Sepet 0

360 Akıllı Robot Süpürgeler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (6469 Ürün)
Sırala
Temizle

360 Robot Süpürgeler ile Etkili Hijyen

Yaşam alanlarının temizliğinden sorumlu olan robot süpürgeler; kaliteli üretim materyalleri, üst düzey performansları ve işlevsel tasarımları ile kullanıcılarına büyük bir kolaylık sunar. Temizlik yapmak için ayırdığınız süreyi en aza indiren bu ürünler enerjinizi boşa harcamanıza da izin vermez. Gün içerisinde temizlik yapmak için harcayacağınız zamanı ve enerjiyi farklı noktalarda kullanmanıza imkan tanıyarak kendinize ve sevdiklerinize daha çok zaman ayırmanızı sağlar. Otonom çalışma özelliğine sahip 360 robot süpürge, sahip olduğu diğer birçok özellikle kullanıcılarından tam not almayı başarır.

Temizliği Kolaylaştıran 360 Robot Süpürge Modelleri

Evinizdeki temizlik anlayışına yeni bir soluk getiren 360 akıllı robot süpürge teknolojisi, yorulmadan ve zahmetsiz temizliğin kapılarını aralar. Gelişen ve yenilenen teknolojiyle beraber birbirinden işlevsel birçok özelliğe tasarımında yer veren marka, kaliteli materyalleri ile uzun ömürlü bir performans sergiler. Robot süpürge kategorisinde tasarladığı birbirinden işlevsel ürünler ile hedef kitlesine memnuniyet temelli bir deneyim sunar. Temel hedef itibari ile aynı amacı gerçekleştirmek üzere tasarlanan bu kaliteli ve ergonomik cihazlar farklı özellikleri ile farklı ihtiyaçlara cevap vermeyi başarır. Bu noktada sizler de 360 robot süpürge modellerini araştırarak ihtiyacınıza göre bir seçimde bulunabilirsiniz.

  • 360 S7 Pro: Akıllı temizlik teknolojisinin önemli temsilcilerinden biri olan 360 S7 pro robot süpürge, otomatik haritalama sistemi ile işlem gerçekleştireceği alan sınırlarını belirleyerek bu bölge içinde hizmet sunar. Yüksek emiş güçlü süpürme modu ve lekesiz silme modu ile evinizdeki en önemli destekçilerinizden biri olur. Aşılabilir engel özelliği sayesinde 20 mm yüksekliğe kadarki engelleri takılmadan geçebilir ve temizlik işlemine devam edebilir.
  • 360 S8 Pro: Derinlemesine temizliği, akıllı telefonunuz ile hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmenizi mümkün kılan S8, odanızın her köşesine başarılı bir şekilde erişim sağlar. Mobilya altından ulaşılması zor köşelere kadar her noktayı temizler. Islak ve kuru olmak üzere iki farklı temizlik modu bulunan bu ürün ile belirlediğiniz sınırları hem süpürüp hem de silebilirsiniz.
  • 360 S9: Robot süpürge kategorisinin önde gelen modellerinden biri olan 360 S9 robot süpürge 5200 mAh değerindeki yüksek pili ile uzun süreli bir performans sergiler. 3 saat boyunca herhangi bir kesintiye uğramadan süpürme+silme işlemini gerçekleştiren bu ürün pilini yaklaşık 4 saatte doldurur. Islak ve kuru olmak üzere iki farklı temizlik metodu bulunan bu ürün ile yaşam alanlarınızı hem süpürebilir hem de silebilirsiniz. Tek tuşla kumanda edebileceğiniz bu robot ile pratik ve zahmetsiz temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz.
  • 360 S10: 360 markasının son çıkan ve en güncel yazılımla dizayn edilen robot süpürgesi S10, üç gözlü LİDAR sistemi ile çalışır. 8 metreye kadarki nesneleri algılayabilen güçlü menzile sahip bu lazer sistemi, zemindeki en ufak toz taneciklerini bile tespit ederek toz haznesine hapseder. Çeşitli engel türlerini algılama kapasitesine sahip bu cihaz, temizlik esnasında problemlerle karşılaşmadan sorunsuz bir işlem gerçekleştirir.

360 Robot Süpürge Özellikleri

Ev ve ofis gibi yaşam alanlarında temizlik faaliyetlerini zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmek isteyen bireyler için 360 robot süpürge özellikleri cazip fırsatlar sunar. Yoğun yaşam temposunda temizlik için ayıracak vaktiniz yoksa üst düzey performansları ve etkili sonuçları ile robot süpürgelerden faydalanabilirsiniz. Yalnızca süpürme ve silme+süpürme özelliklerine sahip olan modellerden ihtiyacınız doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz. Temizlik esnasında akıllı haritalama sistemini sürekli olarak güncel tutan 360 robot süpürgeler, değişen nesne yerlerini tespit eder ve bu noktada çarpma gibi durumların önüne geçer. Hızlı ve sorunsuz performansı ile temizlikte hataya yer vermeyen bu cihazları akıllı telefonunuz üzerinden komuta ederek çalıştırabilirsiniz. Yüksek kapasiteli su deposu ve geniş toz haznesi ile belirlediğiniz alanın temizliğini gerçekleştirebilir. Lazer teknolojisi sayesinde zeminde karşılaştığı kalıcı lekeleri, daha sert baskılayarak temizler ve ardında baskı izi bırakmaz. En dar ve alçak noktalara bile ulaşarak evinizde derinlemesine bir temizlik gerçekleştirir. Şarjı bittiğinde otomatik olarak şarj istasyonuna geri dönen cihaz bir sonraki temizlik için enerjisini fuller. Otomatik halı algılama teknolojisi ile parke, fayans, mermer ya da beton zeminden ayrıldığını hemen algılar ve çekim gücünü üzerinden bulunan halının yapısına göre ayarlar. Son derece pratik ve işlevsel bir kullanım sunan bu cihaz sayesinde sizler de rahat ve zahmetsiz temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

360 Robot Süpürge Nasıl Kullanılır?

Sahip olduğu özelliklerin yanı sıra sağladığı kullanım kolaylığı ile de beğeni toplayan 360 markasına ait akıllı robotlar, Wi-Fi ile koordineli bir şekilde işlem gerçekleştirir. Yaşam alanınızda yer alan Wi-Fi ağı ile bağlantı kurduğunuz akıllı robotunuzun takibini telefonunuza ya da tabletinize indirdiğiniz uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Cihazın yanında olmasanız dahi temizliğe başlaması için ya da mevcut temizliği durdurması için komutlar verebilirsiniz. Başlatma durdurma komutlarının yanı sıra hangi odayı ne zaman temizleyeceğine dair ileri tarihli talimatlarda bulunabilirsiniz. Çarpışma ve düşme önleyici sensörlere sahip bu cihazlar temizlik esnasında kendisine zarar vermediği gibi evinizdeki eşyalara da hiçbir şekilde zarar vermez. Gürültü azaltma aparatı sayesinde sessiz bir performans sergileyen bu ürünler günün her saatinde kullanıma uygundur. Güvenli temizliğin kapılarını aralayan 360 robot süpürgeler ile sizler de yaşam alanlarınızın temizliğini yorulmadan ve zaman kaybetmeden tamamlayabilirsiniz. 360 robot süpürge yorumları alanındaki değerlendirmeleri inceleyerek ihtiyacınız olan modeli belirleyebilir ve bütçeniz doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza Uygun 360 Robot Süpürge Fiyatları Turkcell Pasaj’da!

Temizlik rutinlerinin önde gelen yardımcılarından biri olan robot süpürgeler​ üst düzey performanslarının yanı sıra hızlı işlem becerileri ile de ön plana çıkar. 150 metrekarelik bir alanı yaklaşık 100 dakika gibi kısa bir zamanda silen bu cihazlar, süpürme işlemini de aynı pratiklikle gerçekleştirir. Kullanım talimatlarına uyularak kullanıldığı gerçekleştirdiği takdirde performans kaybı yaşamadan işlem gerçekleştiren bu cihazlar uzun süre boyunca evinizin temizliğinden sorumludur. Acil temizlik durumlarında içinde bulunduğunuz kriz durumunu başarılı bir şekilde yönetmenize imkan tanıyan bu son teknolojik ürünler ardından bıraktığı lekesiz ve tozsuz temizlikle kullanıcılarına konforlu bir deneyim yaşatır. Bu başarılı performanslarına ek olarak uygun fiyat fırsatları ile sunulan 360 akıllı süpürgeler, her bütçeye hitap etmeyi başarır. 360 robot süpürge fiyatları modellere göre değişiklik gösterdiğinden seçim yapmadan önce ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi belirlemeniz gerekir. Belirlediğiniz 360 marka akıllı robot ürününe Turkcell Pasaj avantajları ile sahip olabilir, temizlik saatlerinize konfor ve eğlence kazandırabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

360 robot süpürge markası hangi ülkeye aittir?

360 robot süpürge markası; uluslararası düzeyde elektronik ve yazılım sektöründe önemli başarılara imza atmış Çin menşeli bir markadır.

360 robot süpürgenin temizliği nasıl yapılır?

360 robot süpürgenizin temizliğini, toz haznesini düzenli olarak boşaltarak gerçekleştirebilirsiniz. Aksamlarını yıkamamanız, nemli bir bezle sildikten sonra kurulamanız önerilir.

360 robot süpürgede özel alan temizliği özelliği var mıdır?

360 robot süpürgede özel alan temizliği bulunur. Akıllı telefonunuz içinde yer alan uygulama üzerinden haritaya ulaşarak belirlediğiniz alanların temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Robotunuzun gitmesini istemediğiniz bölgeleri işaretleyerek bu alanların haricinde kalan bölgelerin temizliğini gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla