Baseus Cafule 2.4A Lightning Şarj ve Data Kablosu 50 cm

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DEYTECH GROUP İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-137742

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Eş Zamanlı Şarj ve Veri Aktarımı

iPhone Lightning şarj data kablosu eş zamanlı olarak şarj ve veri aktarımı olanağı sunar. Ürünü kullanarak iPhone’unuzu bilgisayarınızda şarj edebilir ve aynı anda dokümanlarınızı aktarabilirsiniz. Kablo söz konusu özelliği sayesinde teknoloji tutkunlarının beğenisini kazanır.

Saf Bakır Tel ile Hızlı Şarj

Hızlı şarj data kablosunda tercih edilen saf bakır tel, iletim hızını hatırı sayılır seviyede artırır. 2,4A akımdan yararlanan ürün saf bakır tel aracılığıyla iPhone’unuzu güvenli ve hızlı şekilde şarj etmenize imkân tanır. 

Akıllı Şarj Avantajı

Saf bakır telin yanı sıra ürünün sahip olduğu geliştirilmiş akıllı şarj teknolojisi de kullanım güvenliğini ön plana çıkarır. iPhone’unuzun aşırı şarj olmasını önleyen söz konusu teknoloji, sabit akım sağlayarak batarya ömrünün uzamasına katkıda bulunur. Ürün kısa devre, aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj benzeri sorunların tamamına etkili bir çözüm getirir. 

Yüksek Eğilme Kabiliyeti

iPhone kısa hızlı şarj kablosu naylon örgülü kablodan üretilir. Üst düzey dayanıklılık sunan naylon örgülü kablonun etrafında bulunan fiber kumaş ise ekstra koruma sağlar. Bunlara ek olarak kablonun bağlantı noktalarında kullanılan esnek PVC materyal, yüksek elastikiyet ve eğilme direnci ortaya koyar. 

Ekstra Derz Takviyesi

Baseus Cafule Fonksiyonel Kısa 2,4A iPhone lightning Şarj Data Kablosu kırılma ve kopmalara karşı son derece dayanıklı şekilde tasarlanır. Ekstra derz ile takviye edilen kablo gerçek anlamda kırılma önleyici bir yapıya sahiptir. 


Kaliteli Alüminyum Alaşım

iPhone şarj data kablosunun konnektör uçları yüksek kaliteli alüminyum alaşımdan üretilir. Oksidasyon ve korozyona karşı gelişmiş direnç gösteren alüminyum alaşım ürünün kullanım ömrünü önemli ölçüde uzatır. 

Teknik Özellikler

 • Kablo B ucu: USB-A
 • Kablo A ucu: Lightning
 • Uzunluk: 0,5 metre
 • Hızlı şarj desteği: Var
 • Kablo ucu: Alüminyum alaşım
 • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
 • Üretim materyali: Naylon, alüminyum ve TPE
 • Ekstra derz takviyesi: Var
 • Kablonun iç yapısı: Saf bakır tel
 • Kablo tipi: Naylon örgü
 • Kumaş tipi: Fiber
 • Akım: 2.4A
 • İşlevsel cırt cırtlı tasarım: Var

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
0.5 m

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Lightning

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.