Joyroom L-L221 Şarj Cihazı Çift Giriş Lightning 8 pin 2A Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK

ATILIM GRUP MAĞAZACILIK ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.-137887

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Apple Cihazları için Özel Tasarım

Şarj cihazının yanı sıra USB giriş konnektörü ve lightning çıkış konnektörü bulunan Joyroom L-L221, iPhone’dan iPad’e kadar tüm Apple cihazları ile uyumludur.

Şarj ve Data Transferi Avantajı

Apple cihazlarının şarj olmasını sağlayan Joyroom L-L221, aynı zamanda data transferi de sağlayan özel bir kabloya sahiptir. Bu sayede mobil cihazlarınızı şarj edebilir veya kişisel dosyalarınızı taşınabilir belleklere veya bilgisayara aktarabilirsiniz.

Çift Bağlantı Ayrıcalığı

Joyroom L-L221 şarj cihazının üzerinde bulunan çift USB girişi, aynı anda iki farklı Apple cihazını şarj etmenize olanak tanır. Bu tasarım sayesinde hem iPhone’unuzu hem de iPad'inizi şarj ederek zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Zaman Kazandıran Hızlı Şarj

Joyroom L-L221 şarj cihazı + lightning şarj ve data kablosu, hızlı şarj özelliğine sahiptir. Zaman kazandıran hızlı şarj özelliği cihazlarının bataryalarına zarar vermediği gibi şarj cihazınızın ısınmasına da neden olmaz.

Ayrıcalık Sunan Kompakt Tasarım

Joyroom L-L221 şarj cihazı + lightning şarj ve data kablosu sayesinde mobil cihazlarınızı direkt olarak şehir şebekesine bağlayarak şarj edebileceğiniz gibi, sadece kabloyu kullanarak powerbank veya bilgisayar üzerinden de şarj edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: Apple Cihazları
  • Çıkış Konnektörü: Lightning
  • Malzeme: ABS + PC
  • Fiş Tipi: EU
  • Giriş:100V-240V
  • Çıkış:5.0V-2.0A
  • Ölçüler: 110x63x30 mm
  • Net Ağırlık: 34 Gram
  • Çift Cihaz Bağlantısı: Var
  • Qualcomm Hızlı Şarj: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.