Sepet 0

Fujitsu Laptoplar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (11324 Ürün)
Sırala
Temizle

Kullanıcı Dostu Fujitsu Laptoplar

Dünyaca bilinen bir teknoloji markası olan Fujitsu gerek özgün tasarımlı ürünleri gerek yüksek kalite donanım ve donanımlar arası uyum ayrıcalığıyla bilgisayar kullanıcılarına birçok laptop sunar. Fujitsu laptoplar arasında günlük kullanıma yönelik bilgisayarlardan daha güçlü işlemci ve ekran kartı gibi donanımlar gerektiren iş uygulamaları ve oyunlar için bilgisayar yer alır. Ayrıca daha hafif tasarım tercih eden kullanıcılar için de Fujitsu notebook üretimleri yapılır. Yaygın kullanımda olduğu gibi Fujitsu notebooklarda da daha ince ve küçük bir ekran ile sade ve yakınlaştırılmış bir klavye bulunur.

Size Uygun Bir Fujitsu Laptop Modeli Edinin

Alışveriş, oyun, eğlence, eğitim ve iş gibi birçok alanda insanlara yardımcı olan laptoplar hayatın vazgeçilmezleri haline gelmiştir. Bu kapsamda bahse konu etkinliklerin kesintisiz ve konforlu bir şekilde yapılabilmesi için siz de bir Fujitsu laptop edinebilirsiniz. Bunun için laptop modelleri ile ilgili araştırmanızı yapabilir ve sizin için uygun olanını kolayca sipariş edebilirsiniz. Ayrıca ilgili sayfada bulunan modellerin özelliklerini, kampanyaları v​e diğer online sipariş avantajlarını görmeniz de mümkün.

Bir laptoptan beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra geriye sadece bu ihtiyaçları karşılayacak modeli seçmeniz kalıyor. Bu çerçevede Fujitsu laptoplarda ya da notebooklarda göz yormayan ekran aracılığıyla iş, okul notlarınızı ve elektronik kitaplarınızı okuyabilir, dizi film izleyebilir ya da resim ve video gibi multimedya öğelerinize göz gezdirebilirsiniz. Diğer taraftan yüksek donanıma sahip modeller ile video dosyalarınızda düzenlemeler yapabilir, yüksek performans gerektiren oyunlarınızı, tasarım ya da çizim gibi programlarınızı çalıştırabilirsiniz. Fujitsu Lifebook laptop serisi içerisinde İ5 ya da İ7 işlemcili, 15.6 ya da 13.3 inc ekran büyüklüğüne sahip, 256 GB ve 2 TB arasında SSD depolama alanı bulunan, işletim sistemi yüklü ya da freedos modellerden birini seçebilirsiniz.

Fujitsu Laptop Fiyatları Nasıl?

Fujitsu laptop fiyatları, ilgili modelde kullanılan donanımlar bağlamında belli aralıkta oluşur. Ekran kartı, işlemci, bellek ve diğer teknik detaylar kapsamında belirlenen fiyatlara işletim sisteminin yüklü bulunması ya da freedos olması da etki eder. Ayrıca Fujitsu her zaman müşteri bütçesini de göz önünde bulundurur. Bu kapsamda gerek laptop gerek Fujitsu notebook fiyatları için düzenlenen kampanyalarda bir Fujitsu cihaz edinebilmek amacıyla herkesin yararlanabileceği fırsatlar sunulur. Döviz kurları, stok yeterliliği gibi kriterlerde dikkate alındığında oluşan Fujitsu laptop fiyatlarının, mevcut yüksek kalite ve performans olarak makul düzeyde bulunduğu düşünülür.

Fujitsu Laptopların Teknik Donanımları

Kullanıcı dostu olan ve prestij sağlayan tasarımı yanında Fujitsu laptoplarda yüksek verim elde edilebilecek teknik donanımlar kullanılmıştır. İntel Core 10. nesil i5 ya da i7 işlemciler, paylaşımlı ya da 1 GB paylaşımsız ekran kartları, 32 GB’a kadar sistem belleği, 2 TB’a kadar çıkabilen bilgisayar hafızası (SSD) bu donanımlara örnek verilebilir. Ayrıca donanımlar arasında sağlanan yüksek uyum da bilgisayar performansına olumlu katkı sağlar. Bağlantı donanımları için kullanılan Bluetooth ve WLAN ise gerek ağ bağlantısının gerekse cihaz bağlantısının yüksek verimlilikte sağlanabilmesi amacıyla kullanılır. Cihaz üzerinde bulunan dört adet 3.1 USB bağlantı seçeneğiyle cihazlarınız arasında hızlı bir şekilde veri transferi gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde toplantılarınıza, sunumlarınıza yetişebilir ya da diğer işlerinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. Ekran üzerinde yer alan webcam ile görüntülü konuşma yapabilir ya da video kayıt yaparak içerik hazırlayabilirsiniz.

Neden Fujitsu Laptop Tercih Edilmeli?

Fujitsu dizüstü bilgisayarlar uygun fiyat ve yüksek kullanım performansının bir arada bulunması sebebiyle tercih edilebilecek cihazlardır. Ayrıca satın alınan ürünün teslimi, kullanım konusunda bilgi verilmesi, bakım, onarım ve yedek parça temin edilmesi, müşteri şikâyetlerinin kısa sürede değerlendirilmesi ve çözüme kavuşturulması satış sonrası destek kapsamında verilen ilave hizmetlerdir. Tüm bu durumlar dikkate alındığında yeni bir dizüstü bilgisayar alacaksanız ya da bilgisayarınızı yenilemek istiyorsanız hemen siz de Fujitsu notebook modellerine göz atın.

Laptopunu daha çok eğlence temelli aktiviteler için kullanan kişiler de saniyede 60 kez yenilenen görüntüler ile video izlemelerinde ve oyunlarda akıcılığın keyfini çıkarır. Bu özelliklerin kullanımında ve aktivitelerde süreklilik sağlanmasında Fujitsu laptopların 60 Hz yenileme fonksiyonu etkilidir. Fujitsu Lifebook dizüstü bilgisayarların sahip olduğu Full HD çözünürlük ile tüm renklere daha canlı şekilde ulaşım sağlarsınız. Ayrıca bu özellik, içerik üretimlerinizde de ayrıntılara odaklanmanızı kolaylaştırarak çalışmalarınızı keyifli hale getirir. Söz konusu içerik üretimleri esnasında 15.6 inç ekran tercihi ise kullanıcılara daha geniş görüntü alanına ve görüntü detayına bir arada ulaşma imkanı sunar.

Turkcell Pasaj’ın Sunduğu Avantajlar

Turkcell Pasaj size istediğiniz özelliklere sahip laptopu bulmanızda yardımcı olacak online alışveriş platformudur. Dilediğiniz dizüstü bilgisayara sahip olduktan sonra geriye sadece günlük işlerinizi yapmak ya da yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz yeni projeler geliştirmek kalıyor. Öte yandan Turkcell Pasaj, kullanıcılarına alternatif ödeme yöntemleri de sunmaktadır. Bu kapsamda alışverişlerinizi güven içerisinde yapacağınız platformda aynı gün teslimat seçeneğiyle ürünlerinize daha kısa sürede kavuşabilirsiniz. Belli aralıklarla özel kampanyalar düzenleyen Turkcell Pasaj’da uygun fiyatlı birçok ürünü ve modeli bulabilir, alışverişin keyfini çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Fujitsu Laptoplarda Paylaşımlı mı Yoksa Paylaşımsız mı Ekran Kartı Tercih Edilmeli?

Paylaşımsız ekran kartının bulunduğu bilgisayarlarda harici bir ekran kartı yer alır. Bu şekilde uygulamaların grafik çözümleme ihtiyacını karşılamak amacıyla RAM üzerinden destek almaya gerek kalmaz. Diğer taraftan paylaşımlı ekran kartı olan bilgisayarlarda internet işleri, dizi film seyretme ya da ofis programlarında çalışma amacıyla kullanıldığında gayet iyi bir performans sağlar. Bu doğrultuda laptop satın almayı düşünen kişiler tarafından ihtiyaçlar baz alınarak hem paylaşımlı hem de paylaşımsız ekran kartı olan Fujitsu bilgisayarlar tercih edilebilir.

Fujitsu Laptop Alırken Boyut Önemli midir?

Laptop boyutu gün içerisindeki kullanım yerine göre önem taşır. Eğer daha çok ofis içinde ya da evde kullanılacaksa 15.6 inç ekrana sahip bir cihaz tercih etmeniz daha faydalı olabilir. Diğer taraftan okula, iş yerine ya da farklı çalışma alanlarına götürmeniz gerekecekse 13.3 inç ekranı bulunan bir laptop almanız yararınıza olur.

Fujitsu Laptopların Garanti Süreleri Nasıldır?

Cihazınızı satın aldıktan sonra 2 yıllık garanti süresi başlar. Bu sürede cihazınıza sadece yetkili serviste müdahale edilebilir ve bu kapsamda tamir ve bakım işlemleri gerçekleştirilir.

Fujitsu Laptopların Pil Ömrü Kullanım Açısından Ne Durumdadır?

Cihazın pil ömrü kullanım alanına göre değişiklik gösterir. İşlemci ve ekran kartı gibi donanımlara çok fazla görev düşen uygulamaların kullanımlarda cihazın pil kullanım süresi kısalacaktır. Bunun yanında Fujitsu dizüstü bilgisayar modellerinde şarj süresi 4-6 saat arasında değişmekte olup bekleme durumuna göre de değişiklik gösterir.

Fujitsu Laptopların Bilgisayar Hafızaları Yeterli midir?

Fujitsu dizüstü bilgisayar modellerinde 256GB, 480GB, 512GB, 1TB ve 2TB kapasiteli SSD depolama alanları bulunmaktadır. Hangi kapasite düzeyinin yeterli olduğuna karar vermek noktasında bilgisayarda yapılacak iş ve işlemlerin ne olduğuna bakılmalıdır. Ancak gündelik kullanım ile muhtelif program ve dosyaların saklanması için bu hafıza düzeyleri yeterli olur.

Daha Fazla