Sepet 0

TCL Tablet Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (12327 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

TCL Tabletler ve Modelleri

Teknoloji alanında isminden söz ettiren TCL markası tabletleri ile de öne çıkmaktadır. Farklı özelliklere sahip TCL tablet modelleri her kesimden kullanıcıya ve ihtiyaca uygun olarak donatılmaktadır. Ekran teknolojileri ile ün salmış TCL markasına ait tabletler özellikle yüksek ekran çözünürlükleri ve uzun süreli kullanımlarda dahi göz yorulmasını en aza indirecek şekilde tasarlanmış ekran tasarımları ile piyasada yer edinmiştir. Android sisteme sahip TCL tablet modelleri ile okul çağındaki çocuklar ve gençler uzaktan eğitim desteği alabilirken çalışan yetişkinler ise toplantılara katılıp, maillerine rahatlıkla ulaşabilirler. Turkcell Pasaj avantajları ile hayalinizdeki TCL tabletler bir tık uzağınızda.

Her İhtiyaca Uygun TCL Tablet Modelleri Turkcell Pasaj’da

Kalite ve donanım olarak pek çok ortak ve farklı özelliklere sahip olan TCL NXTPAPER 10S, TCL Tab 10S ve TCL Tab 10 FHD 4G 64GB ve TCL Tab 10 Wifi modellerinin hepsine Turkcell Pasaj’dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Günümüzde tabletler oyun oynamanın yanı sıra uzaktan eğitim içinde tercih edilmeye başlamıştır. Tüm modeller yüksek kaliteli malzemelere sahip olarak üretilmektedir ve bu sayede uzun süreli kullanımlarda bile yeterli dayanıklılığı sağlayabilmektedir. Sahip oldukları farklı özellikler farklı kesimlerden kullanıcılar için özellikle geliştirilmiştir. Örneğin, sadece internette gezme amaçlı kullanılacak olan modellerde yüksek çöznürlük ve pil ömrü göz önüne alınmış iken çizim ve not alma gibi daha özel işlemler için kullanılması hedeflenen modellerde dokunmatik kalemin gerçek kalem hissi sağlaması için geliştirmeler yapılmıştır. TCL tablet modelleri arasından ihtiyacınız olan özelliklere sahip olanı bulmak Turkcell Pasaj ile çok kolay.

TCL Tablet Özellikleri

TCL markasının tasarlayıp ürettiği tablet modellerinin pek çok farklı özelliği mevcuttur. Pil kapasiteleri 5500 mAh ile 8000 mAh arasında değişkenlik göstermektedir. Bu özellik seçilirken cihazın kullanım süresi göz önünde bulunmalıdır. Yoğun ve uzun süreli kullanıma ihtiyaç duyulan durumlarda yüksek pil kapasitesine sahip modellerin seçilmesi daha uygun olur. Pek çok modeli 10 inç ekrana sahip olan TCL Android tabletler hem ders çalışmak hem de video izleyip oyun oynamak için ideal bir boyuta sahiptir. Çok büyük olmamaları, hafif ve rahat taşınabilir olmasını sağlamıştır ve böylece günün her anında size eşlik edebilir. Bazı modellerinde sadece arka kamera bulunurken bazı modellerinde hem ön hem arka kamera mevcut olarak satışa sunulan tabletlerin kamera çözünürlükleri 5 MP ile 8 MP arasında değişebilmektedir. Farklı ekran çözünürlüklerine sahip olan modellerin hepsinde göz yormama özelliği bulunur bu sayede bütün TCL tabletleri uzun süre kullanıma uygundur.

TCL Tab 10 Fhd 4g Modelinin Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

TCL tabletler arasında 

TCL Tab 10 Fhd 4g modelin farklılaşmasını sağlayan Gorilla Glass olarak adlandırılan full HD çözünürlük sunan ekranıdır. Bu ekran 10 inç büyüklüğünde olacak şekilde tasarlanmıştır, sürükleyici görüntüleri berrak ve net bir şekilde oluşturur. Ayrıca 1920* 1200 piksel çözünürlüğü ve göz koruma sertifikası ile göz sağlığını korumayı hedefler. 5MP ön ve arka kamerası yer alan üründe 5500 mAh pil kapasitesi yer alır bu sayede uzun süreli kullanım yanı sıra 400 saate kadar da bekleme süresi sunar. Wi-fi ve Bluetooth bağlantı seçenekleri ile istediğiniz her yerde online olmanıza olanak verir. Android 10 sürüm ile birlikte gelen ürün pek çok uygulamayı sorunsuz çalıştırabilecek sekiz çekirdeğe 3 GB RAM kapasitesine sahiptir.

TCL Nxtpaper 10s Modelini Neden Tercih Etmeliyim?

NXTPAPER 10S modelinin tercih edilmesinin en önemli sebepleri arasında sahip olduğu düşük gecikme süresi sunan ve T -Pen adı verilen dokunmatik kaleme sahip olması gelmektedir. Bu kalem sayesinde not alma ya da çizim yapma gibi özelliklerin kullanımında konforu maksimum seviyeye ulaşır. Android 11 yüklenmiş olarak satışa sunulmakta ancak internet bağlantısı yapıldıktan sonra Android 12 sürümüne güncellenmektedir ve böylece uygulamaları sorunsuz olarak çalıştırabilir. Sekiz çekirdekli işlemcisi sayesinde hızlı ve gecikmesiz bir performans sağlar. 4 GB bellek ile birçok uygulamanın aynı anda kullanılmasına olanak verir. Ürünün sahip olduğu parlama önleyici özelliği ekrana hangi açıdan bakarsanız bakın net bir görüş elde edilmesine, mavi ışın önleyici uzun oturumlarda gözlerin yorulmasının önüne geçilmesine ve sarı ışın önleyici özelliği ise doğal ekran renklerinin değiştirilmeden donanım düzeyinde göz korumasının sağlanmasına olanak verir. Bunlara ek olarak yalnızca yazılım düzeyinde göz koruması sağlayan normal LCD ekranların aksine hem donanım hem de yazılım göz koruması sunar böylece ekstra göz bakımı sağlarken renkler orijinal doygunluğunda görünür.

TCL Android Tablet Fiyatları

TCL tablet fiyatları, sahip oldukları özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu nedenle, öncelikle kullanım alanı belirlenmeli ve özellik araştırması bu doğrultuda yapılmalıdır. Sadece oyun oynamak ve video izlemek için kullanılacak tablet için yüksek özelliklere sahip tabletlerin kullanılmasına gerek yoktur. TCL tabletlerinin her modelinde göz yormadan uzun süreler boyunca internette gezilip, saatlerce video izlenebilir. Her kesimden insanın cebine uygun fiyatlara sahip android tablet modelleri​ ile sizde ihtiyacınız olan ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

TCL Tabletler Uzaktan Eğitime Uygun mu?

Wi- Fi bağlantısına uygun olan tüm modeller uzaktan eğitim için uygun olup gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

TCL Tabletlerde Hangi İşletim Sistemi Mevcuttur?

Tüm TCL tabletlerde Android işletim sistemi kullanılmaktadır. Ancak İşletim sisteminin modeli değişkenlik gösterebilir.

Hangi TCL Tablet Modelleri Kalem ile Birlikte Satılmaktadır?

TCL NXTPAPER 10S modelinde kalem yer almaktadır. Ancak diğer modeller de dokunmatik kalemler ile uyumludur.

TCL Tabletler Wi- Fi Desteği İçeriyor mu?

Tüm TCL tabletlerinde Wi- Fi desteği mevcuttur.

Hangi TCL Tabletler Bluetooth Özelliğini Destekliyor?

TCL TAB 10 FHD 4G, TCL TAB 10s ve TCL NXTPAPER modelleri Bluetooth özelliğine sahiptir.

TCL Tabletlerin Hafızası Yükseltilebilir mi?

TCL TAB 10s ve TCL NXTPAPER modellerinin hafızaları harici olarak 256 GB’a kadar MicroSD kartlar kullanılarak yükseltilebilmektedir.

TCL Tabletler Kim Tarafından Üretiliyor?

TCL tabletler, Alcatel ve Backbery markalarına da sahip olan TCL firması tarafından üretilmektedir.

TCL Tabletlerde Sım Kart Desteği Var mıdır?

TCL NXTPAPER modelinde mevcuttur.

TCL Tablet Kurulumu Nasıl Yapılır?

Tüm TCL tabletlerinin kurulum süreçleri standart bri Android temelli akıllı cihazlarda olduğu gibi yapılmaktadır. Ürün paketinden çıkarıldıktan sonra açma kapama tuşuna bir süre basılıp cihaz çalıştırılmaya başlanır. Daha sonra dil ve ülke seçimi, güvenlik yapılandırmaları ve kişileştirme adımları ekrandaki yönlendirmelere göre tamamlanır. Bütün adımlar tamamlandıktan sonra cihaz kullanıma hazırdır.

TCL tabletlerin şarj süresi ne kadardır?

Şarj süreleri, tablet modelinin sahip olduğu pil kapasitesine göre farklılık göstermektedir. Yüksek kapasiteli ürünler daha uzun sürede şarj olmaktadır.

TCL tablet kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Tabletin güneşte veya ısıya maruz kalacak yerlerde bırakılmaması pil ömrü için önemlidir. Ayrıca aşırı nemli ve suya yakın bölgelerde de elektrik aksamları bozulabileceğinden bu alanlardan uzak tutulmalıdır. Düşme ve çarpma gibi fiziksel etkilere karşı korunmalıdır. Hassas dokunmatik ekranı sivri uçlu maddelere karşı korunmalıdır.

Daha Fazla