Baseus Cafule 2.4A Micro USB Data Şarj Kablosu 1m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Teknolojiye Sahip Malzeme

Üstün teknolojiye sahip bir materyalden üretilen şarj kablosunun güvenli kullanım için özel bir çipi mevcuttur. Data şarj kablosu 12 serisinden 6 serisine kadar iPhone cihazlara uyumludur. Data şarj kablosu Apple cihazlara tam uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.

Hızlı Bir Şekilde Şarj Edebilme Becerisi

2.4 A hızlı şarj gücü iPhone cihazları kısa sürede şarj eder. Kullanıcısına zaman kazandıran şarj kablosu çok kısa sürede mobil telefonunuzu şarj edebilir.

Güvenlik Konusunda Güçlü Performans

Kablo bağlantısının sıcaklığı sabit kalır. Böylece aşırı ısınma ve mobil telefonun hasar görmesi konusunda endişe etmenize gerek kalmaz. Bağlantı uçları özel bir kauçuktan üretilmiş olup aşınmaya karşı da dayanıklıdır.

Etkileyici Performans

4 bantlı güçlendirilmiş çekirdek verimli bir kondüktör işlevi görür ve cihazları şarj etme sürenizi hızlandırır. Bu özellik sayesinde gevşeme gibi sorunlar önlenir. 

Hızlı Veri Transferi Gücü

Hızlı veri transferi yapılabilmesini sağlayan model 480 MB/saniye hızında veri transferi imkânı sunar. Bu işlevsel aksesuar ile veri aktarımında süre sıkıntısı ortadan kalkar.

Uzun Ömürlü Kullanım İmkânı

Mükemmel bir kaliteye sahip çinko alaşım donanımı sayesinde paslanmaya ve solmaya karşı dayanıklıdır. Şeritli naylon kablo kaplaması kabloyu korur ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Sağlamlığıyla dikkat çekici ürünün kıvrılmasından ve gerilmesinden endişe etmezsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Model: CALJK-A02
  • Materyal: Çinko Alaşım – Naylon Şerit
  • Aktarım Hızı: 480MB/saniye
  • Uzunluk: 100 cm. (1 metre)
  • Akım Gücü: 24A

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Lightning

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.