Sepet 0

Hometech Tablet Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (12327 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

Her Zaman Yanınızda Taşıyabileceğiniz Hometech Tabletler

Tabletler, telefon ve bilgisayarda yapabileceğimiz birçok şeyi tek bir cihazda yapabilmeyi sağlar. Bilgisayardan daha küçük tasarıma sahip olduğu için taşıması daha kolaydır. Minimal tasarımı sayesinde kullanımı da oldukça basittir. Dokunmatik ekrana sahip olan Hometech tabletleri hayatın birçok alanında kullanabilirsiniz. Laptoplar gibi taşınabilir özelliği ile ön plana çıkarlar. Okul, iş yeri, kütüphane, toplu taşıma araçları gibi birçok yerde kullanıma uygundur. Hometech tabletler, Android işletim sistemine sahiptir. Play Store uygulaması sayesinde içerisine istenilen uygulama indirilebilir. Mail, not defteri, WhatsApp, Instagram gibi birçok şeyi tabletten kontrol edebilirsiniz. Geniş depolama alanları sayesinde video ve fotoğraf kaydedebilirsiniz. IPS ekran teknolojisi sayesinde net ve canlı görüntüler sunar. İnce ve zarif tasarımı sayesinde her yere kolayca taşınabilir. Şık duruşu sayesinde dikkat çeker. Metal kasası sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. Ergonomik tasarımı kullanıcılara kusursuz bir deneyim sunar. Çoğaltılabilir hafızası insanların yaşadığı depolama problemlerini ortadan kaldırır. Hızlı çalışan sistemi sayesinde hiçbir şeyden geri kalmadan tüm işlerinizi halledebilirsiniz.

Gelişen Teknoloji ile Tasarlanan Hometech Tablet Modelleri

Hometech, birçok tablet modeli sayesinde geniş ürün yelpazesine sahiptir. Hometech tabletler arasında tasarım, boyut, ekran büyüklüğü, özellikler gibi birçok farklılık vardır. Bu sayede beklentilerinize uygunluk gösteren tablet modelini bulmak oldukça kolaydır. Ergonomik ve kullanışlı yapıları ile ön plana çıkan Hometech tablet modelleri şu şekildedir:

 • Hometech Alfa 10T, 10 inçlik geniş ekran tasarımıyla rahat bir şekilde dizi ve film keyfi yapmak için idealdir. Metal kasası, ince ve zarif tasarımıyla her an yanınızda size eşlik eder. IPS ekran özelliği HD ekran özelliğine sahip olan tabletlere göre daha canlı ve net görüntüler sunar.
 • Hometech Alfa 10TX, ince ve hafif tasarımı sayesinde kolayca taşınabilir. EBA eğitimi ve uzaktan çalışmalar için uygundur. IPS ekranı sayesinde görüntüleri daha canlı ve renkli görebilirsiniz. 64 GB dahili hafızası depolama alanı için oldukça yeterlidir.
 • Hometech Alfa 10TB’yi tablet bilgisayar şekline getirebilirsiniz. TB klavyesi özel olarak tasarlanır. Bu sayede laptop haline getirerek kullanım kolaylığını artırabilirsiniz. Aynı zamanda özel kılıfı tableti darbelere karşı korur. 10 inçlik geniş ekrana sahip olan tablet ile dizi ve film izlemenin keyfini iki katına çıkarabilirsiniz.
 • Hometech Alfa 8SM hız, ergonomik tasarım, depolama alanı ve verimliliği sayesinde kusursuz bir deneyim yaşatır. 32 GB hafızası ve 8 inçlik ekran genişliğine sahiptir. Geniş depolama alanı sayesinde fotoğraf ve videolarınızı kaydedebilir ve geniş ekranıyla rahat kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.

Hometech Tablet Özellikleri

Hometech tabletler, sundukları özellik ve avantajları ile insanların hayatlarına gelişen teknolojinin rahatlığını getirir. Bilgisayar ve telefonun birleşimi gibi sayılabilecek olan tabletler, birçok alanda kolaylık sağlar. Her ortamda kullanılabilen ve minimal tasarımları sayesinde kolayca taşınabilen ürünlerdir. Son teknoloji ile tasarlanan Hometech tabletler özellik ve tasarım olarak modelden modele farklılık gösterir. Kusursuz deneyim sunan tabletlerin bazı özellikleri şu şekildedir:

 • Geniş ekran tasarımlarıyla gözü yormadan rahat bir şekilde kullanım imkanı tanır. Dizi ve film izlemeyi keyifli hale getirir.
 • IPS ekran özelliği sayesinde daha net ve canlı görüntüler sunar. Böylece sosyal medyada gezinirken arkadaşlarınızın fotoğraflarını daha net ve canlı görebilir, kendi fotoğraflarınızı da net bir şekilde yayınlayabilirsiniz.
 • Geniş depolama alanları sayesinde dilediğiniz uygulamaları indirebilirsiniz.
 • TB özel klavyesi sayesinde tableti laptop şekline getirerek kullanabilirsiniz.
 • Hometech tabletlerin metal kasası darbelere karşı dayanıklılığı artırır.
 • İnce ve zarif tasarımı ve hafif ağırlığı sayesinde kolayca taşınabilir.
 • Minimal tasarımı sayesinde otobüste, okulda, parkta, kafede ve daha birçok yaşam alanında kullanabilirsiniz.

Hometech Tablet Yorumları

Tablet modelleri​​ için birçok yorum vardır. Kullanıcılar tabletleri aldıktan sonra ilk deneyimlerini diğer kullanıcılarla paylaşır. Yapılan bu yorumlar yeni kullanıcılara ışık tutar. Ürün şarjının ne kadar dayandığı, dış materyalinin dayanıklılığı, hızı, depolama alanı, ekran netliği gibi birçok konuda bilgi verilir. Hometech tabletler hakkında daha çok olumlu yorumları bulmak mümkündür. Teknik donanımının yeterli olması ve kullanım kolaylığı sağlaması ürünlerin tercih edilirliğini artırır. Almak istediğiniz tabletin ürün yorumlarına bakarak karar verebilirsiniz. Tablet modeli hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu sayede aklınızda soru işareti kalmadan Turkcell Pasaj’dan satın alabilirsiniz.

Hometech Android Tablet Fiyatları

Hometech markasının tabletleri metal kasaları sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. Android işlemci sistemine sahip olan tabletlere, Play Store aracılığı ile uygulamalar kolaylıkla indirilebilir. Uzun yıllar size eşlik edecek Hometech Android tablet fiyatları farklılık gösterir. Hometech tabletlerin modeller arası fiyat farklılıkları vardır. Ekran boyutu, depolama alanı, IPS ekran, TB klavye, işlemci gibi birçok özellik fiyatların farklılık göstermesine neden olur. Ekran genişliği, IPS ekran gibi özellikler fiyatların yüksek olmasında etkilidir. Buna rağmen her bütçeye uygun Hometech Android tabletler bulmak mümkündür. Kampanya zamanlarında Hometech tabletleri indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın kullanıcılarına verdiği avantajlardan yararlanarak özel indirimlere sahip olabilirsiniz.

Hometech Android Tabletler Turkcell Pasaj Avantajlarıyla!

Hometech markasının tablet modellerine Turkcell Pasaj ile ulaşabilirsiniz. Yeni ve eski modeller arasındaki özellik farklarına bakabilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerin teknik özelliklerine, fotoğraflarına ve yorumlarına göz atabilirsiniz. Tableti almadan önce fotoğraflarına ve özelliklerine göz atarak ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Mod​eller arasındaki farklılıkları görebilir ve istediğiniz özellikler ile benzerlik gösteren tablette karar verebilirsiniz. Hometech android tabletlerin gelişen teknolojisini hayatınıza getirebilirsiniz. Turkcell Pasaj avantajından yararlanarak uygun Hometech tablet fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Ergonomik, zarif ve şık tasarıma sahip, geniş depolama alanı olan, IPS ekran ve ekran büyüklüğü geniş olan fiyat performans tabletleri arıyorsanız, Hometech markasının modellerini Turkcell Pasaj’dan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Hometech Tablet İlk Kullanımda Kaç Saat Şarj Edilmesi Gerekir?

Hometech tabletlerin şarj süreleri pil amperine göre değişiklik gösterir. Cihazı ilk kez şarj ederken kapatmanız gerekir. Daha sonra şarja takın ve 6-8 saat şarjda bırakabilirsiniz. İlk şarj bataryanın ömrü açısından önemlidir.

Hometech tablette Wi-Fi’a Nasıl Bağlanılır?

İlk önce Menü/Ayarlar/Kablosuz ve Ağlar kısmına girmeniz ve wifi özelliğini açık hale getirmeniz gerekir. Daha sonra bulunduğunuz yerdeki kablosuz ağların listesi karşınıza çıkar. Bağlanmak istediğiniz kablosuz ağa tıklamanız ve varsa şifresini girmeniz gerekir. Şifreyi girdikten yaklaşık 30 saniye sonra tabletiniz kablosuz ağa bağlantısını gerçekleştirir.

Hometech Tablete Uygulama Nasıl İndirilir?

Google Play üzerinden uygulama indirebilirsiniz. İlk önce uygulama indirebilmek için gmail hesabınızın olması gerekir. İnternet bağlantısı olmadan uygulama indiremeyeceğiniz için tabletinizin internete bağlı olduğunu kontrol edin. Tablette yüklü olan Google Play uygulamasını etkinleştirmeniz gerekir. Google Play’e girdikten sonra mevcut hesap seçeneğine tıkladıktan sonra gmail hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Daha sonra istediğiniz uygulamayı Google Play’den aratarak indirebilirsiniz.

Bilgisayarınızda var olan bir uygulamayı yüklemek için ise apk uzantılı android uygulamasını tabletin hafıza kartına kopyalamanız gerekir. Daha sonra bilgisayar bağlantısını kesin ve Menü/FileManager uygulamasını seçerek kopyaladığınız apk uygulamasını bulabilir ve yükle seçeneğine tıklayarak indirmeyi tamamlayabilirsiniz. İndirme işleminde problem yaşanırsa, Menü/Ayarlar/Güvenlik/Bilinmeyen kaynaklar özelliğini aktif hale getirmeniz yeterli olur.

Daha Fazla