Tronsmart WCP01 Qualcomm 3.0 Type-C Hızlı Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TURKCELL

Mersis No :3325557348157806 Şehir :Tuzla/İstanbul Adres :Orta Mahalle Öztaş Sokak No:8/1 H Blok Tepeören Tuzla/İstanbul

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geniş Uyumluluk

Tronsmart WCP01 USB-C PD 3.0 QC 4.0 Destekli Hızlı Şarj Cihazı, standart USB şarj aletlerinin aksine Type C portu üzerinden şarj sağlamaktadır. Telefonlarınızı, notebooklarınızı ve tabletlerinizi şarj edebilirsiniz.

QualComm ile Daha Hızlı Şarj

Yeni geliştirilen Type C portu daha hızlı şarj imkanı sunması sayesinde yeni şarj teknolojilerini de üzerinden barındırabilmektedir. Qualcomm işlemciler için geliştirilen Quick Charge 4.0 teknolojisine sahip olan Tronsmart şarj aleti akıllı telefonunuzu çok kısa sürelerde şarj edebilmektedir.

Akıllı Koruma

Ayrıca çoklu korumaya sahip Tronsmart şarj aleti kısa devre, aşırı akım gibi etkilerden cihazınızı koruyarak elektriksel sorunlardan dolayı zarar görmesinin önüne geçer.

Ürün Özellikleri

  • Model: WCP01
  • Teknoloji: PD 3.0, QC 4.0
  • Port: Type C
  • Güç: 18W
  • Giriş: AC 100-240V, 50-60HZ 0.5A
  • Çıkış: DC 5V/3A, 9V/2A, 15V/1.2A (PD)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.