cırt cırtlı tasarım: Var

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Lightning

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.