Sepet 0
Katılım Kriterleri
 • Turkcell Finansman A.Ş (TFŞ)’ ye kredi başvurusu onaylanan Turkcell’liler seçili modellerden kampanya kapsamında yararlanabilir. Taahhüde aykırılıkta cayma bedelini Turkcell, cihaz kredi taksitlerini TFŞ tahsil eder. Değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Kampanya sadece Turkcell Mağazalarında geçerlidir.
 • Kampanyaya dahil modeller: IPHONE 12 128GB, IPHONE 13 128GB, IPHONE 15 128GB, IPHONE 15 PLUS 128GB, IPHONE 15 PRO 128GB, IPHONE 15 PRO MAX 256GB 
 • Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Financell kredilerinden Turkcell'den kontratlı cihaz almak isteyen müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kredi talebi, Financell (Turkcell Finansman A.Ş.)'e yapılır ve Financell tarafından değerlendirilir.
 • Financell kredi limitiniz, Turkcell fatura ödemeleriniz ve finans sektörü verileriniz doğrultusunda otomatik olarak belirlenmektedir.
 • Akıllı Telefon ve notebooklarda 12 ay, tabletlerde 6 ay, aksesuarlarda 36 ay'a varan taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz. TV ve klima taksitli satış bilgileri için tıklayınız . 
 • Yasal olarak, fiyatı 12.000 TL üzerinde olan cep telefonları için kullandırılan kredilerin vadesi maksimum 3 aydır. Fiyatı 50.000 TL'nin üzerinde olan elektrikli ve elektronik eşyalar için kullandırılan kredilerin vadesi ise maksimum 24 aydır. Financell kredili cihaz taksit ödemelerinizi Turkcell faturalarınız ile tüm anlaşmalı Turkcell ödeme kanallarından yapabilirsiniz. Turkcell cihaz kampanyanız iptal olduysa veya ön ödemeli hattınız ile kampanyaya katıldıysanız ödemelerinizi; Financell ödeme noktalarından,  Paycell Mobil Uygulamasıyla ya da 0532 757 55 55 Turkcell Tahsilat Birimi aracılığı ile kredi taksit, ara ödeme veya erken kapama alternatiflerinden birini seçerek yapabilirsiniz.
 • Tahsilat yöntemi olarak tercih edilmesi halinde; fatura üzerinden tahsil edilecek kredi taksit tutarı, fatura kesim tarihinize göre değişiklik gösterebilir.
 • Turkcell faturasıyla ödediğiniz kredinizin gecikmesi durumunda ödemenizi Turkcell ödeme kanallarından, kredi taksitlerinizi Turkcell faturanız ile ödemiyorsanız Financell ödeme kanallarından yapabilirsiniz.  
Financell kredi taksitlerim dışında ödemem gereken diğer ücretler için tıklayınız.
Financell kredi taksitlerim dışında ödemem gereken diğer ücretler nelerdir?
Geri ödeme koşullarına ve Financell ile ilgili detaylı bilgiye Financell Hakkında Tüm Bilgiler - Turkcell ulaşabilirsiniz.
MarkaModelToplam Stok
APPLEIPHONE 12 128GB2.346
APPLEIPHONE 13 128GB2.305
APPLEIPHONE 15 PRO MAX 256GB984
APPLEIPHONE 15 PRO 128GB516
APPLEIPHONE 15 PLUS 128GB170
APPLEIPHONE 15 128GB1192
Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

​​​Kampanya 30 Nisan 2024 tarihine kadar geçerlidir.​​​

Kampanya nerelerde geçerlidir?

​​Tüm Turkcell Mağazalarında geçerlidir.​​

Kampanyadaki ürünler biterse ne olur?

​Bu kampanyaya dahil olan tüm cihazlar stoklarla sınırlıdır.​​​​

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

​Turkcell faturalı hat sahipleri yararlanabilir.​​