Sepet 0

Sunny Akıllı Robot Süpürgeler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (6469 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Sunny Robot Süpürgelerle Evinizi Temizleyin

Gelişen ve ilerleme kaydeden teknolojiyle birlikte ev ve yaşam alanlarının temizliği; insan gücünden çok teknolojik cihazların yetkinliklerine devredilmiştir. Bu anlamda kullanıcısına sorunsuz ve memnuniyet temelli bir performans sergileyen robot süpürgeler, birçok kapalı mekanın derinlemesine temizliğine olanak tanır. Sunny robot süpürge, sahip olduğu teknik ve fiziksel özellikleri gereğince mekanlara üst düzey bir temizlik sunar. Oldukça yorucu ve zahmetli bir iş olmasıyla bilinen temizlik, akıllı cihazlar sayesinde eziyet olmaktan çıkar. Ev sahiplerine pratik ve zahmetsiz temizliğin kapılarını aralayan robot süpürge ile sizler de yaşam alanlarınızı enerji ve zaman kaybı yaşamadan temizleyebilirsiniz.

Sunny Robot Süpürge Modelleri

Türkiye’nin önde gelen yerli teknolojik ürün markalarından biri olan Sunny, piyasaya kazandırdığı fonksiyonel robot süpürgelerle de adından söz ettirmeyi başarır. Sektörde uzun yıllardır gerçekleştirdiği hizmetleriyle bu alanda tecrübe sahibi olan marka, kalitesini son teknolojik robot süpürgelerinde de gösterir. Şık ve minimal tasarımı ile farklı tarzdaki tüm ev dekorasyonları ile uyumlu bir görüntüye imza atar. Son derece modern ve ilgi çekici tasarımlara sahip modellerin yer aldığı koleksiyon içerisinden sizler de ihtiyacınız ve bütçeniz doğrultusunda bir seçimde bulunabilirsiniz. Bu seriye ait Sunny SN7 Hero Pro modelini tercih ederek evinizin hem süpürülmesini hem silinmesini sağlayabilirsiniz. Zeminde yer alan en ufak toz tanecikleri bile başarılı bir şekilde cihazın haznesine hapsederek yaşam alanlarınızın daima temiz, hijyenik ve ferah olmasını sağlayabilirsiniz. Sunny robot süpürge modelleri arasından bir seçim yaparak sizler de zaman kaybı yaşamadan zahmetsiz temizliğin kapılarını aralayabilirsiniz.

Sunny Robot Süpürge Özellikleri

Kalitesi ve yüksek performansı ile kullanıcılarından tam puan almayı başaran akıllı robot süpürgeler; kaliteli malzemesi ile uzun soluklu kullanım imkanı sunar. 4000 Pa değerine kadar yüksek emiş gücüne sahip süpürme özelliklerinin yanı sıra silme özellikleri ile de evinizde detaylı temizliğin kapılarını aralar. Akıllı navigasyon sistemi ile evinizin haritasını belirleyerek tüm temizliği belleğine kaydettiği haritalama işlemine göre gerçekleştirir. Çöp istasyonu ile birlikte sunulan Sunny marka akıllı robot süpürgeler, otomatik boşaltım özelliği ile haznesi dolduğu anda kendi kendine boşaltarak daha yüksek performanslı bir çekim işlemi gerçekleştirir. Geniş toz haznesi desteği ile uzun soluklu temizlik sunan cihazlar, geniş hacimli su tankeri ile bu temizliği desteklemeyi başarır. Evinizdeki temizlik anlayışına yeni bir boyut getiren robot süpürgeler; ulaşılması güç köşelere dahi ulaşarak zorlandığınız alanlarda dahi temizliği mümkün kılar. Otomatik çalışma özelliğine sahip olan ürünler, siz özel bir komutta bulunmasanız bile otomatik olarak evinizin temizlik ihtiyacını giderir. Halı ve sert zeminde sorunsuz bir performans sergileyen bu akıllı süpürgeler, akıllı navigasyon sistemi sayesinde çarpma, düşme gibi olumsuz durumlarla karşılaşmaz. Aynı zamanda ev içinde bulunan mobilya ve eşyalarınıza da zarar vermeden işlem gerçekleştirir.

Türkçe sesli komut sistemine sahip olan Sunny marka süpürgelere; “Hero, temizlemeye başla!”, “Hero, temizlemeyi durdur!” ya da “Hero, robot süpürgeyi şarj et!” komutlarını vererek işlem gerçekleştirebilirsiniz. Komutlarınızı rahat bir şekilde anlayan teknolojik cihazlar, taleplerinizi yerine getirerek sizlere memnuniyet dolu bir deneyim yaşatır. 220 dakika boyunca kesintisiz olarak temizlik işlemi gerçekleştiren robot süpürgeler ortalama 3 saate şarjını fuller. Kısa süreli şarj doldurma süresi sayesinde acil temizlik ihtiyacınızın geliştiği durumlarda herhangi mağduriyet yaşamazsınız. LDS lazer navigasyon sistemi ile hareket eder ve ışıktan bağımsız olarak çalışır. Etrafındaki nesneleri sahip olduğu lazer teknolojisi ile algıladığından çalışma ortamının karanlık olması halinde dahi sorunsuz bir performans sergiler. 60 dB değerindeki düşük ses seviyesi, gece gündüz fark etmeksizin sizi ve komşularınızı rahatsız etmeden işlem gerçekleştirmesine olanak tanır. Kullanıcılarına kusursuz bir deneyim sunmak üzere tasarlanan Sunny robot süpürge özellikleri ile sizler de yaşam alanlarınzın temizliğini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sunny Akıllı Robot Süpürge Nasıl Kullanılır?

Oldukça basit bir kullanıma sahip olan Sunny markasına ait çöp tanklı akıllı süpürgeleri aktive edebilmek için akıllı cihazınıza Sunny Hero uygulamasını indirmeniz gerekir. Süpürgeniz ile uygulama arasında gereken bağlantı kurulduktan sonra akıllı robotunuz evinizin krokisini çizmek için keşif turu gerçekleştirir. Belleğine evin sınırlarını belirleyerek çizdiği harita üzerinden temizlik işlemlerini gerçekleştirecek olan cihaz, çoklu haritalama özelliğine de sahiptir. Evinizin dışına çıkma ya da sınır ihlali yapma gibi riskleri ortadan kaldıran akıllı haritalama özelliği sayesinde daha güvenli bir kullanım sunar. Telefonunuz üzerinden komutlar gönderebileceğiniz bu ürün, cihazın yanında olmasanız dahi kusursuz işlem gerçekleştirir.

Temizlik rutinlerinize hız ve kolaylık kazandıran akıllı robot süpürgeniz ile acil durumlarda dakikalar içinde evinizin temizliğini sağlayabilirsiniz. Akıllı robotonuzdan ne kadar uzakta olursanız olun tek tuşla tüm evinizin temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Evinizde yer alan Wi-Fi ağına bağlanarak uygulama ile koordinasyon kurar ve bu alandan gelen komutları yerine getirir. Derinlemesine temizliğin kapısını aralayan robot süpürgeniz, 2 yan 1 çırpıcı olmak üzere toplam 3 fırçaya sahiptir. Şarjının %20’nin altına düşmesi halinde otomatik olarak şarj yatağına geri dönerek kendi kendini şarj eder. Böylece şarj etme konusunda herhangi bir sorumluluğunuz bulunmaz.

Uygun Fiyatlı Sunny Robot Süpürgeler Turkcell Pasaj Ayrıcalıklarıyla!

Birbirinden kaliteli, orijinal ve uygun fiyatlı teknolojik ürünlerin satışını gerçekleştiren Turkcell Pasaj robot süpürge alanında da başarılı bir hizmet sunar. Kaliteli ve güvenli alışverişin bir numaralı adreslerinden biri olan mağaza aracılığı ile sizler de hayalini kurduğunuz robot süpürgeye ulaşabilirsiniz. Fiziksel olarak hiçbir şekilde yorulmanıza izin vermeyen bu ürünler aynı zamanda temizlik için ayırdığınız zamanı da minimuma indirir. Hem zamandan hem enerjiden tasarruf sağlamanıza olanak tanıyan akıllı robotlar sayesinde dikkatinizi ve enerjinizi yaşamın farklı alanları için kullanabilirsiniz. Sunny robot süpürge yorumları alanında gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorumları inceleyerek sizler de satın almak istediğiniz ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kullanıcılarından tam puan almayı başaran akıllı robot süpürgeler hakkında yapılan gerçek değerlendirmeler ile seçeceğiniz model hakkında özellik-fiyat değişkenleri arasında kıyas yapabilirsiniz. Yüksek performansı ve kalitesinin yanı sıra şık tasarımı ile de dikkat çeken robot süpürge evinizin dekorasyonu ile de uyum sağlamayı başarır. Her açıdan beklentinize cevap veren robot süpürgeye sahip olmak için Sunny robot süpürge fiyatları alanında bir araştırma yaparak seçimde bulunabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz akıllı robot süpürgeye uygun fiyat ayrıcalıkları sunan Turkcell Pasaj güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Sunny akıllı robot süpürgelerde hava sızıntısı nasıldır?

Geliştirilmiş hava geçirmez sızdırmazlık sistemi ile dizayn edilen Sunny akıllı robot süpürgelerde hava sızıntısı minimum seviyededir. Çekim esnasında dışarıya toz salınımına da izin vermez.

Sunny akıllı robot süpürgeler kaç cm yükseklikteki engelleri geçebilir?

Akıllı robot süpürgeler 1.5-2 cm yükseklikteki engelleri aşarak silme ve süpürme işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilir.

Sunny akıllı robot süpürgelerin zamanlama ayarı var mı?

Akıllı komut sistemi ile çalışan Sunny akıllı robot süpürgeler zamanlama özelliğine sahiptir. Sunny Hero uygulaması üzerinden istediğiniz zaman için çalışma programı ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama üzerinden robotunuzun hareketlerini de takip edebilirsiniz.

Daha Fazla