Ttec 2CKQC01K SpeedCharger Qualcomm 3.0 Araç Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yolculuklarda Telefonunuzun Şarjı Dolu Olur

Akıllı telefonların batarya ömürleri, kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak çabuk tükenir ve telefonunuza ne zaman ihtiyaç duyacağınızı hiçbir zaman bilemezsiniz. Uzun seyahatlerden şehir içi yolculuklara kadar arabada geçirilen zamanı daha verimli geçirmenizi sağlayan SpeedCharger QC 3.0 Üniversal Araç İçi Şarj Aleti ile akıllı telefonunuz bataryası her zaman dolu olur.

4 Kat Daha Hızlı Şarj

Üniversal USB çıkışı sayesinde tüm akıllı cihazlarda kullanabileceğiniz SpeedCharger QC Üniversal, uyumlu tüm telefonları tanır ve hızlı şarj özelliğiyle standart şarj cihazlarına kıyasla 4 kata kadar daha hızlı şarj eder. Üstelik devre koruması sayesinde de telefonunuzun bataryasına aşırı güç ile yükleme yapılmasını önleyerek güvenli şarj vaat eder.

Özellikler

  • USB araç içi şarj cihazı - 5V/3A-9V/2A-12V/1.5A maksimum 18W
  • Qualcomm Quickcharge 3.0 teknolojisi ile 4 kata kadar daha hızlı şarj eder (Uyumlu cihazlar için, standart şarj cihazlarına göre)
  • Güvenli şarj için akım koruması
  • Mavi LED güç göstergesi
  • 12-24 Volt DC giriş

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
 Var
Kablo
Yok

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.