Sepet 0

General Mobile Akıllı Çocuk Saatleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

General Mobile Akıllı Çocuk Saatleri: Çocuklar için Güvenli Teknoloji Deneyimi

General Mobile akıllı çocuk saatleri; çocukların ve ebeveynlerin teknolojiyi güvenli, eğlenceli bir biçimde tecrübe edebilmesini sağlar. Birbirinden çeşitli özellikleri ile hayatı kolaylaştıran bu saatler; güvenli alan belirleme, adım sayar ve aktivite takibi gibi fonksiyonlara sahiptir. General Mobile akıllı çocuk saatleri SIM kartlı yapısı ile cep telefonları ile senkronize olabilir. Telefon senkronizasyonu size görüntülü görüşme, sesli mesajlaşma ve acil durum araması gibi işlemleri yapabilme olanağı tanır. GPS modülünü de bünyesinde barındıran General Mobile akıllı çocuk saatleri çocuklarınızın nerede olduğunu gerçek zamanlı olarak takip edebilmenizi mümkün hale getirir. SOS butonunun kullanılması halinde de GPS modülü aracılığı ile acil durum konum bilgisi ebeveynlerle paylaşılır.

GPS Takip ve Güvenlik: General Mobile Akıllı Çocuk Saatleri ile Çocuğunuzun Nerede Olduğunu Bilin

General Mobile akıllı çocuk saatlerinin bünyesinde barındırdığı GPS takip özelliği, ebeveynlere çocuklarının nerede olduğunu gerçek zamanlı olarak takip etme imkanı sağlar. Bu özellik, ailelere çocuklarının güvenli bir şekilde dışarıda oynarken veya okuldan eve dönerken nerede oldukları konusunda bilgi sahibi olma rahatlığı da sunar. Bu özellik ile beraber ebeveynler, çocuklarının anlık konumunu harita üzerinden takip etme olanağına sahip olur. Bu sayede çocuğunuzun nerede olduğunu her daim görebilir, kontrol edebilirsiniz.

General Mobile akıllı çocuk saatlerinin güvenli alan belirleme özelliğini kullanarak okul ve ev gibi alanları güvenli alan olarak belirleyebilirsiniz. Bu özellik aracılığı ile çocuğunuzun güvenli alanlara yapmış olduğu giriş-çıkışların bildirimlerini alabilirsiniz. Acil ve beklenmedik durumlarda SOS tuşuna basıldığında ise saat önceden belirlenmiş acil durum numarasını arar. Böylece güvenliği her daim en üst düzeyde tutabilirsiniz.

Anlık İletişim: General Mobile Akıllı Çocuk Saatleri Sayesinde Çağrı ve Mesajlaşma Kolaylığı

General Mobile akıllı çocuk saatleri görüntülü arama gibi özelliklere de sahip olması ile kullanıcılara anlık iletişim kurma olanağı tanır. Ebeveynler doğrudan sesli veya görüntülü arama yaparak güvenliği her daim sağlayabilir. General Mobile akıllı çocuk saatleri, özellikleri arasında mesajlaşmayı da barındırır. Ebeveynler bu özellik sayesinde çocuklarına metin mesajları gönderebilir ve onlardan mesaj alabilir. Bu özellik, çocuklarla iletişim kurmanın yanı sıra belirli bilgileri paylaşma veya alarma geçme gibi durumlar için kullanılabilir. General Mobile akıllı çocuk saatleri modelleri, çocukların sadece önceden belirlenmiş kişilerle iletişime geçmesini sağlayan bir tasarıma sahiptir. Böylece ebeveynler çocuklarının güvenliğini artırabilir, istenmeyen aramaları engelleyebilir. Tüm bu özellikler ebeveynlere çocuklarıyla anlık olarak iletişim kurma ve acil durumlar için hızlı tepki verme yeteneği sağlarken aynı zamanda keyifli bir kullanım deneyimi de sunar.

Sağlam Tasarım: General Mobile Akıllı Çocuk Saatleri ile Ultra Dayanıklılık

General Mobile akıllı çocuk saatleri, günlük aktiviteler sırasında meydana gelebilecek darbelere ve olası hasarlara karşı dirençli olması ile de dikkat çeker. IP67 sertifikasına da sahip olan bu saatler çocukların saatiyle yüzmesine veya saati yağmurlu hava koşullarında kullanmasına izin verir. Ayarlanabilir kordonlara ve kaliteli kasaya sahip olan General Mobile saatler her yaştan çocuğun kullanımına ve zevkine hitap eder. Çizilmeye karşı dirençli olan bu saatler çocukların enerjik yaşam tarzlarına dayanacak şekilde üretilir. Bu sayede çocuklar uzun süreler boyunca akıllı saatlerinin keyfini çıkarabilir. General Mobile akıllı çocuk saatleri bu yönü ile dayanıklı ve kaliteli bir ürün olma niteliğini kazanır.

Ebeveyn Kontrolleri Sunan General Mobile Akıllı Çocuk Saatleri ile Çocuğunuzun Dijital Deneyimini Şekillendirin

General Mobile akıllı saatler; ebeveyn kontrolleri sunarak, ailelere çocuklarının dijital deneyimini daha yakından yönetme ve şekillendirme imkanı tanır. Ebeveynler, çocuklarına kimlerin arama yapabileceğini ve çocukların kimlerden mesaj alabileceğini belirleyebilir. Güvenli alanlar oluşturularak bu alanların dışına çıkılması halinde bildirim alınabilir. Bu sayede ebeveynler çocuklarının güvende olduğundan emin olabilir.

Ebeveynler, çocuklarının saat kullanımını belirli saat aralıklarıyla sınırlayabilir. Böylece ebeveynler, çocuklarının dijital deneyimlerle dengeli bir şekilde etkileşimde bulunmasına yardımcı olabilir. Ebeveynler, çocuklarına zararlı veya uygunsuz içerikleri filtreleyerek erişimlerini sınırlayabileceği gibi çocuklarının konumunu gerçek zamanlı olarak da takip edebilir. Ebeveyn kontrol özellikleri, ailelere çocuklarının dijital deneyimini daha güvenli ve kontrollü bir şekilde yönetme yeteneği sunarak güvenliği en üst düzeye çıkarır.

Uzun Pil Ömrü Sağlayan General Mobile Akıllı Çocuk Saatleri Sayesinde Gün Boyu Aktif Kullanım

Uzun pil ömrü sunan General Mobile akıllı saatler, çocukların saati gün boyunca aktif bir biçimde kullanabilmesine olanak tanır. Bu durum hem ebeveynlerin çocuklarını güvenli bir şekilde takip etmelerini ve iletişim kurmalarını sağlar hem de çocukların saatleri ile uzun süre boyunca etkileşimde bulunmalarını mümkün kılar. Kaliteli bir yazılıma sahip olan General Mobile saatler kullanımı rahat ve kolay bir arayüz sunar.

Düşük güç tüketimine sahip bileşenleri barındıran bu saatler yüksek pil ömrü sağlar. Ekran parlaklığı ayarını da barındıran General Mobile akıllı saatler hem güneş altında iyi bir görünürlük sunar hem de gereksiz enerji sarfiyatını önler. General Mobile akıllı saatler bu özellikleri ile beraber çocuklara ve ebeveynlere uzun ömürlü, kesintisiz bir kullanım deneyimi sunar.

Renkli ve Şık Tasarım: General Mobile Akıllı Çocuk Saatleri ile Çocuğunuzun Tarzını Yansıtın

General Mobile akıllı çocuk saati renkleri açısından da geniş bir yelpazeye sahiptir. Giyilebilir teknolojilerin tüm avantajlarına sahip olan bu saatler tüm zevklere de hitap edebilmeyi başarır. Çocuk dostu tasarımı barındıran bu saatler diğer akıllı saat aksesuarları ile kombinlenerek kişiselleştirilebilir bir yapıdadır. General Mobile saatler, çocukların kolaylıkla takıp çıkarabileceği ve kullanabileceği bir tasarıma sahip oluşları ile dikkat çeker. Ayarlanabilir kordonlar ve kolay anlaşılır arayüzler çocukların kullanım deneyiminin kolay ve zevkli olmasını sağlar. General Mobile akıllı saatler GM Buddy uygulamasına da sahiptir. GM Budd uygulamasının barındırdığı fonksiyonlar aracılığı ile çocuklar, yakınlarındaki GM Buddy kullanan arkadaşlarını kendi arkadaş listelerine ekleyebilir.

Gelişmiş Güvenlik Sunan Özellikleri ile General Mobile Akıllı Çocuk Saatleri Turkcell Pasaj’da!

Turkcell Pasaj avantajlı General Mobile akıllı çocuk saati fiyatlarını sunması ile dikkat çekmektedir. Yasadışı yollarla üretilen veya ithal edilen hiçbir ürünü satışa sunmayan Turkcell Pasaj tüm ürünlerinde 2 yıl garanti desteği de sağlar. Kullanıcılara daha verimli bir alışveriş deneyimi sunmak adına karşılaştırma modu barındıran Turkcell Pasaj’ın zengin özellikleri sayesinde hangi ürünün sizin için daha iyi bir seçenek olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Karşılaştırma modunu kullanmak son derece basittir. Karşılaştırma modunu aktifleştirdikten sonra beğendiğiniz iki ürünü seçin. Ardından ‘’karşılaştır’’ butonuna basarak hangi ürünün sizin için daha uygun olduğuna karar verebilir, alışveriş deneyiminizin verimini artırabilirsiniz. Siz de güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi için Turkcell Pasaj’ı ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla

​​