Riversong Beta CL20 Lightning 2.4A 1m Hızlı Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Cep Telefonları ile Tam Uyumlu Metal Başlık

Cep telefonları ile tam uyumlu olacak şekilde tasarlanan metal başlığı sayesinde kesintisiz bağlantı sağlar. Bu sayede şarj kaybı meydana gelmez.

Zaman Tasarrufu Sağlayan Hızlı Şarj Fonksiyonu

2.4 A hızlı şarj fonksiyonu bulunan Riversong Beta CL20 lightning kablo, hızlı şarj özelliğini destekleyen cep telefonlarının kısa sürede şarj olmasını sağlayarak ciddi bir zaman tasarrufu sunar. Bu sayede bataryası tükenen cep telefonunuzu yeniden kullanmak için saatlerce beklemeniz gerekmez.

Hızlı ve Güvenli Veri Aktarımı Performansı

Şarj ve data aktarım kablosu olarak tasarlandığı için taşınabilir bilgisayarlar ve taşınabilir belleklere veri aktarımı gerçekleştirirken de avantaj sağlar. Fotoğraftan videoya kadar tüm kişisel verilerinizi, veri kaybı riski olmadan hızlı şekilde farklı ortamlara aktarabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan İdeal Kablo Uzunluğu

1 metre uzunluğundaki kablosu ile hem taşıma kolaylığı sağlar hem de powerbank, priz veya bilgisayar ile arasında yeteri kadar mesafe kalmasını sağlar. Hareket özgürlüğü sağlayan bu kablo uzunluğu konforlu bir kullanım sunar.

Kolay Deforme Olmayan Esnek Yapı

PVC plastik ve alüminyum alaşımlı TPE malzemeden üretilen Riversong Beta CL20 lightning kablo, esnek yapısı sayesinde kıvrılma ve bükülmelerden etkilenmez. Kolay deforme olmadığı için de uzun yıllar boyunca ilk günkü formunu korur.

Zorlu Hava Koşullarına Dayanıklı Tasarım

Yüksek ve düşük hava sıcaklıklarına karşı dirençli olan malzemesi sayesinde, zorlu hava koşullarında bile yüksek performans göstermeye devam eder. Böylece şarj ve data kablonuzu dört mevsim sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Güvenli Kullanım Sağlayan Özellikler

Cep telefonunuzun bataryası dolduğunda enerji aktarımını otomatik olarak kesen Riversong Beta CL20 lightning kablo, ani akım değişimlerinin cep telefonuna zarar vermesini de önler.

Kesintisiz Şarj ve Bağlantı Avantajı

Cep telefonu, powerbank ve bilgisayar bağlantı noktaları ile tam uyum sağlayan metal başlıkları sayesinde şarj ve veri aktarımı sırasında kablonun yerinden çıkması riski ortadan kalkar. Böylece veri ve enerji kaybı yaşamazsınız.

Özellikler

  • Kullanım Tipi: Data ve Şarj Kablosu
  • Kablo Uzunluğu: 1 m
  • Malzeme: Alüminyum Alaşımlı TPE/PVC
  • Hızlı Şarj: Var
  • MFI: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.