LG G1 360W 3.1 Kanal Dolby Atmos Soundbar

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

LG G1 Soundbar ile Sinema Keyfi

LG G1 soundbar ve subwoofer ile oturma odanızı sinema salonuna çevirebilirsiniz. 3.1 ses çıkış kanalı ve toplam 340 Watt güç sayesinde LG'nin ürettiği net ve güçlü ses sayesinde her bir medya daha güçlü ve daha gerçekçi hale gelir. 

Uyumlu ve Zarif Tasarım

LG soundbar, 122,5 cm genişliği nedeniyle 55 inçten itibaren televizyonlara en iyi şekilde uyar. Duvara monte edilebilir veya dik konumda montajı gerçekleştirilebilir. İnce tasarımı ile dekorasyonlarınıza uyum sağlayabildiği için televizyonunuza yakın bir konuma rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Pürüzsüz ve Net Ses Kalitesi

En sevdiğiniz TV programlarını, dizileri ve filmleri etkileyici sesle izlemenizi sağlayan soundbar 50,8 cm (20") sürücü boyutuna sahiptir ve size mükemmel, net ses verir. Bluetooth veya optik bağlantı yoluyla TV'nize kolayca bağlayabilirsiniz.

Ritmi ve Vuruşları Derinden Hissedin

6 inç sürücü boyutuna ve 220 Watt güce sahip kablosuz subwoofer ile her vuruşu hissedebilirsiniz. Woofer üniteleri, mükemmel netlik sağlayan karbondan yapılmıştır. Ayrıca subwoofer'ın Bluetooth aracılığıyla kurulumu oldukça kolaydır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LG 360 W SOUNDBAR
Üretim Yeri
GÜNEY KORE
Malzeme
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LG
Henüz yorum yok