Sepet 0

Elephone Tablet Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (12280 Ürün)
Sırala
Temizle

Her An Yanınızda Taşıyabileceğiniz Elephone Tabletler

Bilgisayar ve telefondaki birçok işi yapabileceğiniz tabletler, günlük hayatta işleri daha kolay hale getirir. Tablet arayan insanların ilk tercihi arasında Elephone tabletler yer alır. Minimal tasarımları sayesinde okulda, kütüphanede, kafede, toplu taşımalarda rahatlıkla kullanılabilir. Donanımlı yapısı, kolay taşınabilirliği, birçok işlevi yerine getirebilmesi tabletlerin tercih edilmesini artırır. Elephone tabletler ile maillerinizi kontrol edebilir, sosyal medyada gezinebilir, eğlenceli anlarınızı kaydedebilirsiniz. Daha birçok işlevi yerine getiren tabletler sayesinde gelişen teknolojiyi hayatınıza getirebilirsiniz. Elephone tabletler geniş ekran tasarımları sayesinde film ve dizi izlemenin keyfini iki katına çıkarır. İşlemci hızları sayesinde istenilen komutu saniyeler içerisinde gerçekleştirir. Android işlemciye sahip olan Elephone tabletlere dilediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz. Google Play Store sayesinde birçok uygulamayı saniyeler içerisinde tabletinize yükleyebilirsiniz. Geniş depolama alanından yararlanarak fotoğraf ve videolarınızı yedekleyebilir ve dilediğiniz kadar yeni fotoğraflar çekebilirsiniz. Yüksek çözünürlüğü sayesinde tabletteki görüntüleri canlı ve net bir şekilde görüntüler. Bu sayede göz yorgunluğu ya da görüntü problemleri ile karşılaşmadan günlük işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Kullanım ve taşıma kolaylığı sayesinde çocuklarınıza almak için de tercih edebilirsiniz. İşlemci hızı yüksek, minimal tasarımlı, ekranı büyük ve donanımlı bir tablet arıyorsanız Elephone tabletlere göz atabilirsiniz.

Minimal Tasarımlı Elephone Tablet Modelleri

Tablet modellerine bakmak istediğiniz zaman Elephone, geniş ve farklı modelleriyle karşınıza çıkar. Farklı özelliklere ve büyüklüklere sahip birçok modeli vardır. Her kullanıcının beklentisine hitap ederek müşteri memnuniyetini kazanır. Farklı alternatif tablet modelleri sayesinde kendinize uygun olan tableti belirleyebilirsiniz. Son teknoloji ile tasarlanan Elephone tablet modelleri şu şekildedir:

 • Elephone Winnovo T5, 1.5 GHz işletim hızı sayesinde dilediğiniz komutu saniyeler içerisinde yerine getirir. Donma ya da kasma problemleri yaşamadan özgürce oyun oynayabilir, sosyal medyada gezinebilir ya da dizi izleyebilirsiniz. 32 GB dahili hafızası sayesinde istediğiniz uygulamaları indirebilirsiniz.
 • Elephone Winnovo T2, 10 inç ekran boyutuna sahiptir. Geniş ekran sayesinde birçok işlemi daha kolay hale getirir. Gözünüz yorulmadan dizi ve film izleyebilir, maillerinizi daha rahat kontrol edebilirsiniz. İşlemci hızı sayesinde gelişen teknolojinin hızını hayatınıza getirir.
 • Elephone Winnovo T1, LCD IPS ekran teknolojisi sayesinde her açıdan görüntüyü net ve canlı görmenizi sağlar. Bu sayede kalabalık ortamlarda rahat bir şekilde tablette gezinebilirsiniz. Aynı zamanda yüksek çözünürlüğü sayesinde canlı ve net bir görüntü sunar.

Elephone tablet modelleri Turkcell Pasaj’da yer alır. Bu sayede tek bir bakışta tüm modelleri görebilir ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Gelişen Teknolojiyi Hayatınıza Getiren Elephone Tablet Özellikleri

Android tabletler minimal tasarımları, hızları, teknik donanımları gibi özellikleri sayesinde insanların bir numaralı tercihi olmayı başarır. Üstün özellikleri ve tasarımları sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Hızlı işletim sistemleri, geniş depolama alanları, IPS ekran teknolojisi gibi özellikleri sayesinde kusursuz deneyim yaşatır.

 • Elephone Android tabletler, artırılabilir hafızaları sayesinde daha fazla uygulama indirebilir ya da fotoğraf ve video kaydedebilirsiniz.
 • IPS ekran teknolojisi ile geliştirilen tabletler sayesinde görüntüleri daha net ve canlı görüntüleyebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde sosyal medyada dolaşırken ya da film izlerken keyif almayı iki katına çıkarır.
 • Elephone Winnovo T2, iki adet gelişmiş kameraya sahiptir. Hem arka hem de ön kamerası sayesinde her anınızı kaydedebilirsiniz. Sosyal medyanızda kalitesi yüksek fotoğraflar yüklemek için tercih edebilirsiniz.
 • Online dersler için uygundur. Eba, Zoom, Google Meet gibi uygulamaları destekler.
 • Android 9.0 işletim sistemine sahiptir. Android işletim olduğu için Google Play ile kolayca uygulama indirilebilir.
 • Geniş ekran özelliği kullanım kolaylığını artırır. Ders çalışırken, görüntülü toplantılarda, video izlerken geniş ekran olması göz yorgunluğunun önüne geçer.
 • Pil kalitesi sayesinde uzun süre şarja takmadan kullanılabilir.
 • Minimal ve hafif tasarımları sayesinde gün içerisinde rahatlıkla taşınabilir.
 • ​Depolama alanının geniş olması dilediğiniz kadar fotoğraf ve video çekme fırsatı sunar.
 • Hem bilgisayardan hem de telefondan yapılabilecek birçok işlemi tek bir cihaza toplar.

Elephone Android Tablet Yorumları

Elephone tablet modelleri üzerine birçok yorum bulmak mümkündür. Elephone tableti kullanan kişilerin ürünü kullandıktan sonra yazdığı tecrübeleri ve izlenimlerini yorumları siz de hemen inceleyebilirsiniz. Yazılan yorumlar yeni kullanıcılara ürün hakkında bilgi verir. Bu sayede karar vermeden önce aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Ekran büyüklüğünün yeterliliği, pil gücü, ekran görüntüsünün netliği, depolama alanının yeterliliği gibi birçok konuda bilgi sahibi olmak için yorumları okumak önemlidir. Yorumlar sayesinde beğendiğiniz tablet model ya da farklı modeller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz özellikleri birkaç farklı tablet modeliyle kıyaslayabilirsiniz. Tablet almadan önce yorumları okuyarak ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kullanışlı Elephone Android Tablet Fiyatları

Tablet modellerinin birçok farklı özelliği vardır. Bu yüzden doğru tableti seçebilmek oldukça önemlidir. Elephone tabletler, teknik donanımları sayesinde kullanıcılarına kusursuz bir deneyim sunar. Minimal tasarımı sayesinde gün içerisinde her yere taşıyabilirsiniz. Pil gücü sayesinde gün içerisinde uzun süre şarj etmeden kullanabilirsiniz. Tüm bu özellikler Elephone Android tablet fiyatları üzerinde etkilidir. Bu özellikler dışında ekran genişliği, çözünürlük seviyesi, ekran teknolojisi, depolama hafızası, kamera kalitesi gibi birçok özelliği fiyatı etkiler. Her bütçeye uygun Elephone tablet modelleri bulmak mümkündür. Dolayısıyla hem istediğiniz özelliklere sahip hem de alırken sizi zora sokmayacak tablet modellerini Turkcell Pasaj’da bulabilirsiniz. Kampanyalı zamanlardan yararlanarak Elephone tablet modellerini daha uygun fiyatla alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Elephone Tabletler Turkcell Pasaj’da

Elephone tablet modellerinin hepsine Turkcell Pasaj’dan ulaşabilirsiniz. Eski ve yeni modellere tek sayfadan bakabilirsiniz. Özellikleri kıyaslayarak avantajlı Elephone tabletleri inceleyebilirsiniz. Turkcell Pasaj sayesinde ürün fotoğraflarına, özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Modeller arasında kıyaslama yaparak beklentinize uygun olabilecek tablet modelini seçebilirsiniz. Alacağınız tableti detaylı bir şekilde inceleyerek aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz. Turkcell Pasaj’a kayıt olmanın fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Mini bilgisayar işlevi gören bir cihaz arıyorsanız Elephone tablet modellerini Turkcell Pasaj’ın yaptığı kampanyalardan yararlanarak uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Günlük hayatta her an yanınızda taşıyabileceğiniz, teknik donanımı yeterli, IPS ekran teknolojisi ile üretilen tablet satın almayı düşünüyorsanız, Elephone markasının tablet modellerini Turkcell Pasaj sayesinde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Elephone Tabletlere Uygulamalar Nasıl İndirilir?

Elephone tablet modelleri Android işletim sistemine sahiptir. Bu yüzden de uygulama indirilirken Google Play Store kullanılır. Google Play Store kullanarak uygulama indirmek için Gmail hesabınızla giriş yapmanız gerekir. Daha sonra dilediğiniz uygulamayı aratarak bulabilir ve dakikalar içerisinde indirebilirsiniz.

Elephone Tablet Kurulumu Nasıl Yapılır?

Elephone tabletlerin kurulumunu yaparken ilk önce açma kapama düğmesine basarak ürün kullanıma hazır hale getirilir. Daha sonra gerekli adımlar izlenerek tablet kurulumu yapılır. Gmail girilerek Google Play kullanıma hazır hale getirilir. Tablet kurulumu dakikalar içerisinde yapılabilir.

Elephone Tabletlerin Hafızası Nasıl Artırılır?

Elephone tabletler, genel olarak yeterli hafızada tasarlanır. Ancak, bazı durumlarda ek hafızaya ihtiyaç duyulabilir. Bu tarz durumlarda Elephone tabletlerin bazılarına SD kart takarak hafıza artırılabilir. Böylelikle geniş depolama alanı sayesinde dilediğiniz kadar fotoğraf ve video çekmenin avantajından yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla