Cellularline iPhone Şarj Kiti USB-C / Lightning (Kablo + Type - C Adaptör) PD 20 W

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

 Evrensel Uyum

 Cellularline iPhone PD 20 W şarj kiti, bütün markalarla uyumlu olduğundan evrensel bir uyumluluğa sahiptir. Bu sayede iPhone ya da lightning girişli diğer cihazlar ile kullanıldığı gibi Type-C ve USB-C için de uyum sağlar.

 Güvenli Şarj Desteği

 Cellularline şarj kiti, cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj etmenizi sağlar. Ayrıca şarj sırasında adaptörün gösterdiği yüksek verimlilik sayesinde güven içinde kullanmanızı sağlar.

 20 W Güç Çıkışı Sayesinde Yüksek Performans

 20 W güç çıkışına sahip olan Cellularline iPhone PD şarj kiti, iPhone ya da iPad cihazlarınızı şarj etmek için tasarlanmıştır. Öncelikli üretilme amacı bu olsa da diğer cihazlar ile de uyum sağladığından farklı cihazlarınız için de kullanabilirsiniz.

 Seyahat Ederken Yanınızda

 Portatif yapısı sayesinde seyahat ederken rahatça yanınıza alabilirsiniz. Böylece cihazlarınızın şarj ihtiyacını Cellularline şarj kiti ile karşılayabilirsiniz.

 Ev ve İş Yerleri için İdeal

 Cellularline iPhone PD 20 W şarj kiti, ev kullanımı için idealdir. Bununla beraber iş yerlerinizde de kullanabilirsiniz. Hatta kolay taşınır yapısı ile gittiğiniz her yerde yanınıza alabilirsiniz.

 Portatif ve Şık Tasarım

 Şık bir tasarıma sahip şarj kiti, cihazlarınızla bağlantı esnasında göze batmaz. Ayrıca iki parçadan oluştuğu için kullanmadığınız durumlarda kablosunu adaptörden ayırıp iki parça olarak saklayabilirsiniz.

 Hızlı Şarj Deneyimi

 Uzun süren kullanımdan dolayı cihazların bataryaları çabuk bitebilir. Bu durumda hızlı şarj özelliği oldukça işe yarar. Hızlı şarj özelliği ile öne çıkan Cellularline şarj kiti, bu ihtiyacınız için tasarlanmıştır.

 Esnek Kablo Yapısı

 Dayanıklı malzemelerden üretilen şarj kiti, esnek kablo yapısı sayesinde yıpranma ve kopmalara karşı dayanıklıdır. Böylece uzun süre güvenle kullanılabilir.

 Teknik Özellikler

  • Ürün Tipi: Şarj Adaptörü
  • Uyumluluk: Evrensel
  • Kapasite: 20 W
  • Batarya Teknolojisi: PD

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.