Sepet 0

HP Oyun ve Oyuncu Bilgisayarları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (11133 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Herkese Hitap Eden HP Oyun Bilgisayarı Modelleri

Uygun fiyatlı yelpazesiyle dikkatleri üzerinde toplayan HP, oyun bilgisayarı söz konusu olduğunda kullanıcılarına birçok alternatif sunar. HP oyun bilgisayarı çeşitleri incelendiğinde RAM, dahili depolama alanı, işlemci, ekran özellikleri, çekirdek sayısı ve tasarım açısından birbirinden ayrılan farklı alternatifler olduğu görülebilir. HP oyun bilgisayarları sahip olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde herkesin aradığını bulmasını kolaylaştırır. Geliştirilmiş GPU ve CPU performansları sayesinde çoğu oyunun rahatlıkla oynanmasını mümkün hale getiren ürünler, gaming laptop arayışında olan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Bazı modellerin RAM’i ve işlemcisi değiştirilebilir formda olduğu için ileride istediğiniz yükseltmeleri yapmanıza da imkan tanır. Aklınızdaki modeli belirledikten sonra Turkcell Pasaj üzerinden HP oyun bilgisayarı fiyatları ve seçeneklerini inceleyebilir, istediğiniz performansı elde etmeye başlayabilirsiniz.

Performansıyla Dikkat Çeken HP Oyun Bilgisayarı Özellikleri

HP oyun bilgisayarı modelleri, kullanıcılarının her türlü ihtiyacına yanıt verecek şekilde çeşitlendirilir. Soğutma sistemleri sayesinde ağır oyunları da zorlanmadan oynamanızı mümkün hale getiren ürünler, aşırı ısınma problemlerinin yaşanma olasılığını azaltır. Özel fan sistemleri, farklı oyun türlerini konforlu bir şekilde oynamanıza yardımcı olur. HP oyun bilgisayarı modelleri ve özellikleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, ürünler hakkında genel olarak fikir sahibi olabilirsiniz.

  • HP Pavilion R5 5600H gibi bazı modellerde 8 GB RAM yer alır. 8 GB RAM, veri dağılımını dengeli bir şekilde gerçekleştirdiği için takılma benzeri can sıkıcı durumların yaşanmasının önüne geçer.
  • Ürünleri incelediğinizde 16 GB RAM içeren seçenekler de olduğunu görebilirsiniz. 16 GB RAM, aynı anda çok fazla programı akıcı bir şekilde kullanmanızı mümkün hale getirir. 16 GB RAM içeren HP gamebook modelleri ek bir monitöre bağlandığında aynı anda birden fazla işlemi yapmanıza imkan tanır. Yüksek bellek hafızası sayesinde oyun oynarken başka işlerle de ilgilenebilirsiniz.
  • İşlemci de HP oyun bilgisayarları söz konusu olduğunda öne çıkan detaylar arasında yer alır. Hem Intel hem de AMD gibi farklı işlemcilere sahip olan modeller, herkesin istediği performansa erişmesini mümkün kılar. Yeni nesil işlemcileriyle HP oyuncu bilgisayarı modelleri kullanıcılarını memnun etmeyi başarır.
  • HP oyuncu bilgisayarları incelendiğinde işletim sistemi bakımından da çeşitli farklılıklar olduğu görülebilir. Bazı modellerde Windows kurulu olarak gelirken bazıları FreeDos olarak nitelendirilen yapıda satışa sunulur. FreeDos, Linux ya da Windows fark etmeksizin istediğiniz işletim sistemini kurmanıza imkan tanır. Böylece cihazınızın istediğiniz gibi özelleştirebilir, dilediğiniz işletim sistemiyle kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Çoklu çekirdeğe sahip olan modeller, veri dağılımını başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği için kullanıcılarına ortalamanın üzerinde bir performans sunar. Sanal iş parçacıklarıyla desteklenen sistemler, verimli sonuçlar elde edilmesini sağlar.
  • Depolama alanı da HP oyun bilgisayarlarını birbirinden ayırır. Bilgisayarınızda çok fazla dosya tutuyorsanız 1 TB gibi modelleri daha az dosya tutmayı düşünüyorsanız da 512 GB hafızaya sahip olan seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Grafik kartı, işlemci ya da RAM gibi özellikleriyle kullanıcılarının çoğu gereksinimine yanıt veren HP oyun bilgisayarı çeşitleri, performans konusunda tatmin edici sonuçlar ortaya çıkarmasıyla öne çıkar. Turkcell Pasaj üzerinden HP oyuncu bilgisayarı fiyatları ve seçeneklerine göz atarak aklınızdaki cihaza kısa süre içinde erişebilir, oyun deneyiminizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Ekran ve Tasarım Detaylarıyla HP Oyun Bilgisayarı Modelleri

HP oyun bilgisayarı modelleri, teknik özelliklerinin yanı sıra ekran detaylarıyla da kullanıcılarının gereksinimlerine yanıt verir. HP Pavilion R7 5800H gibi bazı modellerin ekranları 144 Hz yenileme hızına sahiptir. Yenileme hızı, görüntü ekrana düşmeden önce o karenin saniyede 144 kez yenileneceği anlamına gelir. Yüksek yenileme hızı, görüntülerin her detayının iyi bir şekilde kullanıcılara yansıtılmasını sağlar. Böylece pürüzsüz görseller elde edebilir, daha hızlı tepki süreleriyle oyunlarda potansiyelinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Özellikle rekabetçi oyuncular ya da profesyonel olarak oyunla ilgilenen kişiler yüksek yenileme hızının avantajlarından faydalanabilir. Ayrıca bazı modeller yansımasız ekran içerdiği için de kullanıcılarına birçok artı özellik sağlar. Yansıma olmaması, her türlü ortamda ışık ne olursa olsun dilediğiniz gibi oyun oynamanıza imkan tanır. Ekran boyutu da modelden modele değişkenlik gösterebilir. HP Omen 15-EK1001NT modeli, 15.6 inç ölçüleriyle hem iç hem de dış mekanlarda rahat bir kullanım elde edilmesini sağlar. 2.46 kg ağırlığında olduğu için çantanızda hantal bir yapıya dönüşmez. Böylece dışarı çıkarken yanınızda kolaylıkla taşıyabilir, oyununuzu dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Ayrıca kompakt boyutları sayesinde oyunun yanı sıra farklı amaçlarla da kullanılabilir. Tasarım da ürünleri birbirinden ayırır. Bazı modellerin menteşesi kenarlarda değil bilgisayarın ortasında yer alır. Menteşe ortada olduğu için cihazların yan tarafında estetik bir boşluk kalır. Geleneksel bilgisayarlardan farklı bir dizayna sahip olan modeller, aldığı cihazın görüntüsüne önem veren kişilere hitap eder. HP oyun laptopları performansın yanı sıra tasarım detaylarına önem verdiği için sınıfının öne çıkan cihazlarına imza atar. Farklı HP gamebook serileri, orijinal çizgileriyle görsel olarak dikkat çekici bir yapıya kavuşur. Tasarım detayları, ürünleri bir oyun bilgisayarından daha fazlası haline getirir. HP gamebook fiyatları ve modellerini Turkcell Pasaj üzerinden inceleyebilir, aklınızdaki tasarıma kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Turkcell Pasaj Fırsatlarıyla HP Oyun Bilgisayarı Fiyatları

HP, oyun bilgisayarları söz konusu olduğunda dikkatleri üzerinde toplayan markalar arasında yer alır. Hem donanım hem de tasarım açısından geliştirilmiş cihazlar, kullanıcılarının çoğu beklentisine karşılık verir. Her biri farklı özelliklere sahip olan HP oyuncu bilgisayarı serileri, gamebook arayışında olan kişilerin dikkatini çeker. Bazı modeller, klavyelerinin arkasında RGB aydınlatma sistemine sahip olduğu için görsel olarak diğerlerinden farklılaşır. Ayrıca aydınlatma sistemi, loş ortamlarda oyun oynarken herhangi bir problem yaşamadan potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Bazı HP oyun bilgisayarı modelleri tek renkten oluşan bir RGB ışık sistemine sahipken bazıları birden fazla rengin dönüşümlü olarak klavyeyi renklendirdiği sistemler içerir. Turkcell Pasaj fırsatlarını takip ederek tam olarak istediğiniz modele erişebilir, uygun HP oyun bilgisayarı fiyatları arasında bütçenize hitap edeni kolaylıkla bulabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

HP Oyun Bilgisayarları Hangi Bağlantı Girişlerini İçerir?

Modelden modele değişkenlik göstermekle beraber HP oyun bilgisayarı modelleri çoğu ihtiyacınızı karşılayacak bağlantı noktalarına sahiptir. HDMI ve USB Type-A hemen hemen bütün bilgisayarlarda yer alırken bazılarında USB Type-C gibi yeni nesil teknolojiler de bulunur. İstediğiniz modelde ihtiyacınız olan bağlantı girişi yoksa çoğaltıcılar aracılığıyla bilgisayarlarınızın işlevselliğini artırabilirsiniz.

HP Oyun Bilgisayarı Modelleri Pil Performansı Konusunda Nasıldır?

Yüksek kapasiteli bataryaları sayesinde HP oyun bilgisayarı modelleri kullanım ömrü konusunda kullanıcılarını memnun eden sonuçlar ortaya koyar. 70.9 Wh gibi yüksek batarya güçleri, ürünleri işlevsel hale getirir. Ek olarak bazı modellerde yer alan hızlı şarj özelliği de ürünleri acil durumlarda kullanışlı kılar.

HP Oyun Bilgisayarı Modelleri Ek Özellikleri Nelerdir?

SD kart okuyucu gibi ek bağlantı noktaları içermesi bazı modelleri oyun bilgisayarından daha ileri noktaya taşır. Ayrıca 720p HD çözünürlüğe sahip olan kameralı modeller, oyun oynarken ya da video konferans yaparken net görüntüler elde edilmesini sağlar. 3 ms gibi düşük tepki süreleri ise hareketli oyunlarda kullanıcılarına avantajlar sunar.

Daha Fazla