Braun Silk-epil 3 3420 Bikini Trimmer Epilatör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MEHMET HAŞİM DİZDAROĞLU-143511

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Su İle Uyumlu Çalışabilmesi

Epilatör cihazının en önemli özelliklerinden birisi de su ile uyumlu bir şekilde çalışabilmesidir. Islak ve kuru çalıştırılabilme özelliği ile duş yaparken epilasyon işleminin yapılması mümkün olacaktır. Aynı zamanda su ile yapılan epilasyonun kişilerde acıyı da en aza indirilmesi sağlanabilecektir.

Haftalarca Süren Pürüzsüzlük

Epilatör cihazının sahip olduğu 20 cımbızlı sistemi sayesinde en kısa tüyler bile alınarak pürüzsüz bir cilde kavuşulmasını sağlar. Aynı zamanda tüy azaltıcı özelliği ve tüyleri geç çıkarma özelliği ile de haftalar boyunca pürüzsüz bir cildin tazeliğinin yaşanmasını sağlar. Epilatör cihazında bulunan masaj silindirleri sayesinde epilasyon sırasında duyulan acının en aza indirilmesi sağlanabilmektedir. Aynı zamanda algılama sinyalleri ile hassas bölgelere gelindiğinde kişilere uyarı vererek acının en aza indirilmesini de sağlar.

Kısa Zamanda Düşük Maliyetle Temizlik Sağlayabilme

Epilatör cihazı ile kuaförlerde zaman harcamadan çok kısa bir zamanda tüy alma işleminin gerçekleştirilmesi mümkündür. Aynı zamanda ağda kadar acılı olmaması kişileri oldukça rahatlatabilmektedir. Diğer bir taraftan epilatör cihazı ile tüylerin temizlenmesinin ardından ağda gibi ciltte yapışık bir hissiyat bırakmayacaktır. Epilatör cihazı epilasyon işlemi bittiğinde kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Çıkar başlığı ile temizliğinin yapılması oldukça kolay bir hale gelecektir. Epilasyon işlemin bittikten sonra başlığın çıkarılarak suyun altında temizlenmesi mümkündür. Temizliğinin yapılması için herhangi ek bir işleme gerek kalmayacaktır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BRAUN SİLK-EPİL 3 3420 + BİKİNİ TRİMMER EPİLATÖR
Üretim Yeri
Almanya
Uygulama Bölgesi
BACAKLAR VE KOLTUK ALTI
Cımbız Sayısı
20
Hız Ayarı
2 KADEME
Yüz Fırçası
BELİRTİLMEMİŞ
Yüz Başlığı
BELİRTİLMEMİŞ
Koruma Başlığı
BELİRTİLMEMİŞ
Bikini Trimmer
BELİRTİLMEMİŞ
Hassas Bölge Başlığı
BELİRTİLMEMİŞ
Yıkanabilir Başlık
YOK
Islak Kullanım
BELİRTİLMEMİŞ
Kayma Önleyici
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
PEMBE
Ana Renk
PEMBE
Renk
PEMBE
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BRAUN
Henüz yorum yok