Philips DLP2554 Araç İçi Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZTELKUM TELEKOMÜNİKASYON SAN VE TİCA.Ş.-100819

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her Marka Araç ile Uyumlu

Her marka araç ile uyumlu şarj cihazı, kullanışlı özellikleri ile bir adım öne çıkar. Aracınızın çakmaklığına pratik şekilde takabilir elektronik cihazlarınızı hemen şarj etmeye başlayabilirsiniz.


Seyahatlerde Cihazınızı Hızlı Şarj Edin

Araç ile yapılan yolculuklar sırasında akıllı cep telefonu ve tablet gibi cihazlarınızı güvenli şekilde şarj edebilirsiniz. Seyahatlerde şarj problemini ortadan kaldıran cihaz, hızlı şarj desteği sayesinde pil dolum işlemlerini hızlı şekilde tamamlar.


USB Portuna Sahip Tüm Kablolar ile Kullanın

USB bağlantısına sahip tüm şarj kabloları ile kullanıma uygundur. iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonu, kamera, tablet ve bilgisayarınızı araç içi şarj cihazı ile şarj edebilir, konforlu kullanıma sahip olabilirsiniz.


Pil Ömrünü Koruyan Sabit Akım

Sabit akım sunan araç içi şarj cihazı ile elektronik aletleri güvenli şekilde şarj edebilirsiniz. Cihazların bataryasını koruyan akım, aşırı ısınma ve kısa devre gibi sorunların oluşumunu engeller. Pil ömrünün korunmasına yardımcı olur.


2 Adet USB çıkışı

Araç içi şarj cihazı 2 adet USB çıkışına sahiptir. Cihazlarınız ile uyumlu kabloları kullanarak aynı anda iki farklı elektronik aleti hızlıca şarj edebilirsiniz.


Şık ve Zarif Tasarım

Kompakt tasarım detayları sayesinde yer kaplamadan kullanmanızı sağlar. Zarif şekilde dizayn edilen ürün, aracınızın iç dekorasyonuna tam uyum sağlar. Siyah renkli şık tasarım sayesinde estetik duruş sergiler.


Özel Kilit Sistemi ile Sabit Yapı

Uzun süre güvenle kullanabileceğiniz ürün, özel kilit sistemi sayesinde sürüş esnasında yerinden çıkmaz. Çakmak yuvasına sıkıca sabitleyerek sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.


Hızlı Şarj İçin İdeal Akım

Güçlü şarj akımı sayesinde elektronik cihazlarınızı son derece üstün performans ile şarj eder. Input akımı 12V ile 24V arasında, output akımı ise 5V akımında şarj etme potansiyeline sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Tipi: Araç içi şarj
  • Bağlantı: USB
  • Bağlantı Türü: Kablo
  • Renk: Siyah
  • USB Çıkışı: 2 adet
  •  Input: DC 12V/24V
  • Output: DC 5V-2.4A/1A

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DLP2554 2 USB ÇIKIŞLI ARAÇİÇİ ŞARJ CİHAZI
Üretim Yeri
Çin
Ürün Tipi
ARAÇ
Kablo Dahili Mi
HAYIR
Usb Port Sayısı
2
Hızlı Şarj
VAR
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
PHILIPS
Henüz yorum yok