Sepet 0

Electrolux Air Fryer & Fritözler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (6468 Ürün)
Sırala
Temizle

Hız ve Pratiklik Kazandıran Electrolux Air Fryer Fritöz Modelleri 

Electrolux fritöz, kullanışlı özellikleri sayesinde yemek yapmayı keyifli hale getirir. Kaliteli yapısı, teknik donanımı ve yüksek performansı sayesinde birçok insan tarafından tercih edilir. Isı kullanarak pişirme işlemini gerçekleştirir. Bu özelliği sayesinde yağ kullanımını azaltarak daha sağlıklı bir öğün tüketmenizi sağlar. Yağ kullanımını azaltmak ve diyet yemekler yapabilmek için tercih edebileceğiniz bir üründür. Farklı pişirme modları olduğu için kendi damak zevkinize göre pişme derecesini ayarlayabilirsiniz. Ergonomik yapısı ve pratikliği sayesinde mutfağınızda zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Geniş hacmi sayesinde kalabalık ailelere tek seferde enfes lezzetler hazırlayabilirsiniz. Electrolux air fryer kullanarak kızartma işlemi dışında fırınlama, ızgara ve kavurma yapılabilir. Birçok fonksiyonu olduğu için mutfaktaki birçok işi kolaylaştırır. Yemek yapmayı pratik ve keyifli hale getirir. Dakikalar içerisinde sebze, et, tavuk ve balık gibi gıdaları hazır hale getirir. Zamandan tasarruf etmenin dışında kolay temizlenebilir özelliği sayesinde yemek sonrası temizliği kolaylaştırır. Bulaşık makinesinde yıkanabilen parçaları sayesinde yemek yaparken ve sonrasında yorulmayı önler. Siz de mutfağınızda dakikalar içerisinde harikalar yaratabileceğiniz pratik bir ürün arıyorsanız, Electrolux’ün airfryer modellerine göz atabilirsiniz.

Kullanışlı Electrolux Fritöz Modelleri

Söz konusu airfryer olduğu zaman Electrolux geniş ürün yelpazesiyle kullanıcıların beğenisini kazanır. Tasarımları ve özellikleri birbirinden farklı birçok model seçeneği vardır. Bu sayede beklentilerinize uyan alternatifi kolayca bulabilirsiniz. İnsanların vazgeçemediği Electrolux air fryer fritöz modelleri aşağıdaki gibidir:

 • Electrolux E6AF1-4ST Explore 6 Air Fryer fritöz, çıkarılabilir parçaları sayesinde temizleme kolaylığı sunar. Çıkarılabilen her parça bulaşık makinesinde yıkamaya uygun şekilde tasarlanır. Önceden ayarlanmış 8 farklı pişirme modu vardır. Bu sayede kızartma dışında küçük kekler de pişirebilirsiniz. Balık, et, tavuk, patates, sebze ve daha birçok gıdayı pişirmek için uygundur.
 • Electrolux E6AF1-6ST Explore 6 Air Fryer fritöz, minimal tasarımı sayesinde mutfak tezgahında az yer kaplar. Ayarlanabilir ısı ayarı sayesinde gıdaların pişme derecesini ayarlayabilirsiniz. Otomatik kapanma özelliği ile meydana gelebilecek kötü olayları önler. Zamanlama özelliğinden yararlanarak yemekleriniz pişerken diğer işlerinizi yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Electrolux fritöz modelleri Turkcell Pasaj’da yer aldığı için tüm modellere tek seferde göz atabilir ve ihtiyacınızı karşılayacak modeli satın alabilirsiniz.

Yemek Yapmayı Keyifli Hale Getiren Electrolux Air Fryer Fritöz Özellikleri

Electrolux air fryer fritöz özellikleri sunduğu kolaylık ve konfor bakımından birçok kullanıcının favori ürünü olmayı başarır. Kullanışlı yapısı, kusursuz bir deneyim yaşatması, fonksiyonelliği kullanıcıların tercih etme sebepleri arasında yer alır. Ürünlerde mevcut olan özelliklerin bazıları şu şekildedir:

 • Electrolux air fryer çok yönlü özelliği sayesinde kızartma, fırınlama, ızgara ya da kavurma yapabilirsiniz.
 • Bulaşık makinesinde yıkanabilen parçaları sayesinde sudan tasarruf etmenizi sağlar. Aynı zamanda temizlik kolaylığı sağlayarak mutfakta geçirdiğiniz vakti minimuma indirebilirsiniz.
 • Hızlı pişirme özelliği sayesinde dakikalar içerisinde sebzeleri kızartır ve yiyecekleri hazır hale getirir.
 • Diyet yemekler yapmak istiyor ya da yağ kullanımını azaltmak istiyorsanız Electrolux air fryer ürününü tercih edebilirsiniz. Az yağ kullanarak her mutfağın yemeğini hazırlayabilir.
 • 8 farklı pişirme programına sahiptir. Bu sayede kek yapımından ana yemek yapımına kadar birçok yemeyi pişirebilirsiniz.
 • Az yağ kullanarak ya da hiç yağ kullanmadan yemek yapmayı mümkün kıldığı için sağlıklı bir hayata başlamak için ideal üründür. Sıcak hava ile yemeklerin pişmesini sağlayarak çıtır ve gevrek bir görüntü ortaya çıkarır.
 • Otomatik kapanma özelliği sayesinde siz kapatmadan kendini devre dışı bırakır.
 • Isı ayarı özelliği sayesinde yemeklerinizin pişme derecesine siz karar verebilirsiniz.
 • Geniş tasarımından yararlanarak tek seferde kalabalık sofralara yemekler hazırlayabilirsiniz.
 • Zamanlayıcı özelliği sayesinde yemeğiniz pişerken diğer işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.
 • Plastik ve çelik materyal kullanılarak üretilir. Böylece darbelere karşı dayanıklı olur ve uzun yıllar kullanılabilir.
 • Electrolux air fryer fritöz, 2 - 5 L arasında pişirme kapasitesine sahiptir.

Electrolux Air Fryer Fritöz Yorumları

Electrolux air fryer fritöz hakkında birçok yorum bulmak mümkün. Kullanıcılar, Electrolux airfryer fritöz modellerini kullandıktan sonra edindikleri deneyim ve tecrübeleri yorumlarda dile getirir. Yapılan bu yorumlar, yeni kullanıcılara yol gösterdiği için önemlidir. Yapılan yorumlarda kullanıcıların dikkat ettiği yemeğin ne kadar sürede kızardığı, kullanışlı yapısı, pişirme modları gibi birçok konuda bilgi bulunur. Bu yüzden de Electrolux airfryer fritöz yorumları yeni kullanıcılara yol gösterir. Her modelle alakalı detaylı bir şekilde bilgi alabilmek için idealdir. Electrolux hakkında yapılan yorumlarda olumlu cümleler bulabilirsiniz. Yemekleri yağsız pişirmesi, hızlı ve pratik oluşu, kullanışlı tasarımı gibi birçok özelliği hakkında olumlu yorumlar bulunur. Siz de beklentilerinizi karşılayacak pişiriciler​ hakkındaki kararınızı yorumlar ışığında vererek online alışveriş deneyimini yaşayabilirsiniz.

Farklı Pişirme Modlarıyla Harikalar Yaratan Electrolux Fritöz Fiyatı

Electrolux air fryer fritöz, yüksek performansı sayesinde kullanıcılarına kusursuz bir deneyim yaşatır. Malzeme kalitesi sayesinde uzun süre kullanım için idealdir. Farklı pişirme modları sayesinde kek yapımından kızartma yapımına kadar birçok şey için kullanılabilir. Minimal ve şık tasarımı sayesinde mutfağınızda az yer kaplar ve dikkat çeker. Tüm bu özelliklerin yanı sıra Electrolux air fryer fritöz fiyatları birçok etkene göre değişiklik gösterir. Fiyatı belirleyen önemli etkenler arasında kızartma dışında fırınlama, ızgara ve kavurma fonksiyonlarının olması, zamanlayıcı desteği, ısı ayarı ve otomatik kapanma desteği yer alır. Genellikle her bütçeye uygun Electrolux fritöz modeli bulmak mümkündür. Çoğu kampanya zamanında Electrolux fritöz de indirime girdiği için uygun fiyat imkanından yararlanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Farkıyla Electrolux Air Fry Fritöz Alışverişi

Electrolux markasının air fryer fritöz modellerine Turkcell Pasaj üzerinden ulaşılabilir. Yeni ve eski modellere göz atabilirsiniz. Ürünlerin yorumları, teknik özellikleri ve farklı açılardan çekilen fotoğrafları yer alır. Bu sayede alışveriş yapmadan önce ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Turkcell Pasaj sayesinde eski ve yeni ürünlerin özelliklerini karşılaştırarak kıyaslama yapılabilir. Turkcell Pasaj, kullanıcılarına sunduğu alternatif kampanyalar sayesinde kolaylık sağlar. Birçok kampanyada Electrolux air fryer alternatiflerini indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Eğer yemek yapmayı pratik hale getirecek, yağ kullanımını azaltacak ve yemek yapmayı keyifli hale getirecek bir ürün almayı düşünüyorsanız, Electrolux markasının air fryer fritöz modellerine Turkcell Pasaj’dan ulaşabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Electrolux Explore 6 Air Fryer Fritöz Nasıl Kullanılır?

İlk önce ürünü prize takmanız gerekir. Daha sonra açma/kapama tuşuna basarak ürünü çalışır hale getirebilirsiniz. Pişirme modlarını gösterge panelinden ayarlayarak yemeğinize uygun modu seçebilirsiniz. Aynı şekilde ısı ayarını da düzenleyerek yemeğin pişme derecesini ayarlayabilirsiniz.

Electrolux Air Fryer Fritöz ile Neler Pişirilir?

Electrolux air fryer fritöz ile tavuk, balık, et, börek, kek, sebze, patates gibi birçok şey pişirilebilir. Aynı zamanda ızgara, fırınlama, kavurma gibi özellikleri sayesinde istenilen lezzet kolayca hazırlanabilir.

Electrolux Air Fryer Fritöz Nasıl Temizlenir?

Electrolux air fryer fritöz çıkarılabilir parçalara sahiptir. Çıkarılabilen parçalar bulaşık makinesinde yıkamak için uygundur. Cihaz ise nemli bir bez ile silinebilir. Cihazın temizliğine başlamadan soğumuş olmasına dikkat edilmesi gerekir.

Daha Fazla