Sepet 0

COZMO Akıllı Çocuk Saatleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Cozmo Akıllı Çocuk Saatleri: Çocuğunuzun Güvenliğindeki Yenilik

Cozmo akıllı çocuk saatleri çocuğunuzun nerede olduğunu akıllı telefonunuzdan anlık olarak harita aracılığı ile görebilmenizi mümkün hale getirir. Cozmo akıllı çocuk saati modelleri çocuğunuzun önceden belirlediğiniz güvenli alan dışına çıkması durumunda size bildirim yollar. Böylece çocuğunuzun her daim güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Cozmo akıllı çocuk saati özellikleri arasında ders modu da yer alır. Ders modu, çocuğunuz okuldayken veya ders çalışırken saatle meşgul olmamasını sağlar. Cozmo akıllı çocuk saatleri SIM kartlı oluşları ile de dikkat çeker. Bu özellik sayesinde çocuğunuzla telefon görüşmesi yaparak her daim iletişimde kalabilirsiniz. Cozmo akıllı çocuk saati SOS fonksiyonu sayesinde yüksek güvenlik seviyesi sağlaması ile de dikkat çeker. Bu sayede acil durumlarda çocuğunuz ile anlık olarak iletişim kurabilirsiniz.

Konum Bildirimleri: Cozmo Akıllı Çocuk Saatleri ile Çocuğunuzun Güvenliğinden Emin Olun

Cozmo akıllı çocuk saatlerinin bünyesinde barındırdığı konum bildirimleri ile çocuğunuzun konumunu harita üzerinden anlık olarak takip edebilir, güvenliği sağlayabilirsiniz. Okul, ev gibi alanları güvenli alan olarak belirleyebilir, çocuğunuzun bu alanlardan çıkması halinde bildirim alabilirsiniz. Acil bir durum oluşması ile çocuğunuzun SOS butonunu kullanması ile acil durum bildirimi de alabilirsiniz. Geçmiş konum bilgilerini de görerek çocuğunuzun gün içindeki hareketlerini daha iyi anlayabilirsiniz. Hareket izleme fonksiyonunu kullanarak çocuğunuzun aktivite limitini aşıp aşmadığını da görebilirsiniz. Cozmo akıllı çocuk saatlerinini sahip olduğu tüm bu özellikler sayesinde çocuğunuzun güvenliğini daha rahat ve etkili bir biçimde sağlayabilirsiniz.

Alan Fotoğraflama Özelliği Sunan Cozmo Akıllı Çocuk Saatleri ile Çevre Kontrolü Sağlayın

Cozmo akıllı çocuk saatlerinin bünyesinde barındırdığı alan fotoğraflama özelliği aracılığı ile çocuğunuzun bulunduğu ortamı uzaktan gözlemleyerek çocuğunuzun güvenliğini daha iyi bir biçimde sağlayabilirsiniz. Görsel kayda ek olarak ses kaydı özelliğine de sahip olan Cozmo akıllı çocuk saatleri ile sesli arama da yapabilir, güvenliğin her daim en üst düzeyde olmasını sağlayabilirsiniz. Giyilebilir teknolojilerin bu avantajlarından faydalanarak hayatı hem kendiniz hem de çocuğunuz için daha rahat ve güvenli bir hale getirebilirsiniz.

Güçlü ve Uzun Pil Ömrü: Cozmo Akıllı Çocuk Saatleri ile Gün Boyu Kullanım Keyfi

Çocuğunuz için satın alacağınız bir akıllı saatin güçlü ve uzun bir pil ömrüne sahip olması son derece önemlidir. Cozmo akıllı çocuk saatleri; dayanıklı bataryaları sayesinde günlük aktivitelei sırasında saatin sürekli olarak kullanılabilmesini sağlar ve ebeveynlere çocuklarını daha etkili bir şekilde izleme, iletişim kurma imkanı tanır. Güçlü batarya, acil ve beklenmedik durumlarla karşılaşılması halinde de saatin aktif bir şekilde kullanılabilmesi mümkün kılar. Yüksek performanslı bataryalar sayesinde çocuklarınızla sürekli iletişim halinde olabilir ve çocuklarınıza ihtiyaç duydukları zaman yardım edebilirsiniz. Uzun pil ömrü, çocuğun saatiyle okul veya dışarıda geçirdiği uzun saatler boyunca kullanım için ideal olmasının yanı sıra sürekli olarak saati şarj etme ihtiyacı olmadan çocuklarınızı takip etme rahatlığı sağlar. Cep telefonları ile de rahatça senkronize edilebilen bu saatler size her daim rahatlık sağlar.

Üstün Dayanıklılık: Cozmo Akıllı Çocuk Saatlerini Her Durumda Kullanın

Üstün dayanıklılık sunan Cozmo akıllı çocuk saatleri çizilmelere, düşmelere ve diğer günlük aktiviteler sırasında oluşabilecek durumlara karşı dirençli bir yapıya sahip olması ile de dikkat çeker. Güçlü ve dayanıklı yapı, saatin günlük yaşamdaki düşme ve çarpma durumlarına karşı dayanıklılığını artırdığı gibi çizilmelere karşı da direnç sağlar. Su ve toza karşı da dayanıklı olan Cozmo akıllı çocuk saatleri; su sıçramalarına, yağmura veya toza karşı direnç gösterir. Bu özellikler, saatin daha uzun süre dayanmasına katkıda bulunur. Bu saatler, dayanıklı yapısı sayesinde çocukların aktif olarak spor yapması ve oyun oynaması halinde oluşabilecek olası hasarları da engeller.

Küçüklere Özel Tasarım: Cozmo Akıllı Çocuk Saatleri ile Çocuğunuzun Tarzını Destekleyin

Cozmo akıllı çocuk saatleri mavi ve pembe gibi çeşitli renk seçeneklerine sahip olmaları ile de dikkat çeker. Çocukların zevkine hitap eden tasarımlara sahip olan bu saatler, çocukların estetik zevklerini ve kullanım alışkanlıklarını dikkate alır. Çocukların küçük bilekleri için uygun ve rahat bir tasarım sunan bu saatler, tüm gün boyunca rahat bir kullanım deneyimi sağlar. Çocukların kullanımını kolaylaştıran basit ve anlaşılır bir arayüz içeren Cozmo saatler, eğlenceli bir kullanım deneyimi sunar. Cozmo akıllı çocuk saatleri, akıllı saat aksesuarlarına olan uyumu sayesinde çocukların saatin görünümünü kendi tarzlarına uyacak şekilde kişiselleştirmelerine olanak tanır. Bu saatler, sahip oldukları dayanıklı yapı ve ilgi çekici tasarım ile keyifli bir kullanım tecrübesi sunarak çocukların saati düzenli olarak takip etmesini sağlar. Siz de Cozmo akıllı çocuk saatlerini tercih ederek çocuğunuza ilgi duyduğu renklere, desenlere ve karakterlere sahip bir akıllı çocuk saati almış olabilirsiniz.

Acil Durum Butonu Sunan Cozmo Akıllı Çocuk Saatleri ile Anında İletişim Sağlayın

Cozmo akıllı çocuk saatleri, bünyesinde acil durum (SOS) butonunu da barındırır. Bu butona ek olarak SIM kartına da sahip olan bu saatler, acil durumların yaşanması halinde ebeveynleri arayarak bildirim gönderir. SOS düğmesine 3 saniye basıldığında ebeveynin telefonunda yer alan uygulamaya konum paylaşılarak arama yapılır. Ebeveynin aramaya cevap vermemesi durumunda ise önceden kaydedilmiş olan diğer numaralar aranır. Bu sayede güvenlik sağlanır. SOS butonu aracılığı ile çocuk ve ebeveyn arasında karşılıklı olarak sesi mesaj gönderilebilir. Buna ek olarak uygulama üzerinden çocuğunuzun bulunduğu alanın fotoğrafını alabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun güvenli bir alanda bulunduğundan emin olabilirsiniz.

Teknolojik Özellikleri ile Gelişmiş Güvenlik Sunan Cozmo Akıllı Çocuk Saatleri Turkcell Pasaj’da!

Turkcell Pasaj avantajlı Cozmo akıllı çocuk saati fiyatını sunması ile dikkat çekmektedir. Yasadışı bir şekilde üretilmiş olan ya da ithal edilen ürünleri sitesinde satışa koymayan Turkcell Pasaj satışını yaptığı tüm ürünlerde 2 yıl garanti desteğini sağlar. Kullanıcılara daha keyifli bir alışveriş deneyimi sunmak amacıyla bünyesinde karşılaştırma modu da bulunduran Turkcell Pasaj ile hangi ürünün sizin için daha iyi bir tercih olduğunu rahat bir biçimde öğrenebilirsiniz. Karşılaştırma modunu kullanmak ise son derece basittir. karşılaştırma modunu etkinleştirdikten sonra sonra beğendiğiniz iki ürünü seçip ‘’karşılaştır’’ butonuna basın. Bu sayede hangi ürünün sizin için uygun olduğuna karar vererek alışveriş deneyiminizi daha kaliteli bir hale getirebilirsiniz. Siz de alışverişinizde güvenli, avantajlı ve oldukça keyifli bir deneyimi yaşamak istiyorsanız Turkcell Pasaj’ı ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla

​​