MSI CUBI 5 10M-062EU Mini Bilgisayar Windows 10 Pro Intel Core i5 10210U 8GB 512GB SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üst Düzey Donanım Özellikleri

Ergonomik tasarıma sahip olan Cubi 5,donanım özellikleri sayesinde hem evde hem de ofiste kullanıma uygundur. Güçlü işletim sistemi ve teknik özellikleri sayesinde birçok program ve uygulama ile uyumlu çalışarak kolaylık sağlar.


Sınıfının En Küçük Bilgisayarı

MSI Cubi 5 sadece 0,55 kilogram ağırlığa sahip olan tasarımıyla sınıfının en küçük cihazları arasında yer alır. Minimal boyutlarına rağmen standart bilgisayarların yaptığı tüm işleri yapabilecek niteliği ile konforlu kullanım sağlar.


Gizlenebilir Tasarım

MSI Cubi 5’i minimal tasarımı ve VESA uyumluluğu sayesinde herhangi bir monitörün arkasına gizleyerek kullanabilirsiniz. Bu sayede cihaz yer tasarrufuna katkı sağlar. Kompakt boyutları ve modern dizaynı ile son derece şık görünür.


Opsiyonel Güç Düğmesi

Cubi 5’i monitörün arkasında veya dar alanlarda kullanmak istediğinizde güç düğmesine ulaşmanız zorlaşabilir. Bu sebeple ürün, harici güç düğmesi opsiyonu sunar. Harici güç düğmesi satın alarak kasayı, herhangi bir çaba sarf etmeden kolayca açıp kapatabilirsiniz.


Kişiselleştirilebilir Donanım

Kasanın altındaki vidaları açtığınızda bilgisayarın donanımını değiştirebileceğiniz alana ulaşabilirsiniz. Buradan bilgisayarınızın donanım özelliklerini yükseltebilirsiniz.


USB TYPE-C Konnektör Tasarımı

Cubi 5’in USB Type C konnektörü ters çevrilebilir tasarıma sahiptir. Bu sayede USB kablosunu çevirmeden rahatlıkla kasaya entegre edebilirsiniz.


Sessiz Fan Tasarımı

MSI Cubi 5’in fanı standart kasalardan farklı olarak termal yalıtım özelliği ile donatılmıştır. Bu sayede fan maksimum hızla çalışırken bile sadece 23.6 dB ses çıkarır.


HDMI ve DP Portları

MSI Cubi 5’in üzerinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bağlantılarını anında gerçekleştirebileceğiniz HDMI ve DP portları yer alır. Ayrıca bu portlar sayesinde kasayı aynı anda iki farklı monitörle çalıştırabilirsiniz.

Genel Özellikler

İşlemci Türü
Intel Core i5
İşletim Sistemi
Windows 10 Pro
İşlemci Markası
Intel
İşlemci
10210U
İşlemci Hızı
1.65 Ghz
Ram (Sistem Belleği)
8 GB

Boyut & Ağırlık

Boy
124 mm
Kalınlık
53.7 mm
Ağırlık
0.55 kg
Yükseklik
124 mm

Hafıza

Sabit Disk
512 GB SSD

Ekran & Görüntü

Ekran Kartı
Intel UHD Graphic

Bağlantılar

Kablosuz Ağ (Wi-Fi)
802.11 AC
Bluetooth
1 adet
Ethernet Portu
1 adet

Diğer Özellikler

USB
USB 3.2/2 adet

Bağlantı Arayüzleri

USB 2.0
2 adet
HDMI
1 adet

Kutu İçeriği

Kutu İçeriği
Mini PC

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.