Sepet 0

Casper Tablet Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (11321 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar
Temizle

Casper Tabletler ve Modelleri

Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle beraber teknolojik ürünlerin insan hayatındaki yeri ve önemi de artıyor. Hem sosyal hem de iş hayatının birçok alanında teknolojik cihazlara ihtiyaç duyuluyor. Kolay taşınabilmesi ve pratik bir şekilde kullanılabilmesi ile ön plana çıkan tabletler, işlevsel yönleriyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. İnce ve hafif tasarımları sayesinde gün boyu kullanımlarda dahi konforlu hissettiriyor. Kullanırken enerji tasarrufu yapılmasını sağlayan Android tabletler, güncellemeleri otomatik şekilde gerçekleştiriyor. Siz de avantajlı kullanım özelliklerine sahip olan Casper markasına ait tablet seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Gelişmişliği ile Fark Yaratan Casper Tablet Özellikleri

Kullanıcıların gereksinimlerini pratik ve konforlu biçimde karşılamasını hedef alarak tasarlanan Casper tabletler, her ortamda rahatlıkla taşınabilir yapıda üretiliyor. Geniş ekran ile görsellerin ve yazıların net şekilde görüntülenmesine olanak sağlıyor, boyutları ise ortalama 7 ila 10 inç ölçüleri arasında olacak şekilde belirleniyor. Depolama kapasitesi bakımından başta 32 GB olmak üzere hafıza kartı desteğiyle 256 GB’a kadar ulaşan pek çok tablet seçeneği bulunuyor. Diğer yandan casper tabletler, dayanıklı pil gücüyle de yoğun ilgi görüyor. Saatler boyunca video izleme, müzik dinleme ve sosyal medya üzerinde gezinme imkanı sunan tablet modelleri; her an dijital dünyaya ulaşılmasını kolaylaştırıyor. Casper tablet özellikleri ve detayları, kullanıcılara eşsiz bir deneyim yaşatıyor.

Estetik Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Casper Tablet Modelleri

Oldukça geniş bir yelpaze ile kullanıcı beğenisine sunulan Casper tablet modelleri, şık ve modern tasarımlarıyla benzersiz bir görünüme sahip oluyor. Son yıllara damga vuran Casper S38 Plus, 8 inç HD ekranlı ve yüksek hızlı performansı bulunan modeller arasında öne çıkıyor. 32 GB dahili, 32 GB da artırılabilir hafıza seçeneği ile toplamda 64 GB’a kadar depolama olanağı bulunuyor. 5 MP arka, 2 MP ön kamerası sayesinde hem görüntülü konuşurken hem de fotoğraf ​veya video çekerken net görüntülerin oluşmasını sağlıyor. Diğer yandan Casper S20 modeli de çarpıcı büyük ve kalite ekranıyla göz dolduruyor. Geniş açı video özelliğine sahip olan ürün, etkileyici karelerin çekilmesine imkan tanıyor. 10 inç ekranı ve uzay grisi rengindeki tasarımıyla kullanıcılardan tam puan alıyor. Saatler boyu kullanımı mümkün kılan pil sağlığı ile de göz dolduruyor.

Geniş Skalası ile Sunulan Casper Tablet Fiyatları

Teknoloji dünyasında öne çıkan bir marka olarak bilinen Casper, kaliteli ve gelişmiş ürünleriyle oldukça geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor. Gerek öğrenciler gerekse çalışan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen Casper tabletler, pratik ve kullanışlı yönleriyle ilgi görüyor. Casper tablet fiyatları ise ürünlerin özellikleriyle doğru orantılı olacak şekilde belirleniyor. Fiyat ve performans açısından da beklentileri karşılıyor. Casper tablet modelleri, Android işletim sisteminin düzenli olarak güncellenmesi ve yenilenmesi ile sorunsuz kullanım sürecine sahip oluyor. Hızlı ve akıcı performansıyla günlük hayatın pek çok alanında önemli bir rol üstleniyor. Turkcell Pasaj’ın sunduğu avantajlı Casper Android tablet fiyatları ve alışveriş süreci hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Casper Tablet Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her üründe olduğu gibi yeni bir teknolojik cihaz alırken de bazı detayların göz önünde bulundurulması gerekiyor. Bunlardan ilki Casper tablet modelinin hangi amaç doğrultusunda kullanılacak olduğudur. İş, ders ve oyun için farklı ebatlarda ve özelliklerde tasarlanan tablet modelleri öne çıkıyor. Öte yandan gün içerisinde ne kadar kullanılacağına bağlı olarak pil sağlığına, şarjının ne kadar sürede doluğuna ve bittiğine de dikkat edilmesi gerekiyor. Tabletlerin depolama kapasiteleri de kullanım süreci boyunca önemli oluyor. Çok fazla fotoğraf ve video çekmek isteyen kullanıcıların yüksek depolama kapasitesi bulunan modellere yönelmesi tavsiye ediliyor. Oldukça geniş model ve fiyat skalasıyla beraber Turkcell Pasaj’da bir araya gelen ürünler, her istek ve ihtiyaca hitap ediyor. Özellikleri, kullanım şekli ve diğer tüm detaylarıyla birlikte Pasaj’da bulunan ürünleri kolaylıkla inceleyebilir; kendi arayışlarınıza yönelik olan modele bütün Turkcell avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Casper Tablet Seçenekleri Tüm Avantajlarıyla Birlikte Turkcell Pasaj’da

Çeşitli teknik ve tasarım özellikleri bulunan Casper Android tabletler, Turkcell Pasaj aracılığıyla müşterilere sunuluyor. Geniş model ve fiyat skalası bulunan ürünler, özellikleriyle beraber detaylı şekilde Pasaj’da yer alıyor. Sistem üzerinde bulunan filtreleme seçenği sayesinde herkes aradığı ürünün özelliklerini işaretleyebilir. Böylelikle daha kısa süred​​e istedikleri ürün ve ürünlere kolaylıkla ulaşabilir. Siz de Turkcell Pasaj’ın hem araştırma hem de satın alma konusunda müşterilerine sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Örneğin Casper tablet modellerinden herhangi birini satın alırken faturaya ek ödeme seçeneğini tercih ederek uygun fiyatlarla istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Casper Tabletler Nasıl Güncellenir?

Bu tabletlerin güncellenebilmesi için internet bağlantısının bulunması gereklidir. Sistem güncellemesi geldiği zaman cihaza gönderilen güncelleme bildirimi üzerinden bu işlem kolaylıkla başlatılabilir.

Casper Android Tabletlerin Ebatları Ne Kadardır?

Casper tabletler, geniş ekran tasarımıyla dizayn edilir. Boyutları ise ortalama 7 ile 10 inç ölçüleri arasında değişiklik göstermektedir.

Casper Tabletler Hangi İşletim Sistemine Sahiptir?

Casper tablet seçenekleri, Android 9.0 ve Android 10 işletim sistemi tabanlı olacak şekilde üretilir.

Casper Android Tabletlerin Ram Kapasiteleri Hangi Aralıktadır?

Bir tür hafıza sistemi olarak da bilinen RAM, Casper tabletlerde 1 GB ile başlayarak 4 GB’a kadar devam eder.

Casper Tabletlerin Depolama Kapasiteleri Nasıl Yükseltilir?

16, 32 ve 64 GB dahili hafıza kapasitesine sahip olan Casper Android tabletlerin depolama alanlarının artırılması için Micro SD kart kullanımı gereklidir.

Casper Android Tabletler Nasıl Kullanılır?

5 parmak Multi Touch dokunmatik ekran tasarımına sahip olan Casper tablet modelleri, hafif parmak dokunuşları ile kolaylıkla kullanılır.

Casper Tabletlerin Bataryası Ne Kadar Süre Gider?

Uzun süreli kullanımlarda dahi pil sağlığını koruyan ve gün boyu kullanım avantajı sağlayan Casper tabletlerin batarya tasarımları oldukça güçlü ve dayanıklı olacak şekilde yapılır. 9 saat aralıksız video izlemeye olanak tanıyan ürünler, 7400 mAh’ye ulaşan batarya gücüne sahiptir.

Casper Tabletler Üzerinde Mouse ya da Klavye Desteği Var mı?

Tabletlerde mouse ve klavye kullanımının gerçekleştirilebilmesi için cihazda OTG desteğinin bulunması gerekir.

Cihazımı Bul Uygulaması Aktif Şekilde Kullanılabilir mi?

Cihazımı bul uygulamasının Casper tabletlerde kullanılabilmesi için öncelikle bu uygulamaya kayıt olunmalıdır. Ardından cihazın açık, SIM kartının takılı ve tabletin internete bağlı olduğu her tür durumda bu uygulama kullanılabilir.

Casper Tabletler ile Görüntülü Konuşma Yapılabilir mi?

Casper tablet kullanıcıları, Android market üzerinde gerekli görüntülü konuşma uygulamasını USB modem özelliğini aktive ettikten sonra indirerek görüntülü konuşma işlemlerini başlatabilir.

Casper Tabletlerin Ekran Çözünürlükleri Ne Kadardır?

Casper tabletlerin ekran çözünürlükleri ortalama 1280x800 olacak şekilde tasarlanır ve aynı zamanda 300 Nit ekran parlaklığı ve yaklaşık 180 derecelik geniş açı ile de desteklenir.

Multi Touch Özelliği Ne İşe Yarar?

Multi Touch özelliği; oyun oynarken, video izlerken ya da tablette gezinirken 5 farklı noktadan dokunmatiğin algılanmasını sağlar. Kapasitif sensörler ile geliştirilen bu özellik sayesinde kullanıcılar, tabletleri kolaylıkla kontrol edebilir.

Daha Fazla