Oral-B Vitality D100 Galatasaray Serisi Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

İstediğiniz Şekilde Zamanlayın

Oral-B Vitality D100 iki boyutlu diş fırçası, pro zamanlama fonksiyonu ile kullanıcılardan tam not alır. Cihazın sap kısmında yer alan zamanlayıcı düğmesi sizi ağzınızın farklı çeyreklerine geçmeniz konusunda 30 saniyede bir uyarır. Öte yandan model standart diş fırçalama süresi iki dakikayı geçtiğinizde sizi bilgilendirir.

Diş Hekimlerinin İlk Tercihi

Tüm dünyada diş hekimlerinin ilk tercihi konumundaki Oral-B, Vitality D100 ana serisi altında üretilen Galatasaray serisi şarj edilebilir diş fırçası ile üstün temizlik olanağı sunar. Manuel bir diş fırçasına kıyasla daha iyi temizlik vadeden cihaz, sağlıklı dişlere kavuşmanıza yardımcı olur.

İki Boyutlu Fırça Hareketi

Oral-B Vitality D100 Galatasaray serisi şarj edilebilir diş fırçası, sallama ve dönme hareketlerini kusursuz şekilde yerine getiren iki boyutlu çalışma prensibine sahiptir. Daha fazla plak gidererek dişlerinizi pırıl pırıl hâle getiren fırça, gelişmiş kullanıcı deneyimi yaratarak kişisel bakımına önem veren kullanıcıların beğenisini kazanır.

Dişlerinizi Çevreleyen Tasarım

Oral-B Vitality D100 Galatasaray serisi şarj edilebilir diş fırçası, profesyonel araçlardan ilham alan tasarımıyla dikkat çeker. İki boyutlu temizleme hareketiyle dişlerinizdeki yemek artıklarını ortadan kaldıran cihaz, düzenli kullanımda dişlerde gözle görülür iyileşme yaratabilir. Fırçalama işlemi sırasında her bir dişinizi çevreleyen model, dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım için idealdir.

Uyumlu Başlıklar

Bir adet başlık ile satışa sunulan Oral-B Vitality D100, Oral-B tarafından üretilen yedek fırça başlıkları ile uyumlu biçimde kullanılabilir. Günlük diş temizliği amacıyla tasarlanan cihazın fırça başlıklarını üç ilâ dört ayda bir değiştirmeniz önerilir.

Detaylı Ürün İçeriği

Oral-B Vitality D100 detaylı ürün içeriğine sahiptir. Şarj fişi ve şarj standını da bünyesinde barındıran paket içeriğiyle diş temizliğinizi kolaylaştıran şarj edilebilir fırçayı prize yakın yerlerde zahmetsizce kullanabilirsiniz. Ürün ayrıca seyahatlerinizde de size eşlik eder.

Şarjlı Kullanım Süresi ve Ergonomik Tasarım

Tam dolu olacak şekilde şarj edildiğinde yedi günlük kullanım imkânı ortaya koyan Galatasaray serisi diş fırçası, hafif yapısı ve ergonomik tasarımıyla da öne çıkar. Elinizi yormayan ve tüm fırça hareketlerini yapmanıza izin veren model, kişisel bakımın demirbaş ürünleri arasında bulunur.

Galatasaray Sevgisi Her Yerde

Sarı kırmızılı renklere gönül veren Galatasaraylı taraftarlar için üretilen gelişmiş diş fırçasında dört gövde çıkartması mevcuttur. Galatasaray sevginizi yansıtan ve büyük bir keyifle kullanacağınız modelin gövde çıkartmalarını kişisel tercihinize göre değiştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Oral-B
  • Seri: Vitality D100
  • Alt seri: Galatasaray
  • Ürün tipi: Şarjlı diş fırçası
  • Kullanıcı tipi: Yetişkin
  • Mod sayısı: 1
  • Başlık sayısı: 1
  • Şarjlı kullanım süresi: 7 gün
  • Zamanlayıcı: Var
  • Gövde çıkarması: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
D100 VITALITY GALATASARAY OZEL SERI SARJ EDILEBILIR DIS FIRCASI
Üretim Yeri
Almanya
Şarj Süresi
DİĞER
Hız Ayarı
VAR
Materyal
PLASTİK
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ORAL B
Henüz yorum yok