Asonic AS-P10 Taşınabilir Şarj Cihazı 10.000 mAh

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

NECATİBEY GRUP MOBİLDAĞITIM MERKEZİ LİMİTED ŞİRKETİ-22327

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

10.000 mAh Yüksek Pil Kapasitesi

Asonic AS-P10 powerbank yüksek pil kapasitesi ile gün boyu şarj ihtiyacınızı karşılar. 10.000 mAh pil kapasitesi, gün içerisinde cep telefonunuzu en az 2 kez şarj edebilme gücüne sahiptir.

Çift USB Çıkışı ile Aynı Anda Daha Fazla Cihazı Şarj Edin

Asonic AS-P10 taşınabilir şarj cihazı, çift USB çıkışı sayesinde birden fazla cihazın aynı anda şarj edilebilmesine imkan sağlar.

2.1A ve 1A USB Çıkışları ile Güçlü Şarj Desteği

Asonic powerbank özellikleri arasında öne çıkanlardan biri, USB çıkışlarının farklı güçlerde olmasıdır. 2.1A ve 1A gücündeki iki farklı USB, farklı cihazları şarj etmede işinizi kolaylaştırır.

Uzun Ömürlü Lityum Polimer Piller

Uzun ömürlü kullanım imkanı sunan lityum polimer pil teknolojisine sahip taşınabilir şarj cihazı, güçlü yapısı ile sizi yarı yolda bırakmaz.

Pil Durumu için Gösterge Işığı ile Kontrol

Asonic şarj cihazı ile bataryada kalan gücü rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Cihazda yer alan güç tuşuna basarak ışıklı göstergeyi aktif hale getirebilirsiniz. Gösterge üzerinde 4 küçük nokta şeklinde görülen led ışık, farklı batarya seviyelerine göre yanan ışık adediyle size bilgi verir.

Güvenli ve Hızlı Şarj Özelliği

Asonic AS-P10 taşınabilir şarj cihazı, kullanım esnasında güvenli ve hızlı şarj özelliği sunar. Bu sayede akıllı cihazlarınızı şarj ederken sorun yaşamazsınız.

İdeal Boyutu ile Yanınızda Taşımaya Uygun

65mm en, 135mm boy ve 15mm inceliğiyle çantanızda ya da cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz Asonic AS-P10, bu sayede ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olur.

Tüm Android ve iOS Cihazlarla Uyumlu Kullanım

Farklı kablo tipleri, uygun USB yuvalarına takılarak cihazın tüm telefon modelleri ile uyumlu kullanımı sağlanabilir.

Özellikler 

  • Kapasite: 10.000 mAh
  • Uyumluluk: Android ve iOS
  • Pil Tipi: Lityum-Polimer
  • Giriş: Micro USB 5V-2A
  • Çıkış: USB 5V-1A, 5V-2.1A
  • Boyut: 65x135x15mm
  • Ağırlık: 216gr

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.