Sepet 0

MSI Masaüstü Bilgisayar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (12269 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
İşletim Sistemi
Ekran Boyutu
İşlemci Türü
Satıcılar
Sabit Disk
İşlemci Hızı
Ram (Sistem Belleği)

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

MSI Masaüstü Bilgisayarlarını Keşfedin

MSI, Tayvan merkezli çok uluslu bir şirket olan Micro-Star International'ın kısaltmasıdır. Bilgisayar donanımı, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, grafik kartları ve Kişisel Çevre Birimlerinin önde gelen üreticilerinden biridir. MSI masaüstü bilgisayarlar güçlü bir performans sergiler ve her türlü zorlu işi üstlenebilir. Hızlı işlemcileri, sağlam yapıları, son teknoloji soğutma sistemleri ve kaliteli bileşenleri ile öne çıkmaktadır. İçerik oluşturma, yoğun oyun oynama veya veri madenciliği gibi birçok işlevi MSI bilgisayarları ile gerçekleştirebilirsiniz. MSI masaüstü bilgisayarlar performans odaklı tasarımları ile de dikkat çeker. Geleneksel olmayan ancak sanatsal kasaları RGB aydınlatma ile donatılmıştır. MSI masaüstü bilgisayarlar, güçlü donanımları ince, ince çerçevelere sığdırır ve taşınması kolaydır. MSI bilgisayarları, mükemmel donanım seçenekleri sayesinde kullanıcılara iyi hizmet verir. Ayrıca oyun bilgisayarı olarak kullanılabildiği için oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olur.

Üstün Performans Sunan MSI Masaüstü Bilgisayar Modelleri

MSI masaüstü bilgisayarları çeşitli tasarım ve boyutlara sahiptir. Alanı sınırlı olan kullanıcılar için kompakt masaüstü bilgisayarları bulunur. Ayrıca üstün performans ve hız sunarlar. MSI Infinite X, NVIDIA RTX 2080 Ti grafik kartına ve Intel Core i9-9900K işlemciye kadar yapılandırılabilir. Aynı zamanda 4K çözünürlük ile daha iyi görsel deneyim sunar. RAM açısından, bilgisayar bir kuyruklu 32GB ile yapılandırılabilir, buna ek olarak, geniş bir depolama alanı sunar. 2 TB sabit sürücü ve ek 256 veya 512 GB katı hal sabit sürücü ile birlikte alabilirsiniz. MSI Trident 3, NVIDIA GTX 1060 GPU içerir ve bir Intel Core i7-8700 işlemciye kadar yapılandırılabilir. Ek olarak, standart bir 8 GB RAM ve 1 TB sabit disk depolama alanına sahiptir. Çok yer kaplamayan ancak yine de üstün performans sunan bir masaüstü bilgisayar arayanlar için ideal bir kullanım sunar. MSI Infinite X oldukça incedir, bu da taşımayı ve sınırlı alanlarda kullanmayı daha kolay hale getirir. MSI masaüstü bilgisayar modelleri her biri farklı bir işlev sunar. Ne istediğinize veya neye ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak kendinize uygun bir model bulabilirsiniz.

Yenilikçi MSI Masaüstü Bilgisayar Özellikleri

MSI masaüstü bilgisayarları profesyonel kullanım, medya ve gündelik kullanım için tasarlanmıştır. Ayrıca HD oyunlarını çalıştırmak ve yayınlamak için güçlü donanımlarla birlikte gelir. HD ekran, dokunmatik ekran arayüzü ve diğer cihazlarla içerik paylaşmanıza olanak tanıyan çoklu bağlantı, dizüstü bilgisayar serisinde görebileceğiniz standart özellikler arasında yer alır. MSI masaüstü bilgisayarı, medya güç merkezi Prestige serisini, S serisinin dokunmatik ekranlı dizüstü bilgisayarlarını ve eski tarz ama aynı derecede güçlü Classic serisini içerir. Çok hızlı Intel işlemciler ve 16 GB RAM'lerde Windows 8.1 işletim sistemi çalıştırır. Dizüstü bilgisayarlar ayrıca çoğu profesyonel oyun platformunda bulunan güvenilir anakartla birlikte gelir. MSI anakartları, markanın normal bir bilgisayarı oyun donanımına dönüştüren ana bileşenleridir. 1000 Mbps'ye varan okuma hızları ve 4/5'inci Nesil Intel Core İşlemcileri destekleyen bu güçlü ana bilgisayar, kaliteli bir oyun bilgisayarı için gerekli tüm özelliklere sahiptir. MSI masaüstü bilgisayarlar, core i3, i5 ve hızlı i7 gibi farklı işlemci hızlarına sahiptir. 4 GB ve 8 GB bellek kapasitesine sahip çift çekirdekli ve dört çekirdekli işlemcileri bulunur. Sabit diskler, depolama alanında ana rolü oynar. MSI, video dosyalarını, ses dosyalarını ve diğer görüntüleri depolamak için yeterince büyük, daha yüksek sabit disk kapasitesine sahip dizüstü bilgisayarlar tasarlar. RAM hızı, dizüstü bilgisayarınızın hızını ve verimliliğini belirler ve MSI'lar 4 GB ve 8 GB RAM kapasitesiyle gelir. Bu nedenle, dizüstü bilgisayar daha yüksek bir hızda çalışır. MSI masaüstü bilgisayarları ayrıca çift monitör seçeneği bulunur. Bu, kullanıcının aynı anda birden fazla iş yapmasına izin verirken, parlama önleyici özelliği gözleri güvende tutar. Etkileşimli oturumların önünü açan dokunmatik ekran seçenekleri de vardır. Ekranlar, daha yüksek çözünürlüklerle daha büyük olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle öğrenciler, çalışanlar ve oyuncular çalışırken veya oynarken daha iyi netlik kazanırlar. Yüksek hızlı WiFi ve Bluetooth kapasitesiyle tasarlanmıştır. Bu özellik, yüksek hızlı bir internetin keyfini çıkarmanıza, dosyaları veya müzikleri hızlı bir şekilde aktarmanıza olanak tanır. Markanın masaüstü bilgisayarında 3-4 adet USB bağlantı noktası mevcut ve ayrıca yüksek kaliteli video akışı üretebilen bir web kamerası bulunur.

MSI Masaüstü Bilgisayarların Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Tasarım: MSI masaüstü bilgisayarları özellikle şık ve kompakt tasarımlarıyla rağbet görmektedir. Yenilikçi tasarımlara imza atarken üstün performans sunmaya devam eder.

Endüstri lideri İnovasyon: Birinci sınıf yenilik, MSI masaüstü bilgisayarların başarısının arkasındaki temel faktörlerden biridir. MSI masaüstü bilgisayar serileri ince çerçeveli ilk oyun bilgisayarları olarak yerini alır.

Veri deposu: Daha iyi performans ve veri erişimi için yüksek hızlı RAM sunar.

Soğutma sistemi: MSI masaüstü bilgisayarlar, üst düzey oyunlar ve güç gerektiren uygulamalar karşısında aşırı ısınma sorunlarını başarıyla yönetmek için çift fanlı soğutma çözümleriyle birlikte gelir.

Turkcell Pasaj Avantajları ile MSI Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

Farklı kullanım amacına ve bütçeye uygun MSI masaüstü bilgisayarlar çeşitleri bulunur. MSI bilgisayarları serisi ile tüm oyun potansiyelinizi ortaya çıkarabilir ve cazip fiyatlarla rakipsiz kalitenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bilgisayarlar en zorlu işlemleri bile donmadan yapabilmenizi sağlamak için hızlı ve en güçlü işlemcilere sahiptir. MSI bilgisayarlar ayrıca daha uzun bir kullanım ömrü sağlayan yenilikçi bir Silent Pro soğutma sistemi ile donatılmıştır. MSI anti-flicker teknolojisi ile daha uzun süre çalışabilir ve masaüstünüzü bir iş bilgisayarı haline getirebilirsiniz.

Turkcell Pasaj, kullanım amacına bağlı olarak aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler sunar. Bilgisayarlar, çok ihtiyaç duyulan estetik çekiciliği sağlarken soğutmayı artıran benzersiz kasalara sahiptir. Turkcell Pasaj’da bulunan MSI bilgisayar yorumlarını okuyarak size uygun bilgisayar modeline karar verebilirsiniz. Böylece süper gerçekçi görseller ve özgün ses sunan MSI bilgisayarlarına Turkcell pasaj avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

MSI Masaüstü Bilgisayar Bios Ayarları Nasıl Yapılır?

Donanım uyumluluğunu iyileştirmek ve masaüstünü bilgisayarınıza yeni özellikler sağlamak için Bios ayarlarına girerek güncelleme yapmanız gerekebilir.

MSI Masaüstü Bilgisayar Yükseltme Nasıl Yapılır?

MSI masaüstü bilgisayarları, donanım seçenekleri sayesinde kullanıcılara iyi hizmet verir ve oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olur. Ancak bilgisayarınızda yükseltmeye ihtiyaç duyarsanız bunun için SSD, ram, grafik ve CPU yükseltmesi yapmanız gerekir.

MSI Masaüstü Bilgisayar Kaç Ram Depolama Alanı Sunar?

Bilgisayar seçerken RAM en önemli faktörlerden biridir. RAM, hızlı veri erişiminde hayati bir rol oynar. Bu nedenle, modern üst düzey oyunlar oynamak istiyorsanız bol miktarda yüksek hızlı RAM'e sahip olmanız gerekir. Çoğu durumda, 4 GB RAM amacı yerine getirebilir. Ancak MSI, 18 GB RAM'li masaüstü bilgisayar koleksiyonunu ve 32 GB'a kadar çıkan masaüstü bilgisayar koleksiyonunu öne çıkar.

Güç Belirtisi Göstermeyen Msı Masaüstü Bilgisayar Nasıl Açılır?

Bilgisayarınızın güç adaptörünün doğru şekilde takılı olduğu halde açılmıyorsa, fare ve monitör gibi aksesuarların kablolarını çıkarıp takın. Sonrasında monitör fişinin doğru şekilde takılıp takılmadığını ve güç düğmesinin açık olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bilgisayar donanımını yükselttikten sonra sorun devam ediyor ise orijinal donanımı kurarak hatanın devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz. Sorun devam etmesi durumunda yetkili servisten yardım alabilirsiniz.

Daha Fazla