Sepet 0

iRobot Akıllı Robot Süpürgeler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (7743 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Temizle

iRobot Robot Süpürge Modelleri İle Ev İşleri Çok Kolay

Ev temizliği yapmak için kullanılan süpürge modelleri arasında ilk tercih edilen markalar arasında iRobot robot süpürge modelleri yer alır. Gelişen teknoloji ile tasarlanan ürünler, kişiden bağımsız olarak çalıştığı için büyük ilgi görür. Teknik donanımları sayesinde sorunsuz bir şekilde çalışır. Yüksek çekim gücü özelliği sayesinde gözle görülmeyen en küçük partikülleri dahi çeker. Yorulmadan temizlik yapmayı mümkün kılar. İRobot süpürgeler sayesinde evinizin girilemeyecek köşelerini dahi temizleyebilirsiniz. Maksimum hijyeni ayağınıza getiren robot süpürge ile pratikliğin ve kolaylığın tadını çıkarabilirsiniz. Ergonomik tasarımı sayesinde koltuk, yatak, masa gibi eşyaların altına kolayca girebilir. Kaliteli dış yüzeyi sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. Tekerlekli tasarımı sayesinde evin içerisinde özgürce dolaşır. Performans ürünü olan iRobot robot süpürge akıllı sistemi sayesinde etrafa çarpmadan ev içerisinde hareket eder. Akıllı haritalandırma sistemi sayesinde odaların yerlerini hafızasına kaydeder. Sorunsuz bir şekilde zemindeki tüm toz ve partikülleri toplar. Alerjenleri ortadan kaldırarak toza ve diğer partiküllere alerjisi olan aile bireylerinin evin içerisinde rahat nefes almalarını sağlar. Evin tüm yükünü alan iRobot robot süpürge ile gelişen teknolojinin avantajlarına sahip olabilirsiniz.

Ev İşlerini Kolay Hale Getiren iRobot Robot Süpürge Modelleri

Ev işlerinde sık sık yapılan süpürme işlemini daha kolay hale getiren iRobot, geniş robot süpürge modelleri ile karşınıza çıkar. Birbirinden farklı tasarım ve özelliklere sahip birçok modeli mevcuttur. iRobot robot süpürge modelleri farklı özellikleri sayesinde kullanıcılarına alternatif seçenekler sunar. İnsanların kullanmaktan memnun kaldığı iRobot robot süpürge modelleri aşağıda verilmiştir:

 • iRobot Roomba i3 Akıllı Robot Süpürge, telefondan kontrol edilerek çalışır. Bu özelliği sayesinde ev içerisinde yokken robot süpürgeyi çalıştırabilir ve eve gelene kadar ortamın temizlenmesini sağlayabilirsiniz.
 • iRobot Roomba 976 Wi-Fi’lı Robot SÜpürge​, uzaktan kontrol edilebilir. 3 aşamalı temizleme sistemi sayesinde zemindeki kir, kırıntı ya da evcil hayvan tüylerini 2 kauçuk fırça ve 5 kat daha fazla çekim gücünü kullanarak içine çeker. Kauçuk fırça yapısı saç, evcil hayvan tüyü, kir gibi maddelerin sarılmasını önler. Yüksekliği otomatik olarak algılar ve halıların üzerine çıkarak maksimum temizlik sağlar.
 • iRobot Roomba 975 Akıllı Robot Süpürge, donanımlı yapısı sayesinde maksimum seviyede hijyen sunar. Halı, sert zemin ve düz zemine uygun olarak tasarlanan iRobot Roomba 975’i uzaktan kontrol ederek yorulmadan evinizi temizleyebilirsiniz.

iRobot robot süpürge modelleri Turkcell Pasaj’da yer alır. Böylece tüm modellere göz atabilir ve aradığınız kriterlere uygun olan modeli satın alabilirsiniz.

iRobot Robot Süpürge Özellikleri

Evlerde en çok kullanılan eşyalardan olan elektrikli süpürge, robot teknolojisi ile birleşerek hayatı kolay ve konforlu hale getirir. iRobot akıllı robot süpürge modelleri kolay kullanımı ve özellikleri sayesinde birçok kişinin favori ev eşyası olur. Yorulmadan ev temizleyebilmenin konforunu hayatınıza getirir. En büyük özelliği insan gücüne ihtiyacı olmadan çalışabilmesidir. Bu sayede çalışan ve ev temizliğine zaman bulamayan insanlar kolay bir şekilde evlerini temizleyebilmenin avantajını yaşar.

Gelişen teknoloji sayesinde minimum yorulma ile maksimum hijyene sahip olmanın keyfini yaşatır. Ürün özellikleriyle kendine hayran bırakır. Süpürge ve robot teknolojisinin birleşiminden ortaya çıkan iRobot robot süpürge özellikleri şu şekildedir:

 • Akıllı navigasyon özelliği sayesinde evin haritasını çıkarır ve odaların konumunu ezberler.
 • Akıllı telefon ile uzaktan kontrol edilir. Bu özellik sayesinde evde olmadan da robot süpürgeyi çalıştırabilir ve evinizi her zaman temiz tutabilirsiniz.
 • Ses çıkarmayan özelliği sayesinde gece gündüz kullanılabilir.
 • Toz sensörleri, zemindeki tozu görmesini sağlar. Alerjenlerin, tozların ve partiküllerin %99’unu toplar. Yüksek çekim gücü sayesinde zemindeki tüm tozları toplar ve hijyenik bir yaşam alanı sunar.
 • Program oluşturma özelliğini kullanarak evinizin kontrolünü tamamen iRobot akıllı robot süpürgeye bırakabilirsiniz. Haftanın 7 günü siz çalıştırmadan kendi kendine çalışır ve evi süpürür.
 • Zamanlayıcısını kullanarak istediğiniz dakika kadar çalıştırabilirsiniz. Robot kontrolünü elinize alarak oturduğunuz yerden evinizin temizlenmesini keyifle izleyebilirsiniz.
 • Evin haritasını çıkarırken yüksek kısımları da hafızasına kaydeder. Bu sayede merdivenden düşme gibi durumların önüne geçer. Akıllı sensörü sayesinde köşe noktaları algılar ve derinlemesine temizlik sunar.
 • Imprint Link teknoloji sayesinde süpürme işlemi bittiğinde paspas otomatik olarak devreye girer.
 • İnsan gücüne ihtiyaç duymadan tek hareketiniz ile çalışır. Ayarlanabilir özelliği sayesinde ister tüm evi isterse de sadece tek bir bölgeyi temizleyebilirsiniz.

iRobot Robot Süpürge Yorumları

iRobot kullanıcıları tarafından ürünler hakkında birçok yorum yapılır. İnsanlar, ürünleri kullandıktan sonra deneyimlerini yorumlarla diğer kullanıcılara aktarır. Ürünler hakkında yapılan yorumlar yeni alacak olan insanlar için rehber niteliği taşır ve kolaylık sağlar. iRobot robot süpürge yorumları içerisinde ürünün dayanıklılığı, nasıl çalıştığı, çekim gücünün yüksekliği, çalışma süresi gibi ürün hakkında birçok detay anlatılır. Bu sayede kullanıcılar her model hakkında bilgi sahibi olarak kendilerine uygun olan seçeneği bulabilirler. iRobot robot süpürge yorumlarında ürünün sorunsuz bir şekilde çalışması, kolaylık sağlaması, çekim gücünün yüksek olması gibi özellikler dikkat çeker. Evi temizleme de maksimum performans sergilemesi kullanıcılar tarafından yorumlarda bahsedilir. Olumlu yorumlar dışında olumsuz deneyimlere de rastlamak olası bir durumdur. Benzer beklentilere sahip olduğunuz kullanıcıların yorumlarını okuyarak size hayatın kolay yönünü yaşatacak olan ürüne sahip olabilirsiniz. Ürünü almadan önce detaylı şekilde yorumlara bakarak kafanızdaki soru işaretlerini giderebilir ve online alışveriş yapabilirsiniz.

Akıllı iRobot Robot Süpürge Fiyatları

iRobot robot süpürgeler gelişen teknoloji sayesinde akıllı sistemlere sahiptir. Bu akıllı sistemleri sayesinde düşmeden, ters dönmeden, insan yardımına ihtiyaç duymadan ev içerisinde toz ve partikülleri toplarlar. Dış yüzeyleri kaliteli malzemelerden yapılır ve darbelere karşı dayanıklıdır. Tüm bu özellikler dışında iRobot robot süpürge fiyatları birçok özelliğe göre değişiklik gösterir. Fiyatı belirleyen temel noktalar arasında wi-fi bağlantısı, telefon ile kontrol, program oluşturma, çekiş gücünün yüksekliği, şarj süresi, akıllı navigasyon yer alır. Bu özellikteki ürünlerin fiyatları diğer alternatif ürünlere göre daha yüksektir. iRobot robot süpürge fiyatları genellikle her evin ekonomisine hitap eder. İnsanların ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda zamandan ve paradan tasarruf etmelerini sağlar. Kampanya zamanlarını takip ederek iRobot robot süpürge indirimlerine denk gelebilirsiniz. Bu sayede uygun fiyat imkanıyla kullanışlı ürünün sahibi olabilirsiniz.

iRobot Robot Süpürge Turkcell Pasaj’da

iRobot markasının robot süpürge modellerine Turkcell Pasaj üzerinden bakabilirsiniz. Eski ve yeni modellerin özelliklerini ve yorumlarını okuyarak ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Robot süpürgelerin fotoğraflarına bakarak nasıl bir formda olduğunu, tekerlek şeklini, ürün büyüklüğünü görebilirsiniz. Turkcell Pasaj sayesinde ürünleri almadan önce teknik detaylarından kullanıcı yorumlarına, kullanıcı yorumlarından da ürün fotoğraflarına kadar birçok şeyi öğrenebilir​​siniz. Eski ve yeni modeller arasındaki özellikleri kıyaslayarak hangi ürünü alacağınıza karar verebilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın kullanıcılarına sunduğu uygun fiyat imkanlarından yararlanma hakkına sahip olabilirsiniz. Birçok kampanyada iRobot robot süpürgeleri uygun fiyat imkanıyla satın almanıza olanak tanır. Ev işlerini kolaylaştıracak, zamandan tasarruf edebileceğiniz ve sizi yormayacak bir ürün satın almak istiyorsanız, iRobot markasının akıllı süpürge modellerine Turkcell Pasaj uygulamasından bakabilir ve satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

iRobot Nasıl Kullanılır?

iRobot robot süpürgeyi kullanmaya başlamak için ilk önce şarja takmanız gerekir. Daha sonra telefondan kontrol edebilmek için iRobot uygulaması indirilir. Clean düğmesine basarak süpürme işlemine başlatılabilir.

Paspas Modu Nasıl Çalışır?

Paspas modu, sert zeminler için kullanılır. Sağa sola ve ileri geri hareket ederek çalışır. Bu özellik sayesinde zemindeki toz ve lekeler zeminden çıkar ve yok olur.

Şarj İstasyonu Nasıl Çalışır?

iRobot robot süpürgeler, otomatik şarj olma özelliğine sahiptir. Süpürgenin şarjı azaldığında şarj ünitesine gelir ve kendi kendini şarj eder.

Daha Fazla