Sepet 0
Katılım Kriterleri

Bayide Sepete Taksit Nedir?

Tüm müşterilerin bayilerde kontratlı olarak satılamayan, sadece peşin satışı yapılan bütün aksesuar kategorisi ürünlerden oluşan sepeti 36 aya varan taksitlerle Turkcell mağazalarından Turkcell Finansman A.Ş. (Financell) tarafından tahsis edilen kredi ile  satın alabileceği satış kurgusudur. Satış bayide kasada başlayacak ve sepet burada oluşturulacak; müşteri indirmiş olduğu Paycell uygulamasında yer alan ekrandan gerekli bilgileri girerek vade seçimi yapacak ve sözleşme onaylarını verdikten sonra kasada fatura kesilmesi ile sona erecek.

 • Kampanya seçili cihazların stoklarıyla sınırlıdır.
 • Kampanyadan Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. (Paycell)de  kimlik doğrulama sürecinden geçmiş olan tüm bireysel hat sahibi müşteriler (Turkcell Faturalı, Faturasız veya Turkcell'li olmayan), kredi tahsisini gerçekleştiren Turkcell Finansman A.Ş. (Financell) tarafından belirlenen kredibiliteleri dahilinde faydalanabilecektir.
 • Minimum 300 TL, maksimum 50.000 TL'lik sepet oluşturulabilir.
 • Sepette aynı üründen en fazla 5 adet bulunabilir, bunun dışında sepet veya ürün adedi limiti bulunmamaktadır.
 • Oluşturulan sepetiniz için Paycell uygulaması üzerinden kredi başvuru sürecini tamamlamanız gerekmektedir.
 • Turkcell faturalı hat müşterisi taksitlerini faturasına ek ödeyebilir. Turkcell faturalı hat müşterileri faturalama sürecine 2 gün kaldıysa bir sonraki faturalama döneminde yansıyacak şekilde ilgili tutarı görürler.
 • Turkcell'li olmayan veya faturasız Turkcell müşteriler diğer Financell kanallarından ödeme yapabilirler.
 • Diğer ödeme kanallarından ödemeyi Paycell mobil uygulaması üzerinden, Turkcell mağazalarında nakit/kredi kartı ile veya https://financell.com.tr/bireysel-kredi/ linkinde yer alan bankaların ödeme ekranlarından Financell veya Turkcell Finansman A.Ş.`yi seçerek gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 0532 757 55 55 numaralı Turkcell Tahsilat Birimi hattından kredi taksit, ara ödeme veya erken kapama alternatiflerini seçerek ödeme yapabilirsiniz. Kısmi ödeme yapmak için anlaşmalı kurumlarda ödeme kanallarının ara ödeme menüsünün kullanılması gerekmektedir.
 • Ürün alımı gerçekleştikten sonra yansıyabilecek ek ücretler Kredi Tahsis Ücreti, ve taksit ödemelerinin faturaya yansıtıldığı durumda Mobil Ödeme İşlem Ücreti ile Mobil Ödeme Üyelik Bedelidir. Detayları aşağıdaki gibidir:

  Kredi Tahsis Ücreti: Müşterilerin kredi ihtiyacının karşılanmasına olanak sağlayan sistemin işletilmesi ve operasyonel süreçlerin yönetilmesi amacıyla kredi açılışında Turkcell Finansman A.Ş. tarafından tahsil edilen tek seferlik bir ücrettir. Kredi açılışlarında kredi ana para tutarının %0,5 i kadar alınmaktadır. Kredi açılışında tek seferde uygulanır ve ilk kredi taksiti ile ödenir.

  Mobil Ödeme İşlem Ücreti: Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. (Paycell) tarafından, kredi taksitlerini Turkcell faturasına yansıtarak ödeme yapan müşterilerden alınan tek seferlik bir ücrettir. İşlem ücreti, müşterilerimizin taksitlerini ödeme süreci boyunca daha iyi hizmet sunabilmek için Paycell tarafından yapılan çalışmaların maliyetini yansıtmaktadır. Kredi başına işlem ücreti 4,99 TL'dir.

  Mobil Ödeme Üyelik Bedeli (Aidat): Kredi ödemesini Turkcell faturasına yansıtarak yapan müşterilerimizden Paycell tarafından alınan mobil ödeme sistemi kullanımı üyelik bedelidir, aylık 1,99 TL'dir.
 • Ön ödeme yapılamaz.
 • Kampanya başka bir telefon hattına devredilemez.
 • İade ve Değişim Süreçleri
 • Müşteriler isteğe bağlı olarak sepet içerisindeki aldığı ürünlerin tamamını veya bir kısmını kapalı kutuda olacak şekilde 3 gün içerisinde iade edebilirler. İade için cihazın alındığı Turkcell mağazasına başvurması gerekmektedir. Bu koşul dışında iade alımı yapılmamaktadır.
 • Eğer alınan cihaz arızalı ise arızalı cihaz süreçleri hakkında (ilgili link) sayfasını ziyaret edebilir ve bilgi alabilirler.
 • Satın alınan cihazlar için değişim yapılamaz.
 •   Eğer alınan cihaz arızalı ise arızalı cihaz süreçleri hakkında (ilgili link) sayfasını ziyaret edebilir ve bilgi alabilirler. Buradaki link: https://www.turkcell.com.tr/yardim/hizmet-kanallarimiz/magazalar/turkcell-magaza-satis-sonrasi-musteri-deneyimi-bilgilendirmeleri

Geri ödeme koşullarına ve Financell ile ilgili detaylı bilgiye Financell Hakkında Tüm Bilgiler - Turkcell ulaşabilirsiniz.( https://www.turkcell.com.tr/yardim/financell?place=support_category)

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi ürünlerde 36 ay vade imkanından yararlanabilirim?

​​Akıllı telefon, tablet, PC hariç; kontratlı olarak satılamayan, sadece peşin satışı yapılan bütün aksesuar kategorisi ürünlerden yararlanabilirsiniz.​​

Kredi limitim nasıl belirleniyor?

​Kredi limitiniz, Turkcell Finansman A.Ş. tarafından belirlenmektedir.​

36 ay vade ile ürün aldığımda kredi kartımdan limit düşer mi?

​​Kredi kullandığınızda kredi kartı limitiniz düşmez.​

• 36 ay vade ile ürün satın almak için ek bir belge temin etmem gerekir mi?

​​Hayır, ek bir belge temin edilmesine gerek yoktur.​

Faiz oranları nedir?

​​Faiz oranı Turkcell Finansman A.Ş. tarafından belirlenmekte olup, satın alınan ürünün tutarı ve talep edilen vadeye göre değişiklik göstermektedir.​

Sigorta ücreti var mı?

​​Sigorta ücreti bulunmamaktadır.​

Bayide Sepete Taksit kredisine başvurdum. Başvurum ret oldu. Neden ret olduğunu öğrenebilir miyim?

​Başvurmuş olduğunuz kredi Turkcell Finansman A.Ş. tarafından değerlendirilmektedir. Turkcell Finansman A.Ş. kredi değerlendirme politikaları gereği kredi vermeyi uygun bulmadığı müşterilere olumsuz cevap iletebilmektedir. Kredi değerlendirme sonucunuzun olumsuz olmasının nedeni politika gizliliği nedeni ile paylaşılamamaktadır.​

36 Ay vadeye kadar olan taksitleri ile ürün almak istiyorum ancak faiz oranı çok yüksek. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

​​Faiz oranı Turkcell Finansman A.Ş. tarafından belirlenmektedir. Oranlar konusunda ne yazık ki değişiklik yapılamamaktadır.​

Kredi kullanabilmem için gelir belgesi gerekli mi?

​​Hayır, herhangi bir belge ibraz etmenize gerek bulunmamaktadır.​

Ödeme işlemimi gerçekleştirdim. Yeniden alışveriş yaptığımda yine 36 ay vadeye kadar işlem yapabilir miyim?

​​Kredi limiti Turkcell Finansman A.Ş. tarafından belirlenmektedir. Limitiniz dahilinde birden çok sayıda alışverişinizde Bayide Sepete Taksit ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.​

Kredi başvurum kaç günde onaylanır, kaç günde kredi kullanabilirim??

​​Krediniz başvurduğunuz an itibarıyla Turkcell Finansman A.Ş. tarafından değerlendirilmeye alınır ve kredi sonucunuzu dakikalar içerisinde ekranda görebilirsiniz.​

Kredimin taksit tarihini öteleyebilir miyim?

​​Hayır, böyle bir sürecimiz bulunmamaktadır.​

Financell Müşteri Hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

​Financell Müşteri Hizmetleri (0850 200 0532) 07:45 – 01:45 saatlerinde hizmet vermektedir. BİP kanalımızdan ise hafta içi 10:00-22:00 arasında soru, görüş ve taleplerinizi iletebilirsiniz.​

Kredimi iptal ettiğimde kredi limitim ne zaman geri yüklenir?

 • ​​Satıcı onayından sonra, 24 saat içerisinde limitin geri yüklenmesi beklenmektedir.
 • Kampanya 01.06.2023-31.12.2024 tarihinde geçerlidir.