Viofo 4 USB Portlu Araç Şarjı Çakmaklık Çoklayıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Araçta Şarj Derdine Son

Viofo araç çakmaklık çoğaltıcı araçlarınızda bulunan çakmaklık sayısını çoğalttığı gibi aynı zamanda 4 adet USB portu ile akıllı telefonlarınızda ve USB ile çalışan tüm aygıtlarda kullanabilirsiniz.

Daha Güçlü Şarj Desteği

Aynı zamanda USB portların hepsi 2.4 Amper gücüne sahiptir bu sayede daha hızlı şarj imkanı sunar. Ayrıca ön tarafta bulunan ekran ile araç akü voltajını anlık olarak görebilirsiniz.

Koruyarak Şarj Eder

Voltaj koruma sistemine sahip olan Viofo Araç Çakmaklık Çoğaltıcı kısa devre gibi durumlarda enerji akışını keserek aracınızın elektrik tesisatını ve kendini korumaya alır.

Özellikler

  • Konnektör: USB 2.0
  • Giriş: DC12-24V
  • Çıkış: DC5V 9.6A
  • Boyut: 80*30*81mm
  • Renk: Siyah
  • Ağırlık: 223 gr

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.