Baseus Cafule Micro USB Şarj ve Data Kablosu 2m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kablo Kopmasına Karşı Örgü Tasarım

Akıllı telefonlara yönelik ürettiği aksesuarlar ile dikkat çeken Baseus, Cafule serisinde yer alan Micro-USB data şarj kablosu ile gelişmiş kullanıcı deneyimi sunar. Ürün örgü tasarım yapısı ile kablo kopmasına karşı üst düzey dayanıklılık ortaya koyar. Ayrıca kablo kolay kolay kırılmayan yapısı ile de kullanıcılardan tam not alır.

Alüminyum Alaşım Materyal Kullanımı

Baseus şarj data kablosunun uç kısımları alüminyum alaşım materyalden üretilmiştir. Aşınmaya karşı son derece başarılı performans sergileyen söz konusu materyal, Micro-USB kablosunun ilk günkü verimliliğini uzun süre muhafaza etmesini sağlar. Böylece dört dörtlük bir kullanıcı deneyimine sahip olursunuz.

İdeal Kablo Uzunluğu

Şarj data kablosu kullanımı ile ilgili en önemli sorunlardan biri de şarj etme işlemi sırasında hareket kabiliyetinizin kısıtlanmasıdır. 2 metre uzunluğa sahip olmasıyla bu sorunu tamamen ortadan kaldırır. Cihazlarınızı şarj ederken prizin ya da güç kaynağının yanında durmanıza gerek kalmaz.

Veri Aktarım Hızında Yüksek Performans

Veri aktarımında yüksek performans yaratmak amacıyla tasarlanmıştır. 480 Mbps veri aktarım hızı ile Micro-USB girişe sahip akıllı telefonlar ile standart USB-A girişli cihazlar arasında yüksek boyuttaki verileri bile kısa sürede transfer etmenize imkân tanıyan kablo teknoloji tutkunlarından tam not alır. 

Güvenli Şarj ve Akım Koruma

1,5A akım değeri ile akıllı telefonunuzu zahmetsizce şarj edebileceğiniz ürün güvenliğinizi de düşünür. Güvenli şarj ve akım koruma özelliğini bünyesinde barındıran model telefonunuz tamamen dolu hâle geldikten sonra şarj etme işlemini otomatik olarak durdurur. 

İki Farklı Konnektör

A ve B uçlarında iki farklı konnektör yer alır. A ucunda USB-A girişi bulunan şarj data kablosunun B ucunda ise Android cihazlar ile uyumlu Micro-USB girişi mevcuttur. 

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: USB-A
  • Kablo A ucu: Micro-USB
  • Uzunluk: 2 metre
  • Kablo ucu: Alüminyum alaşım
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • Kablo tipi: Örgü
  • Akım: 1,5A
  • Veri aktarım hızı: 480 Mbps

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CAFULE MICRO USB 2 METRE ŞARJ VE DATA KABLOSU
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
MİCRO USB
Kablo Materyali
ÖRGÜ
Kablo Uzunluğu (m)
2 M
Mfı Lisansı
YOK
Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BASEUS
Henüz yorum yok