Yamaha YVS-100 Venova

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

KRAFT ELEKTRONİK TİC. LTD. ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kolay Kullanım

Taşınabilirlik için hafif ve kompakt tasarıma sahiptir. Su ile yıkanabilir ve temizlenmesi kolaydır. Kayıt cihazlarına benzer kolay parmaklama yapısı bulunmaktadır.

Özellikler

  • Silindirik deliğe eklenen "dallı bir boru" ile, kompakt boyutta bir konik delikli aletin (örneğin saksafon) tonu elde edilir.
  • Anahtarların kullanımını en aza indirmek için basitleştirilmiş bir yapı için ton delikleri arasındaki mesafeyi kısaltmak için kıvrımlı bir boru kullanılır.
  • ABS reçineden yapılan gövde dayanıklıdır ve su ile yıkanabilir.
  • Dayanıklı reçine kamışı ve sentetik pedler (önemli parçalar için) ile temizlik kolaydır.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.