Samsung EP-DG930IB Hızlı Şarj ve Data Type-C Aktarım Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan az ürün kalmıştır
RENK

DEMSAN BESİCİLİK ELEKT. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

USB Tip-C Arabirim

Samsung EP-DG930IB şarj ve data aktarım kablosu ile USB Type-C uyumlu olan tüm elektronik cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Akıllı cep telefonu, dijital kamera, MP3 çalar, tablet ve çok daha fazlası için verimli şarj imkânından faydalanabilirsiniz. 

Hızlı Data Aktarımı

Taşınabilir elektronik cihazlarınız arasında dosya, video, fotoğraf, belge ve benzeri birçok veri aktarımı için Samsung data aktarım kablosunu kullanabilirsiniz. Hızlı ve sorunsuz bir veri paylaşımı için ihtiyacınız olan tüm fonksiyonları sizlere sunar. 

Hızlı Şarj Teknolojisi

Samsung şarj kablosu, hızlı şarj teknolojisi sayesinde elektronik cihazlarınızın enerji gereksinimini, minimum sürede verimli bir şekilde sağlar. Hızlı şarj imkânı ile tüm işlerinize, kısa sürede dönüş yapabilir ve dolu batarya ile uzun saatler boyunca cihaz kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. 

İdeal Kablo Uzunluğu

1,5 metrelik uzunluğa sahip olan Samsung data aktarım ve şarj kablosu, kullanım sırasında esnek ve pratik imkânlar sunar. İdeal kablo uzunluğu sayesinde şarj esnasında cihazınızı, dilediğiniz gibi konumlandırabilir veya rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Dayanıklı ve Sağlam Yapı

Güçlendirilmiş materyaller ile üretilen Samsung data aktarım kablosu, yüksek sağlamlığa sahip yapısı sayesinde kopma ve yırtılmaya karşı dirençlidir. Bu dayanıklı, dirençli dokusu ile uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz bir şarj kablosuna sahip olabilirsiniz. 

Hafif ve Modern Tasarım

28,6 gram ağırlığı ile hem taşıma hem de kullanım açısından büyük rahatlık sağlar. Samsung şarj ve data aktarım kablosu, minimal tasarımıyla da oldukça modern ve etkileyici bir cep telefonu aksesuarıdır. 

Teknik Özellikler

  • Marka: Samsung
  • Model: EP-DG930IB
  • Ürün Tipi: Şarj ve Data Kablosu
  • Hızlı Şarj: Evet
  • Uyumluluk: USB Tip-C
  • Renk: Siyah
  • Kablo Uzunluğu: 1,5 m
  • Ağırlık: 28.6 g 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DATA USB TYPE-C KABLO
Üretim Yeri
VİETNAM
Kablo Çıkış Soket Tipi
TYPE-C
Giriş Soket Tipi
USB-A
Kablo Materyali
PLASTİK
Kablo Uzunluğu (m)
1 M
Mfı Lisansı
VAR
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SAMSUNG
Henüz yorum yok